У Луцьку ще дві школи відновили очне навчання

25 Листопада 2021, 10:10
У Луцьку ще дві школи відновили очне навчання 382
У Луцьку ще дві школи відновили очне навчання

З 24 листопада у 4-й гімназії імені Модеста Левицького та в Луцькому навчально-виховному комплексі № 22 – ліцеї відновили очне навчання для школярів 5-11 класів.

Про це розповів «Суспільному» начальник департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар.

У Луцькій громаді до очного навчання вже повернулися учні 5-11 класів у шести школах. Ще 30 загальноосвітніх навчальних закладів поки продовжують працювати дистанційно.

«Надіємося, що до кінця тижня будемо мати більшість шкіл із 38, які вийдуть у повноформатний режим», — каже очільник департаменту освіти Луцької громади.

За його словами, аби відновити очне навчання для усіх школярів, 100% колективу школи має бути провакцинованим від коронавірусу двома дозами вакцини.

У ліцеї № 22, де учні повернулися до очного навчання, перший урок вирішили починати о 8:00 та о 8:15. Так, — говорить директорка закладу Лариса Кучер, — зменшили скупчення дітей у коридорах.

За станом здоров'я школярів у навчальному закладі стежать педагоги та медсестра. Батьків попереджають, щоб дітей з ознаками ГРВІ в школу не приводили.

На першому уроці вчителі оглядають дітей на ознаки ГРВІ. Дітей, які мають ознаки відправляють у медкабінет.

«Якщо є ознаки захворювання – вимірюю температуру, дивлюся загальний стан дитини та скеровую до сімейного лікаря», — розповідає медсестра Ліана Кочмарук.

Після першого уроку дітей у медпункт не приводили.

В НВК № 22 – 143 працівники. Відсторонені від роботи – двоє, які не мають COVID-сертифікатів чи інших необхідних медичних довідок.

Всього в Луцькій громаді, зі слів Віталія Бондаря, лишаються відстороненими 32 працівники шкіл і 28 працівників ДНЗ.

Читайте такожУ Луцьку на дотримання карантину перевірили ресторан, кафе та піцерію

Коментар
09/12/2021 Четвер
09.12.2021
08.12.2021