Центр: на «Промені» монтують нову вивіску

16 Грудня 2016, 17:14
6236

На фасаді оновленого розважального центру «Промінь» монтують його назву.

Про це повідомив власкор Район.Луцьк.

Робітники вже встигли закріпити перші літери нової вивіски. Тепер вона буде червоного кольору.

Нагадаємо, розважальний центр обіцяли ввести в експлуатацію ще 24 серпня. Під час реконструкції будівлі облагородили і територію навколо розважального центру.

Вартість виконаних робіт за перекладення бруківки, встановлення освітлення, заїзних кишень, світлофора та відновлення пам’ятника Грушевському становить 2 мільйони 7 тисяч гривень.

1



1


Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

Коментарі
16 Грудня 2016, 19:32
Слава Богу, позбулися ще однієї совєцької сірості.
16 Грудня 2016, 21:32
як на мене - жахливо виглядяє
16 Грудня 2016, 21:33
Сиди в своїй дєрєвні
16 Грудня 2016, 22:19
навіть дуже жахливо виглядає, ніякого смаку , кольори тьмяні, фу!!! від такого кольору депресія може напасти.
16 Грудня 2016, 23:42
Як на мене доволі не стандартно, але точно не погано
17 Грудня 2016, 01:50
Аналог колишньої вивіски, але ж будівля- лєго-коробочка.....................
17 Грудня 2016, 09:33
А ми тепер що кожен момент ремонту будемо обговорювати ?як не роблять так добре. Більш ніхто нічого не ремонтує
17 Грудня 2016, 13:29
Це жах, як знущаються над містом. Ніякого архітектурного ансамблю, кожен будує що хоче і міська влада це дозволяє??? Невже немає в місті нормальних спеціалістів, зі смаком і освітою?? Ну правильно хто відкат дав - той і будує, там вже не важливо хто архітектор і дизайнер... ойй... очі виїдає це жахіття. <br/>В місті хочуть розвивати туризм, то якого милого будуть &quot;цирки&quot;. Треба вже все витримувати в одному стилі, щоб місто мало своє лице і люди хотіли сюди приїжджати. <br/>Мовчу вже за ту всю рекламу на перших поверхах і не тільки (давно б зробити порядок з дизайном!!! приклад - Львів), новий ремот на Л. Українки - це ще теж, те жахіття з тою ковкою.<br/>Мені особисто хочеться з міста втекти після всіх новобудов.<br/>Міська влада - думайте, що робите, вимагайте наймати кваліфікованих спеціалістів, а не кого попало!
17 Грудня 2016, 17:24
воно все нормально, якби не ті рябі квадратики по всьому фасаду
17 Грудня 2016, 19:47
Там немає літери &quot;м&quot;. Це можна читати, як &quot;Пропінь&quot; або &quot;Проиінь&quot;. Який дизайн всієї будівлі, такий і напис недолугий.
17 Грудня 2016, 19:54
Взагалі-то, по нормальному, це треба переробити. Бо це не питання смаку, а питання елементарної граматики. Цікаво, скільки та вивіска коштує, і хто це погоджував... Немає слів.
17 Грудня 2016, 20:02
надпис совок! фу фу фу....бридко дивитись....
18 Грудня 2016, 11:24
Ой , навіть важко щось говорити .Ну я не цінитель хай теку,але чесно будівництво з таким розмахом і таким дибілкуватим дизайном ,хай там як ,а нашим владцям напевно не знайомі відчуття естетичного вигляду ,і реально колір оранжевий блювотний. Архітектурний вигляд нульовий,туристам нема чого буде робити в ці частині міста нажаль.