Команда «KroschuLutsk» – чемпіон області з футзалу

21 Березня 2019, 10:29
команда стала чемпіоном області 2071
команда стала чемпіоном області

Команда Kromberg&Schubert Lutsk із футзалу стала абсолютним чемпіоном Волині.

Змагання тривали у Луцьку у ці вихідні, – повідомляють на сторінці підприємства у Facebook.

«До останніх хвилин матчу команди-суперники «KroschuLutsk» та «Joma-Луцьк» тримали вболівальників у шаленій напрузі. І хоч наші футболісти просто таки окупували половину поля суперників, ті не здавалися. І перший тайм закінчився з рахунком 1:1. А в другому – «Joma-Луцьк» взагалі вийшла вперед, змусивши неабияк хвилюватися наших вболівальників», – розповідають про змагання у Kromberg&Schubert.

Проте «крошівці» швидко зрівняли рахунок.

«А тренер Руслан Дорош, мабуть, таки підібрав потрібні слова під час тайм-ауту. Хлопці вистрілили! Буквально за кілька хвилин до закінчення гри рахунок стає 3:2 на користь наших футболістів. Вболівальники кричать, що на сьогодні голів достатньо і рахують час до завершення матчу. Але «KroschuLutsk» не лише втримує рахунок, а підносить своїм шанувальникам справжній подарунок – на останніх секундах поєдинку м’яч знову влітає у ворота суперників. 4:2 – впевнена перемога абсолютного чемпіона області!» – йдеться в тексті.