Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Вигідно та безпечно: ЖК «Яровиця» використовує ефективну систему вентильованого фасаду

12:59 17.02.2017
1275

Вимоги до якості життя за останні роки істотно зросли. Купуючи квартиру у новому будинку власники хочуть аби їхнє житло було теплим узимку і прохолодним влітку, аби стіни не вбирали вологу. У будинку з вентильованим фасадом можна відчути переваги сприятливого мікроклімату і заощадити на обігріванні й кондиціонуванні житла. Саме тому забудовник ЖК «Яровиця» для підвищення теплового захисту новобудови використовує ефективну систему вентильованого фасаду.

Вентильований фасад являє собою конструкцію, яка складається з матеріалів облицювання (панелей, касет, плит із листових матеріалів) і несучої конструкції. Остання, у свою чергу, кріпиться до стіни таким чином, щоб між декоративно-захисним покриттям і стіною залишався повітряний простір, який завдяки перепадам тиску функціонує за принципом дії «витяжної труби». У результаті з конструкції у навколишнє середовище видаляється атмосфера та внутрішня волога.


Основні функції вентильованого фасаду:

– це теплоізоляція, завдяки своїй багатошаровості вентильовані фасади захищають внутрішні приміщення від холоду взимку, і від нагрівання в теплу пору року. Завдяки повітряному прошарку, який утворюється між поверхнею облицювання і стіною будівлі, при відключенні опалення приміщення охолоджуються в 5-6 разів повільніше, ніж зазвичай. А влітку зберігають усередині будівлі прохолоду, дозволяючи відчутно економити на кондиціонуванні, виконуючи функцію сонцезахисного екрану, що відбиває значну частину падаючого на нього теплового потоку;

– це звукоізоляція, оскільки вентильовані фасади покращують звукоізоляційні показники будівлі практично в два рази;

– це захист від електромагнітних хвиль, відбивається набагато більша кількість хвиль, ніж цегляною стіною товщиною в 1 метр. У свою чергу це сприятливо впливає на здоров'я людей, які працюють або мешкають у будинку;

– це високі експлуатаційні властивості, вони стійкі до температурних коливань, перешкоджають виникненню термічних деформацій, запобігаючи внутрішнім напруженням у несучій конструкції і появ тріщин в облицюванні, обслуговування і догляд не вимагає великих витрат часу і сил.

– це довгий термін їх служби, тому що використовуються корозійно-стійкі матеріали, а виготовлені з нього система навішування і самі касети дають можливість забути про фасадні роботи на термін більше 50-ти років.

Одночасно за рахунок циркуляції підігрітого повітря уздовж стіни будинку вирівнюється температура нагрітих і холодних ділянок стіни, що істотно знижує ризик виникнення температурних напружень у несучій конструкції. Повітряний зазор дає змогу знизити втрати тепла взимку. Він запобігає перегрівам будинку влітку, адже є своєрідним температурним буфером. У холодну пору року температура повітря в ньому на кілька градусів вища, ніж зовні. В такий спосіб у приміщенні нормалізується рівень вологості, стіни не сиріють, не вкриваються грибком і цвіллю, зникає надмірна сухість усередині об’єкта.

Для додаткового утеплення конструкції між стіною й облицюванням розміщується теплоізоляційний шар. Забудовник ЖК «Яровиця» використовує в якості теплоізоляції високоякісний мінераловатний утеплювач, в результаті чого повітряний зазор утворюється між облицюванням і теплоізоляцією. Для пожежної безпеки в системах вентильованих фасадів використовуються матеріали та вироби, які належать до категорії важкозаймистих і запобігають поширенню вогню.

Однією з основних переваг вентильованих фасадів як зовнішньої теплоізоляції є збільшення теплоакумулювальної здатності масиву стіни. При наявній зовнішній ізоляції, за умови вимкнення джерела теплопостачання, цегляна стіна будинку вистигатиме у 6 разів повільніше, ніж при внутрішньому шарі теплоізоляції такої ж товщини.

Через те, що необхід­на умова вен­тильованих фасадів - це замкнутість їхніх контурів, застосування такої техно­логії забезпечує взимку безперервне по всій площі стіни збереження тепла без утворення так званих теплових містків. Улітку, навпаки, тепловий шар за допомогою вентиляції захищає зовнішні стіни від високого термічного навантаження. Усередині приміщення, утепленого за цією технологією, забезпе­чується постійний тепло­вий комфорт як у спеку, так і в холодну пору року.


Переваги вентильованих утеплених фасадів ЖК «Яровиця»:

► вважаються єдиним правильним теплозахистом і захистом від погодних (зовнішніх) умов, а також найкращою звукоізоляцією будинку;

► забезпечують здоро­вий клімат приміщення за допомогою безперешкодної дифузії водяної пари - будинок «дихає»;

► продовжують термін експлуатації самого будин­ку, тривалий час зберігаю­чи його презентабельність;

► рекомендуються для новобудов і для будин­ків, що перебувають у три­валій експлуатації;

► не потребують великих витрат на обслуговування;

► забезпечують мож­ливість ремонту фасаду або заміни окремих його час­тин без руйнування конс­трукції зовнішніх стін.

Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин