Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дмитро Глазунов
Дмитро Глазунов

Легендарні волиняни у проекті «Честь маю»

20:30 19.07.2019
1078

Людина живе доти, доки живуть спогади про неї – це стало лейтмотивом заснування у 2015 році головою благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитром Глазуновим проекту «Честь маю». Проект покликаний вшанувати волинян, які стали історією не лише для свого краю, їхні імена закарбовані у книзі пам’яті України.

Волиняни добре пам»ятають зворушливі вечори пам»яті політика і дипломата Бориса Клімчука, першого директора училища культури та мистецтв Віктора Чебліна, вчителя Іваничівської школи Юрія Лелюкова, який на уроці військової підготовки накрив собою гранату і врятував 26 учнів класу, героїв АТО Андрія Снітка і Рустама Хамраєва, фестиваль пісень В'ячеслава Хурсенка.

В рамках проекту командою благодійного фонду «Рідна Волинь» під керівництвом Дмитра Глазунова видано дві унікальні книги «Борис Клімчук: Я – син волинської землі» і «В'ячеслав Хурсенко «Соколята», які високо оцінені в Україні та за кордоном.

«Реалізація проекту «Честь маю» підштовхнула мене до законодавчої ініціативи - необхідності впровадження в Україні загальнонаціональної програми виховання, починаючи із сім»ї, садочка, школи. Життєво необхідно підняти власний рівень національної свідомості і виховання, на прикладі життя наших земляків патріотично виховувати наступні покоління», - розмірковує кандидат в народні України по Луцьку, округ № 22, голова БФ «Рідна Волинь» і ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» Дмитро Глазунов.


Коментарі
10 липня
Вчора
08.07.2020
07.07.2020