Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Партія «Наш край» вимагатиме зниження тарифів

17:31 03.08.2016
1046

Кабмін має нарешті виконати вимоги громад та скасувати непомірно завищені та з наявною корупційною складовою тарифи на житлово-комунальні послуги.

Про це заявила Голова виконавчого комітету Луцької міської організації партії «Наш край» Ірина Приходько.

За її словами, з ініціативи «Нашого краю» усі місцеві ради, де є представники партії, ухвалюють звернення до уряду з вимогою зупинити зростання тарифів та скасувати чинні. «Кабмін має нарешті виконати вимоги громад та скасувати непомірно завищені тарифи на житлово-комунальні послуги. Ми також звертаємося до уряду з вимогою усунення корупційної складової в тарифах», – наголосила Ірина .

Вона зазначила, що понад 10 міських та обласних рад вже ухвалили звернення до Кабміну з вимогою скасувати тарифи. Решта приймуть рішення на найближчих сесіях.

Ірина Приходько звернула увагу на те, що є багато запитань, на які уряд не має конкретної відповіді. «Наприклад, Кабмін аргументує високі тарифи вимогою МВФ, але навряд Міжнародний валютний фонд вимагав закладати в тарифи корупційну складову. Також досі не ухвалений закон про НКРЕКП, проте ця структура, з мовчазної згоди Кабміну, продовжує регулювати сферу енергетики в країні. Та і взагалі НКРЕКП перетворилася на національну комісію з підвищення тарифів», – повідомила Голова виконавчого комітету партії «Наш край».

«Ситуація з підвищенням тарифів виглядає так, ніби Кабмін підігрує комунальним олігархам, а не думає про людей. Країну очікує зростання соціальної напруженості та криза неплатежів, якщо уряд не виконає вимог громади, адже для більшості українців перші осінні платіжки стануть непідйомними», – підсумувала Ірина Приходько.

Коментарі
22 лютого
Сьогодні
Вчора
20.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин