Архів новин за 26 Вересня 2019

23:09
Національний банк України (НБУ) надав банкам право округляти суми касових операцій
22:09
У Луцьку затвердили Програму оновлення та розвитку комунального підприємства «Луцький зоопарк» на 2020-2021 роки.
21:09
На базі Чернігівського обласного центру роботи з обдарованими дітьми розпочався XIII Всеукраїнський зліт учнівських лісництв
20:09
У селі Княгининок розпочали реконструкцію приміщення, де розмістять Центр здоров'я та кабінет для поліцейського офіцера громади.
19:09
У Луцьку до кінця року планують зробити поточний ремонт навчального корпусу №6 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки по вулиці Ковельській,15,  де міститься Інститут мистецтв.
18:09
На посаду голови Волинської обласної державної адміністрації претендує три особи
18:09
У Луцьку покажуть документальні фільми про українок, які пройшли пекло полону, втрапили до рук бойовиків за активну проукраїнську позицію та допомогу українським військовим.
17:09
Відомий шоумен Сергій Притула та гумор-шоу «Вар'яти» дадуть у Луцьку два концерти.
17:09
Після нетривалої важкої хвороби перестало помер завідувач відділення ортопедії, травматології та артрології Волинської обласної клінічної лікарні Михайло Аршулік.Після нетривалої важкої хвороби перестало помер завідувач відділення ортопедії, травматології та артрології Волинської обласної клінічної лікарні Михайло Аршулік.Після нетривалої важкої хвороби перестало помер завідувач відділення ортопедії, травматології та артрології Волинської обласної клі...
17:09
Відповідно до указу Президента України ще четверо лучанок отримали почесне звання України «Мати-героїня».
17:09
Фахівці Донецької та Луганської служб зайнятості, які обмінюються досвідом із волинськими колегами в рамках проєкту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення та розбудова миру» відвідали Боратинську об’єднану територіальну громаду, до складу якої належать дванадцять населених пунктів у Луцькому районі. 
17:09
У Луцьку протягом трьох місяців до спеціальних контейнерів принесли 450 люменісцентних ламп та 37 ртутних термометрів.
16:09
Володимир Бондар подякував лісівникам за плідну співпрацю та висловив сподівання, що лісова галузь і надалі розвиватиметься, опираючись на професіоналізм та відданість справі своїх працівників.
16:09
У Луцьку відбудеться третій Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць.
16:09
У зв’язку із вкладанням верхнього шару дорожнього покриття 27-28 вересня зупинять рух транспорту на перехресті вулиць Карпенка-Карого – Ківерцівської у Луцьку.
16:09
Борщ з пампушками, картопля по-домашньому, риба під овочами, котлети, овочеві салати, фрукти, соки, узвар – ці та інші страви щодня їдять військовослужбовці у військовій частині 1141 Нацгвардії
15:09
У Луцьку онкохвору жінку нібито через хворобу відмовилися постригти майстри у салоні краси «Афродита». Натомість у закладі кажуть, що насправді причина була у тому, що недосвідчені майстри були не впевнені, чи зможуть якісно обслужити клієнтку.
15:09
У Луцьку відкрили першу екологічно безпечну котельню на твердому паливі. Вона обслуговуватиме будинки мікрорайону ЛПЗ.
15:09
Відразу три знані митці презентують свої роботи у Луцьку.
14:09
У 2020 році у Луцьку не будуть організовувати фестивалю «Мандрівний вішак», який шість років збирав театри із різних міст та країн в обласному центрі Волині.
19/10/2021 Вівторок
19.10.2021