Розважальний простір, музей європейського рівня та волонтерський хаб: «Адреналін Сіті» – 15 років
Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті», розташований у Луцьку, на вулиці Івана Корсака, 1, за 15 років роботи пройшов шлях від картинг-центру до багатофункціонального комплексу, а на початку повномасштабної війни перетворився ще й на потужний волонтерський хаб. Журналісти Район.Луцьк дізналися, як за 15 років змінився відомий навіть за межами регіону культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті».
Розважальний центр на території старого заводу
На початку 90-х років на території «Адреналін Сіті» працювало підприємство, де виготовляли продукцію для взуттєвої промисловості із шкіряного картону. На той час це було єдине підприємство, де виробляли картонні устілки, закаблуки і синтетичну шкіру.
Але після виходу на ринок Китаю, продукція заводу стала неконкурентоспроможною. Старий завод, побудований ще у радянські часи, вирішили перетворити на розважальний центр. Ця ідея належить голові ради директорів VolWest Group Віктору Корсаку.
У 2009 році у межах розважального комплексу спочатку відкрили картинг-центр. Невдовзі виникла ідея створити ціле місто розваг, емоцій та релаксації для всієї родини.
Вже у січні 2010 року в «Адреналіні» відкрили кінотеатр з трьома залами, і першим фільмом, який побачили глядачі стала стрічка «Аватар» у 3 Д форматі. Крім того у розважальному комплексі працювало кінокафе. Наразі там функціонує Бізнес-академія практичного менеджменту PMBA іта надають послуги конференц-сервісу.
Простір для дітей
У Луцьку не вистачало великої розважальної зони для дітей. Тож в «Адреналіні» на більше, ніж 800 метрах квадратних створили таку дитячу зону з лабіринтами, батутами, ігровими автоматами. У 2014 році додатково відкрили перший в Україні комплекс із сухим аквапарком «Кенгуру». Конструкції гірок обробили силіконовим покриттям, щоб було краще з’їжджати сухими гірками, ніж по воді. Особливою популярністю серед малечі користувався найбільший в регіоні джампінг центр «Гравітація», «Лазертаг» та боулінг.
Інтерактивне дитяче місто професій «Адреналін»
Наприкінці минулого року на території культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» відкрили інтерактивне дитяче місто професій, де діти та підлітки можуть спробувати себе в ролі не лише поліцейського, пожежника, лікаря, касира, а й автомеханіка, науковця, радіоведучого, фотографа.
Наразі тут працює 18 локацій, на яких діти не лише дізнаються про професії та спробують на деякий час працювати, як дорослі, а й отримуватимуть за виконані завдання зарплату в «адреналінках».
Маленькі відвідувачі можуть дізнатися, як працюють поліцейські, побувати у пожежній частині, лікарні «Біхелсі», супермаркеті «Spar», поштовому відділенні, на радіостанції «СіД FM», на СТО «Pribalt Service», посиділи за кермом в автошколі «Гудок», відвідали штаб спеціальних операцій, медичну лабораторію «Медлаб», музичну студію, модельну школу, науковий інститут «Ейнштейн» та фотомайстерню.
«Кількість локацій збільшуватимуть. Наразі, крім Львова, подібних містечок у західних регіонах немає. Наш простір унікальний, бо діти знайомляться з професіями під час проходження квестів. За вісім місяців наше місто професій відвідали 5 000 дітей з Волинської, Рівненської областей», – розповів керівник напрямку «Місто професій» Сергій Денисюк.
У місті професій діти можуть розважатися та вчитися одночасно. У супроводі аніматорів вони в ігровій формі опановують певні професійні навички, вчаться взаємодіяти між собою, планувати бюджет.
В інтерактивному місті професій цікаво та корисно можна відсвяткувати дитяче свято чи день народження.
Корисний та творчий відпочинок у літньому таборі
На базі «Адреналіну» вже 10 років влітку працює дитячий табір, який можуть відвідувати хлопці та дівчата віком від 6 до 14 років. У таборі дітям пропонують провести незабутній час у захоплюючому та навчальному середовищі. У таборі є все необхідне малечі: від триразового харчування й укриття до розваг в аквапарку та культурних екскурсій в Музей сучасного українського мистецтва Корсаків.
«Кожен день у таборі тематичний, тобто присвяченій певній темі», – додав керівник табору Сергій Денисюк.
Вихователі та вожаті з першого дня проводять спільні заняття, які згуртовують дітей. У таборі дітей забезпечують триразовим повноцінним харчуванням, медичним супроводом та страхуванням, для них проводять майстер-класи, вони відвідують кінотеатр, аквапарк, екскурсії. Крім того, на території КРЦ «Адреналін Сіті» працює безпечне укриття. Тривалість табірної зміни – 10 робочих днів з 9:00 до 18:00.
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків
Наразі музейний комплекс займає два поверхи експозицій. Тут можна побачити найбільшу картину в світі «Космогонія» та відвідати музей промислового дизайну з понад 1500 експонатів, що розповідають історію технореволюцій – від старовинних телевізорів до сучасних гаджетів.
Наразі у музейному комплексі одночасно експонуються роботи понад 500 видатних українських митців, більше 4500 арт-обєктів. Він став не тільки одним із туристичних центрів країни, а й осередком сімейного дозвілля, улюбленим місцем проведення вихідних.
Волонтерський хаб
Після початку повномасштабного вторгнення розважально-культурний центр «Адреналін Сіті» став одним із найбільших волонтерських хабів Луцька. На його базі створили декілька осередків. Так, у залі ресторану «Стоп Кадр» розмістили Центр для біженців, арт-хостел «Адреналін», який відкрили ще у 2019 році, перетворили на сімейні помешкання для мам із дітьми. На складах мережі «Наш Край» працював повноцінний цех з виготовлення сухпайків та аптечок для бійців. На базі бізнес-академії PMBA проводять курси з тактичної медицини. На цих курсах навчають першої домедичної допомоги в умовах війни, основам виживання. Курс створили на основі медичних стандартів, посібника бійців «Азову» з тактичної медицини.
«Наразі курси проводимо у школах і на запити військових», – розповів маркетолог розважально-культурного центру Сергій Парфенюк.
Також тут виготовляють сертифіковані турнікети, шини європейського зразка, шиють м'які ноші. Волонтери збирають аптечки та тактичні медичні рюкзаки для наших захисників та військових медиків. Волонтерський VolWest Hub проводить краудфандингову кампанію – збирає кошти на аптечки, турнікети, тактичні рюкзаки, які виготовляє, комплектує та передає на передову.
«Адреналін Сіті» за 15 років став не просто місце, де можна розважитися, відпочити, а й острівцем надії та допомоги для тих, хто цього потребує.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром