Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Голова Волинської обласної організації партії «Наш край» Валерій Гнатюк
Голова Волинської обласної організації партії «Наш край» Валерій Гнатюк

Місцевий осередок партії «Наш край» заявляє про фальсифікацію виборів на Луганщині

18:37 20.07.2016
944

17 липня в Україні відбулись проміжні вибори народних депутатів у 7 округах.

Найдраматичніше ситуація розгортається у 114 окрузі на Луганщині, де за результатами паралельного підрахунку голосів перемагає кандидат від партії «Наш край» Сергій Шахов.

Про спробу сфальсифікувати вибори у цьому окрузі ми розмовляємо з головою Волинської обласної організації партії «Наш край» Валерієм Гнатюком

- Отож, що показав паралельний підрахунок голосів?

- За підсумками паралельного підрахунку голосів «Нашого краю» у 114-му окрузі на Луганщині, представник нашої партії Сергій Шахов отримав 38,2% голосів. Однак щойно стало це відомо, як була вчинена спроба вкрасти у нас перемогу.

Річ у тому, що члени 114 ОВК подали в ЦВК дані про явку в 63,07%. А це означало, що до 37 тисяч реальних виборців хотіли приписати ще 21 тисячу. А далі мали бути уточнені протоколи і сфальсифікований результат виборів.

- Як розгортались події далі?

- «Наш край» звернувся до ЦВК і СБУ з вимогою запобігти фальсифікації виборів в 114 виборчому окрузі. До честі ЦВК там цього разу швидко відреагували на нашу заяву. Було звільнено кілька членів ОВК. Також окружна комісія відновила прийом виборчих протоколів, який було призупинили, сподіваючись сфальсифікувати вибори.

- А що кажуть про вибори ваші однопартійці, які безпосередньо беруть участь виборах: як пройшла кампанія?

- З їхніх слів випливає, що кампанія була брудною. Неприхований підкуп виборців, залякування. Кандидат Мошенський дарував велосипеди, кандидат Верігінащедро засівала гуманітаркою. Та найприкметніше, що в останній день представники Опоблоку та БПП, готуючись до фальсифікацій, намагались заблокувати рішення про заміну членів дільничних комісій.

Однак партія була готова протидіяти масовим фальсифікаціям і, на мою думку, кандидат від партії «Наш край» Сергій Шахов довів, що особисте спілкування з виборцем перемагає підкуп, залякування і фальсифікації. «Адже, він провів понад 200 зустрічей з виборцями, побував кілька разів в кожному населеному пункті округу, навіть у найменшому селі, куди не ступала нога депутатів і чиновників.

Сергій Шахов довів, що персональне спілкування з виборцями, інформування про ситуацію в країні, переконання дало кращі результати, аніж підкуп та залякування, яким займалися інші кандидати», - наголосив В. Гнатюк.

Гадаю, що можна привітати Сергія Шахова з перемогою та радію, що у Верховній Раді з`явиться ще один депутат-патріот, який дійсно працюватиме на благо нашої держави та рідного краю.

Нагадаємо, що відповідно до попередніх даних ЦВК, кандидат від партії «Наш край» Сергій Шахов отримав понад 40% голосів виборців у 114 окрузі Луганської області.

Коментарі
23 лютого
Вчора
21.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин