Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На програму «Округи без депутатів» виділили лише половину з передбачених коштів

15:23 07.11.2018
581

На минулій сесії Луцької міської ради, яка відбулася 31 жовтня, виділили 1 мільйон 120 тисяч гривень на фінансування «Програми підтримки ініціатив виборців територіальних виборчих округів, від яких не було обрано депутатів Луцької міської ради на 2018-2020 роки».

У коментарі ІА «Конкурент» автор програми, засновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» та депутат Луцької міської ради Андрій Покровський зазначив, що влада спрацювала не в повному обсязі та забезпечила лише половину з передбачених програмою 2,4 мільйона гривень.

«Виділення коштів з бюджету на ініціативи мешканців «округів без депутатів» – це ще один результат роботи команди Громадянського Руху «СВІДОМІ». Ми досить довго відстоювали це питання і добре, що хоча б частина мешканців на цих округах зможе отримати гроші для своїх ідей», – сказав політик.

Для того, щоб програма була більш дієвою, обранець громади пообіцяв підготувати відповідні зміни.

«Насправді, звернень мешканців було дуже багато і в окремих округах довелось відмовляти через відсутність коштів. Проте, я завжди послідовний у своїх словах та діях, тому хочу, щоб програму профінансували в повній мірі. Оскільки, 2018-й рік закінчуєть і часу для реалізації зазначеного недостатньо, я напрацюю зміни до Програми, для того, щоб більша кількість мешканців мала можливість нею скористатися», – резюмував він.

Юрист, координатор проекту «Округи без депутатів» в ГР «СВІДОМІ» Валентин Хаймик також зазначив, що вони добиватимуться, аби фінансування відбувался у повному обсязі.

«Сподіваюсь, що фінансування програми для підтримки ініціатив мешканців в наступному році буде здійснене в повній мірі, адже кількість заяв підтвердила актуальність проблеми округів без депутатів. Ми також будемо працювати над тим, аби міська рада не затягувала розгляд звернень, оскільки такі випадки були неодноразовими і частину ініціатив відхилили в зв’язку з обмеженістю часу для реалізації в цьому році», – зауважив він.

Нагадаємо, що раніше ІА «Конкурент», проаналізувавши ситуацію в Луцьку, довело, що в округах, які не мають депутатів, ремонтують втричі менше прибудинкових територій та будують вчетверо менше спортивних майданчиків, ніж на територіях, які забезпечені представництвом у міській раді. Таких округів в обласном центрі Волині – 12. А це: майже 44 тисячі виборців.

Окрім цього, ІА «Конкурент» довело, що така ж проблема існує і в Києві. Відповідно до дослідження, в столиці України,округи, які мають депутатів, в середньому ремонтують вдвічі більше прибудинкових територій у своїх районах

Загрузка...
Коментарі
26 квітня
Сьогодні
Вчора
24.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин