Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Наш ВОЛК – кращий»: ВОГО «ВОЛК» прозвітувала за 2016 рік

13:55 10.04.2017
1827

30 березня 2017 відбулася конференція ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса». На конференцію запросили представників підприємств, установ і організацій, що формують більшість, як того і вимагає Статут організації.

Зокрема, були присутні представники із заводів «СКФ «Україна», «Мотор», Укрпошти, ТзОВ «Волиньфарм», Ощадбанку, обласної санепідемслужби, Ковельського медоб’єднання та інші.

Голова правління Дмитро Глазунов прозвітував про роботу каси за 2016 рік. Зокрема, було залучено 2,7 млн. грн., з них 2,18 витрачено на статутні цілі. Послугами скористалися 2 280 членів із майже 8 тис. членів, які мають на сьогодні право на обслуговування. Адміністративні витрати склали 0,54 млн. грн. Нагадаємо, що в минулому році голова ВОГО «ВОЛК» Дмитро Глазунов отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України.

Член профкому СКФ-Україна Петро Сорока розповів, що у касі він та його родина із 2005 року. «За цей період члени, а їх на підприємстві до 700 чоловік, переконалися у ефективності ВОЛК, а Глазунов дотримав обіцяного для членів каси. У минулому році він декілька разів зі звітами виступав у нас на профкомі. За останні кілька місяців близько 50 працівників та членів сімей долучилися до ВОЛК. Ми переконані - наш ВОЛК кращий», - зазначив Петро Сорока.

Заступник Голови профкому Укрпошти Наталія Шувалова розповіла, що у ВОЛК залучено більше, ніж півтори тисячі поштовиків, і це є серйозна соціальна допомога людям.

Лідія Тимофєєва повідомила, що після звіту Глазунова уже в цьому році до ВОЛК написали заяви 150 нових працівників обласної санепідемслужби.

Завідувач ДНЗ №13 Луцька Ірина Кусик розповіла: «Наш заклад найбільший за учасниками ВОЛК серед інших. У нас в касі 70 чоловік. Усього ж по Луцьку у ВОЛК залучено до 800 працівників із 36 дитячих навчальних закладів. Звичайно, без проблемних питань не обходиться, однак відчувається турбота Глазунова за людей та вболівання за справу».

Довірений лікар ВОЛК по Ковельському МТМО Лариса Куролес теж відмітила позитивні моменти у розвитку ВОЛК на Ковельщині. Зокрема, у лютому Глазунов був в Ковельській ЦРЛ зі звітом, а уже з 1 березня лабораторно-діагностичні обстеження для стаціонарних хворих ВОЛК здійснюються без сплати «благодійних внесків». Також, вже в цьому році ВОЛК поповнилася на 100 нових медиків ковельщини.

Подякували ковельчани і за два телевізори, які транслюють діяльність медоб’єднання в коридорах лікарні. Задоволені співпрацею із ВОЛК і працівники Ковельтепло, які активно лікуються в лікарні.

Учасники конференції відкинули усі звинувачення у непрозорості і неефективній діяльності ВОЛК, які за останній період публічно озвучували «корифеї страхової медицини і волинської журналістики». ВОЛК щорічно звітує перед усіма членами, щороку проводяться конференції, виступи в колективах, працює пересувний консультативний пункт.

Дмитро Глазунов зазначає: «Кошти людей ніде не пропадають. Система роботи - солідарна участь і нічого спільного із накопичувальною немає. Скажімо, на загальних умовах людина сплачувала 40 грн., (в рік це 480 грн.,) а допомога складає 1500. Таким чином вона тільки за три роки своїми внесками поверне те, що взяла. А при потребі користується щорічно. Різницю ж нам повертати не потрібно, навіть якщо член значно перевикористав суму своїх внесків.

Зауважу, що на складні випадки сума допомоги складала 3 тис. Для великих підприємств взагалі ж ідеальні умови. У минулому році один працівників Модерн-Експо отримав 35 тис. грн, при внеску підприємста усього 15 грн. за одного працюючого, щоправда застрахованих було 1600 працівників. Не складно порахувати, що накопичувати йому потрібно було б 200 років.

Завдання ВОЛК - вміло розподілити усі надходження серед членів ЛК, які потребують лікування або обстеження, вирахувавши кому і скільки можна виділити коштів. Інша система – накопичувальна - означає накопичувати мільйони за рахунок повернення коштів понад власні заощадження члена. Вона має право на існування, але нам з нею не подорозі», тому що солідарна система – це коли здорові люди сьогодні лікують своїм коштом хворих людей, а завтра при захворюванні самі користуються солідарними коштами. Це визнана в усьому світі практика», – підсумував Дмитро Глазунов.

Переваги ВОЛК:

1. Обслуговування в приватних мед закладах - Благомед, Україно-Німецька лабораторія, Гемомедика, Центр хірургії ока Загурського, Дивосил.

2. Витрачені кошти на лікування в касу повертати не потрібно, навіть якщо вони значно перевищують суму сплачених внесків.

3. Чекове відшкодування витрат за лікування у вихідні і святкові дні, нічний час, лікування за межами області.

4. Система контролю за лікуванням через довірених лікарів з числа керівників ЛПЗ.

Учасники обрали новий склад Наглядової ради та висловили також своє обурення тим, що Луцька міська лікарня відмовилася їх обслуговувати. У зв’язку з цим, відшкодування за лікування тимчасово здійснюватиметься за чеками.

Користуючись нагодою закликаємо адміністрації, профкоми підприємств, установ, організацій укладати договри з ВОЛК, створивши тим самим соціальний пакет для Ваших працівників.

Адреса: м.Луцьк, Шопена, 12а/3, тел./факс 24-11-02, 0503782705.

Коментарі
17 грудня
Сьогодні
Вчора
15.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин