Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. ВО Свобода

10 Листопада 2015, 14:04
5958

Луцька міська виборча комісія 3 листопада оголосила результати виборів до Луцької міської ради та назвала прізвища нових обранців громади. Хто ж вирішуватиме долю міста у найближчі роки і чим ці люди прославилися? Район.Луцьк продовжує серію публікацій про нових депутатів Луцької міської ради.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Микола Федік. Перший номер списку

В офіційних документах, які лідер списку ВО «Свобода» подавав до ЦВК, зазначено, що Микола Федік безробітний. У своїх інтерв’ю він неодноразово зазначав, що не має жодного приватного бізнесу та не лобіює нічиїх інтересів. Залишається лише здогадуватися, за які кошти живе лідер виборчого списку  ВО «Свобода».

Народився політик 1 лютого 1987 року. Мати – звичайна вчителька, батько – сільський трудівник. Шкільні роки провів у селі Піщане, вищу освіту здобув у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки, вивчав цивільне право. Одружений, має доньку.

У партії ВО «Свобода» з 2007 року. На місцевих виборах 2010 року балотувався до Волинської обласної ради. На тих виборах був заступником керівника обласного виборчого штабу по роботі із членами комісій та спостерігачами.

В одному з інтерв’ю Микола Федік розповів, що ідеологією націоналізму зацікавився ще у шкільні роки завдяки своєму хресному. Долучався до різних міських націоналістичних організацій, коли став студентом юридичного факультету Волинського національного університету, що співпало у часі з подіями Помаранчевої революції.

У студентські роки (у 2008 році) почав працювати юристом у Волинській обласній організації ВО «Свобода». Окрім того, Микола Федік працював три роки на посаді юрисконсульта Волинської обласної інфекційної лікарні. Свого часу здійснював юридичне забезпечення діяльності народного депутата Анатолія Вітіва, готував законопроекти, проекти депутатських запитів та звернень.

12 січня 2014 року балотувався на проміжних виборах до Луцької міськради на мажоритарному виборчому округу №5, однак тоді перемогу в окрузі здобула Ірина Констанкевич, яка на цих місцевих виборах представляє у міськраді УКРОП.

Джерело ВолиньПост

 

Олександр Пирожик. Округ 21, Дубнівська - Рівненська

З березня 2014 року перший заступник голови Волинської обласної ради.  

У 2010 році обраний депутатом Волинської обласної ради по багатомандатному виборчому округу за виборчим списком Волинської обласної організації ВО «Свобода». Перший заступник голови обласної ради. Виконуючий обов'язки голови депутатської фракції ВО «Свобода».

Народився 9 грудня 1970 року в селі Ягідне Турійського району Волинської області в сім'ї хлібороба та сільської вчительки.

У 1986 році закінчив Гайківську восьмирічну школу, у 1990-му – Володимир-Волинське педагогічне училища імені А.Ю.Кримського (з відзнакою), у 1995 році – Інститут соціальних наук Волинського державного університету імені Лесі Українки (з відзнакою), здобув спеціальність «Викладач соціально-політичних дисциплін та історії».

З 1995 по 1999 роки навчався в аспірантурі ВДУ імені Лесі Українки за спеціальністю «соціальна філософія та філософія історії», дисертант на здобуття вченого ступеня кандидата філософських наук.

У 2008 році закінчив факультет післядипломної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки за спеціальністю «правознавство», здобув другу вищу освіту та фах юриста.

З липня 2008 року – директор департаменту інформаційної політики, начальник відділу взаємодії з громадсько-політичними організаціями Луцької міської ради

Набутий фах за досвідом роботи – журналіст. Постійну трудову діяльністю розпочав у 1995 році репортером Волинського обласного тижневика «Віче». Олександр Пирожик працював головним редактором обласного молодіжного тижневика «НЗ» (Надійна зміна) – 1999 р.; керівником інформаційного відділу ТРК «Аверс» – 2000 р.; редактором відділу економіки та права редакції Всеукраїнського тижневика «Волинські губернські відомості» – 2001-2002 рр.

З 2002 року – засновник ПП «РІО-АЖУР («Рекламно-інформаційне об'єднання – Агентство журналістських розслідувань»), з 2006-го – один із авторів та співзасновник Першого Волинського незалежного інтернет-видання «Волинська правда».

З квітня 2005 року по червень 2008 року – редактор відділу діяльності влади та місцевого самоврядування редакції обласної незалежної громадсько-політичної газети «Волинь-нова».

З вересня 2010 року – слухач Львівського регіонального інституту державного управління (заочно-дистанційна форма навчання).

З 2013 року помічник-консультант народного депутата України.
Обирався депутатом Луцької міської ради III демократичного скликання (1998-2002 роки), був секретарем постійної комісії міської ради з питань регламенту, дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та депутатської етики.

Член Всеукраїнського об’єднання «Свобода», заступник голови Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Розлучений, виховує доньку Ольгу.

Джерело сайт Волинської обласної ради

 

Богдан Богонос. Округ 42, Вишків

З 2013 року інженер з комплектації устаткування в ТОВ «ВОГ Рітейл».

Народився 6 листопада 1982 року. Вивчав політологію в СНУ імені Лесі Українки з 2010 по 2015 рік.

Працював інженером-електроніком, інженером-програмістом ТзОВ «Континіум Укр-Ресурс», інженером з обладнання «ТД Континіум-Галичина», «Континіум НафтоТрейд», «Золотий Екватор». Член Громадського руху «До майбутнього з освітою». Неодноразово підіймав у місцевій пресі проблеми луцьких ДНЗ.

Одружений. Має двох дітей. 

 

Віктор Ящук. Округ 20, Дубнівська - Рівненська

Приватний підприємець, депутат Луцької міської ради 6-го скликання.

Народився 14 травня 1971 року. Навчався Віктор Ящук у Луцькі ЗОШ №10. Закінчив Нововолинський електромеханічний технікум (1986-1990). Вищу освіту здобув у Луцькому політехнічному інституті – спеціальність «електропостачання підприємств». Працював на різних посадах у ВАТ «Електротермометрія», ВАТ «Укргосптовари».

Започаткував власну справу у сфері будівництва та ремонту житла. В інтерв’ю виданню Волиньпост, Віктор Ящук розповів, що його підприємство будує котеджі біля Луцька. Тоді депутат зізнався, що і собі споруджує новий будинок та планує переїхати туди із квартири, де нині проживає.

Депутатом Луцької міської ради став у червні 2014 року, коли його однопартієць Олег Чернецький обрали до Київради. Як кандидат у депутати висунутий Луцькою міською організацією Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Джерело ВолиньПост, Луцька міська рада

 

Богдан Вавринюк. Округ 6, Малоомеляніський масив - МКС

З 2015 року інженер-будівельник ТзОВ «Джерела».

Народився 27 жовтня 1987 року. Навчався у ЗОШ №24 (1996–2004).

Богдан Вавринюк випускник Луцького національного технічного університету, навчався за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» (2004-2009). Навчався в аспірантурі ЛНТУ за напрямком «Будівельні конструкції. Будівлі та споруди» (2009-2012).

Працював на посадах інженер-кошторисник ТзОВ «Каскад-Продакш ЛТД», інженер з технагляду за будівництвом ПП «Реммеблі», ПрАТ «УкрАгро НПК».

Читайте також:

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. Об’єднання «Самопоміч»

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. УКРОП

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. БПП Солідарність​

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. ВО Батьківщина

Коментар
24/04/2024 Середа
24.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром