У Городищенській громаді відбулися змагання з легкоатлетичного кросу

27 Квітня 2021, 15:39
2424

На базі Угринівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 23 квітня відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів та учениць закладів освіти Городищенської громади.

Про це йдеться на сайті Городищенської громади.

Юні спортсмени та спортсменки долали дистанції 500 та 1000 метрів.

Найзапекліша боротьба розгорілась серед школярок у забігу на 500 м. Трійка фіналісток прийшла на фініш майже одночасно. Переможницею стала Дарина Карватюк (Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), другою фінішувала Владислава Вознюк (Сенкевичівський ліцей), третьою – Наталія Стасюк (Колодеженський ліцей).

У дистанції на 1000 метрів серед дівчат перше місце здобула Ірина Смірнова (Сенкевичівський ліцей), друге – Дарина Гнатюк (Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), третє – Маргарита Вавренчук (Городищенський ЗЗСО).

Біг 500 метрів серед юнаків:  перше місце – Дмитро Журавльов (Колодеженський ліцей), друге – Вадим Смаль (Городищенський ЗЗСО), третє – Іван Гнатюк (Сенкевичівський ліцей).

Біг 1000 метрів серед юнаків: перше місце – Олег Дубень (Угринівський ЗЗСО), друге – Денис Романюк (Сенкевичівський ліцей), третє – Юрій Синиця (Чаруківський ліцей).