Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. Об’єднання «Самопоміч»

13:56 11.11.2015
3309

Луцька міська виборча комісія 3 листопада оголосила результати виборів до Луцької міської ради та назвала прізвища нових обранців громади. Хто ж вирішуватиме долю міста у найближчі роки і чим ці люди прославилися? Район.Луцьк продовжує серію публікацій про нових депутатів Луцької міської ради.

Об’єднання «Самопоміч»

Юлія Вусенко. Перший номер списку

З серпня 2013 року доцент кафедри цивільно-правових дисциплін у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на юридичному факультеті.

Народилася 31 березня 1982 року у місті Луцьку.

У 1999 році закінчила Луцьку загальноосвітню школу №3 із золотою медаллю. У тому ж році була зарахована до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, як студентка юридичного факультету. У 2003 році отримала диплом бакалавра з відзнакою. У 2004 році успішно завершила навчання та отримала диплом магістра.

2007 -2011 роки – навчалася та успішно завершила аспірантуру Волинського національного університету імені Лесі Українки без відриву від виробництва. У 2009 -2012 роках Юлія Вусенко навчалася у Навчально-науковому центрі післядипломної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки. Закінчила економічний факультет і отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Фінанси». Володіє польською мовою.

У 2012 році - захистила кандидатську дисертацію на тему «Правові відносини, що забезпечують функціонування індивідуальних трудових відносин» та отримала диплом кандидата юридичних наук в січні 2013 року. Працює над докторською дисертацією. Публікується у періодичних виданнях, бере участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.

З 2004 року й понині Юлія Вусенко викладає у Східноєвропейському національному університеті на юридичному факультеті. Свою викладацьку кар’єру депутат розпочала з посади асистента на кафедрі цивільного права і процесу (2004 рік), згодом – старшого викладача (2005 - 2012 роки).

Координатор програм Волинського Обласного Благодійного Фонду «Карітас Волинь» та представник Благодійного фонду «Ефективне суспільство».

З 2011 року Юлія Вусенко перебуває у шлюбі з Дмитром Вусенком. Виховує двох дітей – Юстину 2012 року народження та Тимофія 2013 року народження. Мама Юлії Вусенко – вчитель початкових класів (нині - пенсіонер, займається підприємницькою діяльністю), батько – працівник Управління Громадського харчування (нині - безробітний).

30 жовтня 2014 року авто Юлії Вусенко підпалили невідомі. В інтерв’ю Волинському агентству розслідувань депутат запевнила, що не готова нікого звинувачувати в підпалі свого автомобіля. Адже для цього потрібні докази, а ще спростовує інформацію про конфлікт із керівником громадської організації «Самопоміч» на Волині Тарасом Яковлевим.

Нагадаємо, що у вересні цього року у волинській «Самопомочі» стався розкол.

Джерело сайт об’єднання «Самопоміч»

Читайте також:

Юлія Вусенко: Аби місто стало успішним, його жителі мають бути небайдужими!

Тарас Шляхтич. Округ 30, 33-й квартал

Завідувач сектору юридичного забезпечення Держсільгоспінспекції.

Народився 26 лютого 1987 року.

Вищу освіту здобув з 2004 по 2009 роки у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого на факультет підготовки кадрів для органів юстиції. Спеціальність правознавство. Кваліфікація – магістр.

З лютого 2010 року Тарас Шляхтич працював юристом договірного сектору управління юридичного управління Луцької міської ради.

З червня 2011року обіймав посаду юрист-консульта ТзОВ «Бюро обліку та аудиту».

У лютому 2012 – юрист-консульт сектору юридичного забезпечення Держсільгоспінспекції у Волинській області, а вже у травні Тарас Шляхтич став завідувачем цього сектору.

Протягом 2011 року був учасником громадської організації ВО ВНГО «Батьківщина молода».

Брав участь у роботі безкоштовної юридичної приймальні та інформаційному проекті «Субсидії та усе, що варто про них знати».

Джерело сайт об’єднання «Самопоміч»

Алла Надточій. Округ 39, 40-ий квартал

З червня Фізична особа-підприємець, займається веденням власного бізнесу.

Алла Надточій народилася 8 серпня 1979 року. У 1982 році почала відвідувати дошкільний заклад №27, у 1986 році пішла у перший клас ЗОШ І-III ступенів № 21 міста Луцька.

З 1988 року по 1994 рік навчалася і закінчила музичну студію при Палаці учнівської молоді. У 1994 році після закінчення школи вступила до «Луцького педагогічного училища ім. Галана» на спеціальність дошкільне виховання. У 1998 році закінчила і здобула кваліфікацію вихователя в дошкільних закладах. Цього ж року вступила на заочну форму навчання у Луцький державний технічний університет на економічний факультет за спеціальністю «Менеджмент організацій». В 2003 році отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Менеджмент» та здобула кваліфікацію бакалавра. В 2004 році закінчила Луцький державний технічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент Організацій», здобула кваліфікацію менеджера-економіста.

Трудову діяльність Алла Надточій розпочала у 1999 році на посаді економіста відділу збуту ВАТ «Волтекс». З 2003 року по 2006 рік прийнята на ТзОВ «Премє’р-Стиль» також економістом зі збуту.

У вересні 2006 року Алла Надточій перейшла на роботу к комерційний банк «Дельта», де до 2008 року працювала менеджером з регіонального розвитку у Волинській області.

З березня 2008 року по жовтень 2009 року працювала в іншому комерційному банку – ВАТ ВТБ Банк на посаді заступника керуючого відділенням №5.

Алла Надточій відома також своєю активною діяльністю щодо збереження паркової зони на 40-му кварталі.

Джерело сайт об’єднання «Самопоміч»

Микола Собуцький. Округ 5, ДПЗ-Гнідва-Львівська

З 2014 працює у КЗ «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»

Народився 2 січня 1991 року у місті Луцьку.

У 2008 році після закінчення школи Микола Собуцький вступив до СНУ ім. Л. Українки на історичний факультет. У 2013 році закінчив повний курс згаданого університету за спеціальністю історія. З вересня 2014 року по даний час заочно навчається в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. Степана Дем’ячука на юридичному факультеті, здобуває спеціальність правознавство.

Микола Собуцький був активним учасником «Євромайдану», активіст ГО «Чорний тюльпан».

У 2008 – 2013 рр. працював археологом ДП «Волинські старожитності».

Джерело сайт об’єднання «Самопоміч»

Читайте також:

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. УКРОП

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. БПП Солідарність​

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. ВО Свобода

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. ВО Батьківщина

Коментарі

Доллар

14:11 11.11.2015

Шляхтич КАДР ще той - чого варті їхні договірні перевірки з головою ліквідаційної комісії Держсільгоспінспекції!..

МДА(((

16:12 11.11.2015

тепер зрозуміло чому самопоміч має такі результати.А взагалі це ж цвіт нації ..інтелігенти..хто з них))!!Щляхтич -відповідальний по схемам,Собуцький взагалі ніхто а вот що зробила Надточна для 33,40 це взагалі на 1 пальці перерахувати можна.

Правда

17:21 11.11.2015

Що ж ви за народ такий? Вишукуєте у людях тільки погане. Так і живемо....

Віктор

17:49 11.11.2015

нам ворога не потрібно, ми самі себе знищимо!Готові брудом облити, та з гамном змішати. Ми невмієм радіти за успіхи сусіда, лише жаба заздрості та ненавесті сидить в кожному.Така собі укро-бидло нація!!!!

Ольга

22:44 14.11.2015

На рахунок інтелекту цієї особи найкраще я думаю запитати у бідних студентів, в яких ця заслужена кандидатка викладає. Переконана, що народ багато чого почув цікавенького.

20 лютого
Сьогодні
Вчора
18.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин