Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. ВО Батьківщина

11:07 13.11.2015
3034

Луцька міська виборча комісія 3 листопада оголосила результати виборів до Луцької міської ради та назвала прізвища нових обранців громади. Хто ж вирішуватиме долю міста у найближчі роки і чим ці люди прославилися? Район.Луцьк продовжує серію публікацій про нових депутатів Луцької міської ради.

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Григорій Пустовіт. Перший номер у списку

Директор ТзОВ «Євроорганік-Волинь».

Народився 29 березня 1960 року у місті Дубно Рівненської області. У 1977 році закінчив Калінінське суворовське училище, а в 1981 році – Ленінградське вище загальновійськове командне училище (спеціальність: командна тактика мотострілкових військ, кваліфікація: інженер з експлуатації гусеничних та колісних машин).

З 1981 до 2004 рік служив у Збройних силах на посадах командира взводу, командира роти, помічника командира військової частини по службі військ, заступника командира авіаційної бази з виховної роботи. У відставку звільнений з лав Збройних сил України 2004 року. Того ж року почав працювати вчителем допризовної підготовки ЗОШ № 23 міста Луцька.

З 2005 року Григорій Пустовіт був головою Луцької міської організації Спілки офіцерів України, а з 2006 року – головою Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина».Відтоді Григорій Пустовіт не зраджує рідної партії.

У жовтні 2010 року обраний депутатом Луцької міської ради за списком ВО «Батьківщина». 25 листопада 2010-го став секретарем Луцької міської ради. З грудня 2012 року виконував обов’язки очільника облорганізації ВО «Батьківщина».

Після Революції гідності, з 2 березня 2014 року, Григорія Пустовіта обрали головою Волинської обласної державної адміністрації.

Під час звітно-виборчої конференції 10 травня 2013 року був обраний головою Волинської обласної організації ВО «Батьківщина». На цій посаді перебуває і досі.

Джерело сайт Твій місцевий депутат

Андрій Козюра. Округ 37, 40-й квартал

З травня 2008 року генеральний директор товариства з додатковою відповідальністю «Юридична компанія «Ліга Права».

Андрій Козюра народився 6 червня 1979 року у місті Любомль Волинської області.

1996 року з відзнакою закінчив Луцьку ЗОШ № 25. У 2001 році завершив навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка та здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», має кваліфікацію юриста.

27 листопада 2003 року Андрій Козюра склав іспит у Волинській обласній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури, отримав свідоцтво на право адвокатської діяльності та здобув професійний статус адвоката.

У 2011 році закінчив факультет післядипломної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки та здобув кваліфікацію «Спеціаліст з фінасів».

З травня 2001 року до серпня 2001 року був директором ТзОВ «ІнтерБізнес».

З серпня 2001 року до вересня 2004 року працював юрисконсультом та провідним юрисконсультом ТзДВ «Континіум-Траст-Компані».

З листопада 2003 депутат провадив індивідуальну адвокатську практику.

Громадську діяльність розпочав у травні 2002 року. Тоді став помічником-консультантом народного депутата України Сергія Слабенка, на посаді пробув до березня 2006 року.

З грудня 2006 року увійшов до складу Ради підприємців при Луцькому міському голові, а з листопада цього ж року був головою громадської організації «Луцька міська піклувальна рада». У 2007 році спільно з Волинською обласною громадською організацією «Волинська обласна лікарняна каса» започаткував проект «Подаруй мені життя», розрахований на соціально незахищені верстви населення.

З грудня 2007 року – голова громадської організації «Громадська ініціатива», а з грудня 2008 року – член громадської ради при Луцькій міській дитячій поліклініці. У серпні цього ж року працював помічником-консультантом народного депутата України Володимира Карпука та став учасником програми Української школи політичних студій. В рамках зазначеного проекту брав участь у роботі Літнього університету демократії у місті Страсбург (Франція).

Партійну діяльність розпочав з 22 березня 2005 року, коли він став членом, а пізніше заступником голови Луцької міської організації Народного союзу «Наша Україна». Під час парламентських виборів 2006 року працював юрисконсультом обласного штабу виборчого блоку «Наша Україна». З липня 2007 року до жовтня 2007 року – заступник керівника Волинського регіонального штабу виборчого блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» з юридичних питань.

Свою депутатську діяльність Андрій Козюра розпочав у 2006 році, коли став депутатом Луцької міської ради п’ятого скликання та керівником фракції «Наша Україна», секретарем постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

За період депутатської діяльності у складі Луцької міської ради п’ятого скликання розроблено та внесено проекти наступних документів:

– статут територіальної громади міста Луцька,
– міська програма сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на 2007-2010 роки,
– правила утримання тварин у місті Луцьку,
– рішення «Про впорядкування діяльності у сфері грального бізнесу на території міста Луцька»,
– рішення «Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території міста Луцька».

За період роботи у Луцькій міській раді п’ятого скликання Андрій Козюра взяв участь у роботі 76 сесій Луцької міської ради з 80.

За вищевказаний період роботи в раді було подано 89 депутатських запитів та 598 депутатських звернень. Найбільша кількість депутатських звернень стосувалася вирішення житлово-комунальних проблем лучан та благоустрою міста. У зверненнях йшлося про облаштування тротуарів та відновлення дворових територій, вчасне вивезення сміття, усунення підтоплень у підвалах, встановлення додаткових контейнерів для сміття, ремонт дахів та дорожнього покриття. У своїх звернення Андрій Козюра неодноразово наголошував на покращенні становища парків та зон відпочинку, встановленні лавочок у паркових зонах, своєчасному викошуванні трави.
Під постійним контролем залишається питання надання якісних житлово-комунальних послуг лучанам, а також благоустрій у місті Луцьку.

Як секретар постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру Андрій Козюра взяв участь у роботі 77 засідань комісії з 89, на яких було опрацьовано 4 927 питань.

З червня 2012 року – позапартійний. З липня 2013 року – член фракції «Батьківщина» у Луцькій міській раді.

З листопада 2010 року – депутат Луцької міської ради шостого скликання, член постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

За період роботи у Луцькій міській раді шостого скликання Андрій Козюра взяв участь у роботі 8 сесій Луцької міської ради з 9.

За період депутатської діяльності в складі Луцькради Андрій Козюра розробив та вніс на розгляд ради ряд звернень, зокрема звернення до Президента України щодо денонсації Харківських угод, звернення про знесення пам’ятників вождям комуністичного режиму, розроблено та включено в перелік регуляторних актів проект рішення «Положення про порядок безоплатної передачі земельних ділянок у власність об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку».

Одружений, виховує сина.

Джерело сайт Твій місцевий депутат

Валерій Бондарук. Округ 12, Центр

З 1994 року комерційний директор ТзОВ «Волиньфарм».

Народився Валерій Бондарук 9 червня 1971 року в місті Луцьку.

Вищу освіту здобував з 1988 року до 1994 року у Військовій інженерно-космічній академії ім. А. Ф. Можайського за спеціальністю інженера-математика.

Трудову діяльність розпочав у 1993 році в УБОЗ УВС у Волинській області на посаді головного спеціаліста, де пропрацював до 1994 року.

Депутатом Луцької міської ради Валерій Бондарук став у 2010 році. З моменту обрання депутатом Луцької міської ради і до 2012 року був членом фракції ВО «Батьківщина».

26 вересня 2012 року вступив до складу депутатської групи «Патріоти Волині» у Луцькій міськраді.

19 жовтня 2012 року Постановою президії політичної ради партії ВО «Батьківщина» був виключений з числа членів партії за невиконання статутних вимог партії, а фактично через те, що він приєднався до депутатської групи «Патріоти Волині».

24 квітня 2013 року – на початку 40-ї сесії Луцької міської ради головуючим було озвучено заяву депутата про вихід зі складу групи «Патріоти Волині».

У Луцькій міській раді шостого скликання Валерій Бондарук також був секретарем постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

Одружений, двоє дітей.

Джерело сайт Твій місцевий депутат

Майя Шостак. Округ 39, 40-й квартал

Підприємець, громадська активістка та дружина Героя АТО Сергія Шостака.

У липні 2015 року долучилася до діяльності Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина».

Майя Шостак разом із іншими членами родин загиблих в АТО провадить активну громадську діяльність, зокрема опікується родинами загиблих.

Виховує двох синів.

Нагадаємо, що Сергій Шостак був заступником командира взводу розвідки батальйону «Айдар», активним учасником Євромайдану. Брав участь у миротворчій місії в Косово, 14 років пропрацював в органах внутрішніх справ, у 2006-му році вийшов на пенсію. 27 липня 2014 р. загинув під час боїв за містечко Лутугіне на Луганщині.

Джерело сайт партії «Батьківщина»

Читайте також:

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. Об’єднання «Самопоміч»

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. УКРОП

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. БПП Солідарність​

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. Об’єднання «Самопоміч»​

Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин