Міська рада пропонує підвищити вартість проїзду в тролейбусах

16 Червня 2017, 22:09
2575

Заступник міського голови Костянтин Петрочук вважає, що ЛПЕ повинне підняти вартість проїзду в тролейбусах на гривню, щоб самостійно заробляти і не просити грошей в міської ради.

Про це йшлося під час зустрічі заступників міського голови Григорія Недопада та Костянтина Петрочука з працівниками підприємства електротранспорту 15 червня, пише інтернет-видання Волинь 24.

Вони переконували – наразі комунальне підприємство дотаційне, однак воно повинне самостійно заробляти.

Зі слів посадовців, свої зобов’язання міська рада виконала, зокрема вчора таки були перераховані кошти на погашення боргу за електроенергію.

Натомість директор підприємства Ігор Грицюк наголошував – за останні два місяці міська рада заборгувала близько чотирьох мільйонів гривень за перевезення пільговиків, мовляв відсутність цих коштів не дозволяє виплатити працівникам зарплату за травень.

«А ми що їх друкуємо? В міської ради ще є двори, садочки, дороги. Вам треба подумати, як ще можна заробляти. Місту треба так само допомагати, наприклад, підняти вартість проїзду на гривню, шукати інші способи заробітку», – у відповідь зауважив Костянтин Петрочук.

Зауважимо, що підприємство таки подавало до міської ради документи для підняття вартості проїзду, однак їх повернули назад нібито через завищені суми, передбачені на ремонт транспорту.

«В першу чергу треба вирішити питання з перевезенням пільговиків – на рівні підприємства зробити це неможливо. А в нас три з чотирьох пасажирів – пільговики», – наполягав на своєму Ігор Грицюк.Працівники вимагали від чиновників якомога швидше перерахувати ЛПЕ гроші за пільгові перевезення і не чекати для цього сесії міської ради, яка відбудеться лише наприкінці місяця. Останні врешті пообіцяли розглянути це питання на засіданні виконавчого комітету за тиждень.

Ігор Грицюк також пообіцяв, що вже цього місяця буде змінено колективний договір, а зарплату – піднято. Також він запевнив, що частину працівників таки скоротять, зокрема це стосується бухгалтерів. Однак, з його слів, усі ці заходи повністю проблеми підприємства не вирішать, адже основне питання - перевезення пільговиків.

Члени колективу тролейбусного підприємства також наголошували на тому, що без нового транспорту розвитку депо не буде, мовляв для виходу з кризи в першу чергу потрібно купити нових «рогатих», а також забрати з деяких маршрутів маршрутки. Інакше підприємство втоне у борговій ямі і просто припинить своє існування.


 

Читайте також: Розклад руху луцьких тролейбусів

 

Коментарі
17 Червня 2017, 12:03
В маршрутках вже підняли- то що збільшились надходження до міського бюджету? якість на тому самому рівні. А в тролейбусах де в підлозі дорогу видно -нема за що піднімати проїзд.
17 Червня 2017, 22:57
Після подорожчання проізду в маршрутках цього слід очікувати
Коментар
Код блоку:
27/11/2022 Неділя
27.11.2022