Архів новин за 11 Березня 2018

22:03
Представники Княгининівської громади не взяли участь у фіналі шоу, бо вважають, що їх нечесно виключили з проекту.
21:03
Уродженка Луцька, а нині жителька Рівного 18-річна Катерина Завацька обіграла 17-річну тенісистку з Люксембурга Елеонору Молінаро.
20:03
Житель Луцька поскаржився, що перекриття проспекту Волі зробило багато незручностей для туристів, «швидкої», громадського транспорту та йому особисто.
19:03
Муніципали склали адмінпротокол на лучан, які намагалися викинути непотріб поблизу п’ятиповерхівки на вулиці Верещагіна.
19:03
Фермеру з Княгининівської ОТГ Олександру Джусу в проекті «Громада на мільйон» подарували 30 овець породи «мериноландшаф».
18:03
Невигадані історії із книги Володимира Павліка «Овації або Замальовки з натяком», у яку увійшли 23 оповідання про німецьку поліцію та іспанську «швидку», про подорожі та еротичні забаганки бізнесменів, про те, як «творяться легенди» та народжуються вислови, про кохання, про оригінальні знайомства, про митницю та художню гімнастику опублікували в мережі.
17:03
Вoлиняни теж брали участь у війнах пoза межами східнoї Єврoпи. Зoкрема, відoмo прo бoйoвий шлях луцькoгo авіатoра.
17:03
Луцьким автомобілістам «наплювати» на зелені насадження та газони. Головне, щоб машина гарно стояла.
16:03
Вoлинський хміль у 1887 рoці на Міжнарoдній раді тoвариств хмелевoдів визнали ні трoхи не гіршим за закoрдoнний. Він з легкістю міг витіснити зарубіжну сирoвину і пoбити рекoрди врoжаїв свoїх кoнкурентів.
15:03
Виявили пакетик та згорток з невідомою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну
14:03
Скандальна сесія Луцької міської ради відбувалась зі штовханиною. Депутати билися, кидалися папером та показували непристойні жести
13:03
Серед постійних відвідувачів ресторації «Брама» з нагоди свята весни і жінок відбувся розіграш подарунку. Переможниця отримала сертифікат на романтичну вечерю.
12:03
Схили поблизу дитячої залізниці перетворюються у звалище будівельних відходів
11:03
У Луцьку настала справжня весна. Лучани пoступoвo пoзбуваються теплoгo oдягу та дістають сoнцезахисні oкуляри.
11:03
На Завокзальному ринку в Луцьку викрили торгову точку, де підторговували сурогатним алкоголем.
10:03
У Луцьку стартував кубок міста з художньої гімнастики
10:03
Про аварію, яка відбулась на вулиці Ковельській, розповіли очевидці
09:03
Вихідні – це казкова пора відпочити від буденних робочих днів. А цього разу вихідних удвічі більше, тому беріть із собою сім’ю, чи телефонуйте до друзів і вирушайте на цікаві події, адже нема чого сидіти вдома.
09:03
Луцький фотомитець Віктор Чухрай, який знімає рідкісних і звичайних птахів, поділився світлинами перших співочих пташок, які прилетіли у весняний Луцьк.
08:03
Керівництво обласного госпіталю ветеранів війни нарікає на неналежну реабілітацію учасників АТО через неврегульованість на державному рівні.
19/10/2021 Понеділок
18.10.2021