Кіно, аквапарк та повноцінне харчування: у луцькому таборі «Адреналін» діти проводять незабутні канікули

28 Червня 2024, 17:33
Літній табір «Адреналін» Реклама 1321
Літній табір «Адреналін»

Цього літа дитячий табір «Адреналін» пропонує дітям можливість провести незабутній час у захоплюючому та навчальному середовищі. Табір створений для маленьких дослідників і новаторів, які прагнуть до нових знань та відкриттів щодня.

Керівник табору Сергій Денисюк провів екскурсію для Район.Луцьк та показав один день дітей в таборі. 

«Сьогодні у нас в таборі 99 дітей, у кожного загону – свій тематичний день. У молодших сьогодні «День індіанця», вони проводять інтерактиви й випікають піцу, а старші змагаються в спортивній залі, проводячи «Спортивний день». Увесь простір «Адреналіну» протягом літа наповнений галасом, сміхом та атмосферою дитячого відпочинку», – розказав керівник.

Кіно
Кіно

Піца
Піца

Аквапапрк
Аквапапрк

Фішка табору в «Адреналіні» в тому, що там є все: від триразового харчування й укриття до розваг в аквапарку та культурних екскурсій в Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. 

Професійні вихователі та вожаті з першого дня проводять спільні заняття, які згуртовують дітей всіх вікових груп. Окрім того, кожен загін (гурт) розробляє свою газету, вчить пісню та речівки табору, що укріплює дружність в загоновому колективі.

Вихователі й вожаті
Вихователі й вожаті

Вихователь літнього табору Сергій
Вихователь літнього табору Сергій

Що чекає на дітей у таборі «Адреналін»

Гігантський басейн та захопливі гірки в аквапарку: 500 метрів квадратних водного простору для плавання та ігор.

Аквапапрк
Аквапапрк

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків: два поверхи експозицій, найбільша картина в світі «Космогонія» та музей промислового дизайну, де понад 1500 експонатів, що розповідають історію технореволюцій – від старовинних телевізорів до сучасних гаджетів.

Музей промислового дизайну
Музей промислового дизайну

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

Інтерактивне дитяче місто професій «Адреналін»: унікальний комплекс, де діти через гру опановують сучасні професії, розвиваючи свої соціальні навички, комунікацію та самостійність.

Локація в «Місті професій»
Локація в «Місті професій»

Локація в «Місті професій»
Локація в «Місті професій»

Сергій Денисюк поділився, що має 20-річний досвід роботи з таборами, з них вісім – в «Адреналіні». Тож має досвід в розробці схеми табору та знає відповіді на найголовніші питання батьків.

«Найперше питання від батьків стосується харчування: у нас воно триразове, збалансоване, свіже і смачне. З дев’ятої ранку до шостої вечора діти повністю забезпечені не тільки розвагами, а й поживною їжею. Про безпеку ми також подбали –  у нас на території є укриття, куди ми спускаємо дітей під час повітряних тривог», – наголосив пан Сергій. 

Діти готують піцу
Діти готують піцу

Піца
Піца

Літній табір «Адреналін»
Літній табір «Адреналін»

Умови табору:

  • триразове повноцінне харчування;
  • щоденні тематичні заняття: різноманітні майстер-класи, загонові та загальнотабірні заходи, відвідування кінотеатру, купання в аквапарку, екскурсії;
  • професійні аніматори та цікаве дозвілля;
  • медичний супровід та медичне страхування;
  • безпечне укриття на території КРЦ «Адреналін Сіті».

Батути
Батути

Програма табору «Адреналін»
Програма табору «Адреналін»

Керівник табору запевняє: відпочинок дітей влітку важливіший за навчання.

«Іноді батьки питають, чи є у нас заняття англійською. Ми таких занять не проводимо, адже впевнені – діти мають відпочивати. Цілий рік вони вчились в школі, у них законні канікули, тож вони мають оздоровлюватись, відпочивати, розважатись та набиратися сил. Звісно, програми розроблені таким чином, аби відпочинок був пізнавальним і сприяв розвитку дітей», – наголосив пан Сергій.

Спортивний день
Спортивний день

Спортивний день
Спортивний день

Графік роботи табору

Тривалість табірної зміни – 10 робочих днів з 9:00 до 18:00. Ще можна встигнути записати дитину на наступну зміну, яка стартує з 1 липня.

Табір можуть відвідувати діти різних вікових груп: молодші (6-9 років) та старші (10-14 років).

Бронювання та деталі розповість керівник табору: Сергій Денисюк, телефонуйте за номером: +38 050 535 16 46.

 

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром