Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Луцький масажист лікує «вогняними» долонями

15:21 10.04.2017
5283

Мануальний терапевт, фахівець із фізичної реабілітації Анатолій Мозолевський із Луцька унікальний тим, що має «вогняні» долоні. Малюком не міг зліпити сніжку, бо та плавилася і парувала на морозі. Згодом зауважив, що володіє даром зцілення.

Чоловік може безпомилково визначити діагноз та вилікувати складні захворювання опорно-рухового апарата. До послуг пана Анатолія вдаються і спортсмени: він є штатним масажистом-реабілітологом волейбольної жіночої команди «Континіум–Волинь–Університет», йдеться на сторінках тижневика «Сім'я і дім».

ПАМ’ЯТАЄ СЕБЕ З ПІВРІЧНОГО ВІКУ

– Моя прабабуся Поліна, родом із-під Запоріжжя, займалася мануальними техніками. Її називали повивальною бабою. Отож, потаємні знання мені передалися спадково, – каже лучанин.

Життєпис Анатолія дивує: себе чоловік пам’ятає з шести місяців. Батьки підтверджують, що син переповідав події тих часів. А з п’яти років постійно бачив надзвичайно кольорові сни, які щось віщували.

– Ніби шторки відкриваються… і бачу силуети загадкових істот. Немов у іншому вимірі, – пригадує чоловік.

Анатолій розповів про видіння своїй бабусі Марії. Саме тоді й дізнався родинний секрет, що полягав у незвичайних здібностях їхньої запорізької пращурки. Здивувався,бо ж доти ніхто цього не згадував. У бабці Марії були свої причини мовчати: мовляв, такі таємниці були доступні лише старшим – бо на них рід тримався. Анатолію належало просто дочекатися своєї черги.

ДОСЛІДЖУВАВ УКРАЇНСЬКІ ТА ІНДІЙСЬКІ ТРАДИЦІЇ

Відтоді чоловік почав зустрічатися з людьми, які бачили подібне. Зацікавився японською методикою зцілення накладанням рук. А згодом, після тривалого навчання, пройшов посвячення у майстри Рейкі – нетрадиційної східної медицини, де використовується техніка накладання долонь задля одужання.

– Отоді в моєму житті з’явилася методика динамічної медитації Ошо. Наставниця з Києва допомогла мені досягнути рівня майстра – отримав відповідний ступінь в індійському місті Пуна, – розповів Анатолій.

Для чоловіка ще більше відчинилися двері пізнання. Стверджує, що побачив, як світяться енергетичні центри. А також опанував техніку різновидів медитації.

Він зустрічався зі старожилами-волинянами і переймав від них нетрадиційні зцілювальні методики: молитви при техніці випалювання свічкою, спалювання льону і виливання воску. Через українські давні традиції почерпнув нові сили

для допомоги ближньому.

– Навчився безпомилково визначати причину захворювання: знаю, де вроки, а де прокльони, – запевняє Анатолій.

ЙОГО КАБІНЕТ СХОЖИЙ НА КОСМІЧНУ КАПСУЛУ

Набуті знання він використовує в роботі. Маючи практику фізичної реабілітації (навчався в Дніпропетровській академії нетрадиційних методів лікування та Інституті розвитку людини Університету «Україна»), поєднує класичну методику зцілення з нетрадиційною, в основі якої – наша християнська молитва. У робочому кабінеті Анатолія кожен куток «відповідає» за різну енергетику. Є звукові випромінювачі, масажний стіл – як рухома мембрана в 3D-просторі. Є спеціальні колонки майнд-машини – у цьому приладі застосовується технологія 1970-х років, запозичена у космічного бюро NASA.

– За допомогою цього обладнання можна на клітинному рівні змінювати енергетично-інформаційну матрицю пацієнта, – запевняє масажист-цілитель.

Невдовзі він відкрив для себе новий пласт: буддійські та індуїстські техніки допомоги при різних життєвих негараздах. Методика професіонала базується на одному з різновидів тібетського та монгольського масажів, а також на елементах тайського йога-масажу.

Після кожного оздоровчого сеансу Анатолій закликає пацієнтів наблизитися до Бога, частіше відвідувати храм.

– Лише тоді можна повністю подолати свої негаразди й хвороби. Варто йти до церкви та побожно молитися перед образами, повсякчас задумуватися про свої вчинки. Адже жодне зцілення не обходиться без молитов, які є основою нашого фізичного та духовного здоров’я, – вважає Анатолій.

Роман ЖИЖАРА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
Коментарі

Max

09:16 04.08.2017

А хто підскаже його номер телефону?

23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин