Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дмитро Глазунов з дружиною Інною
Дмитро Глазунов з дружиною Інною

«Я йду заради наших дітей, і сучасних, і ще ненароджених», — Дмитро Глазунов про участь у виборах по Луцьку

14:26 11.06.2019
2441

8 червня, під час з'їзду, партія Ігоря Смешка «Сила і Честь» висунула голову благодійного фонду «Рідна Волинь» і ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» Дмитра Глазунова кандидатом в народні депутати по 22 округу, що в місті Луцьк.

У коментарі «Район.Луцьк» він розповів:

«Я йду в політику не заради депутатства, а заради реальних змін, заради наших дітей, і сучасних, і ненароджених, щоб вони побачили іншу, квітучу Україну. Тому, що так, як ми живемо, жити не можна. Радив би усім, перед тим як йти в політику, прочитати послання українського письменника Тараса Шевченка «І мертвим, і живим, і ненародженим» та книгу Ліни Костенко «Записки українського самашедшего». Там Ви знайдете відповіді на усі запитання, чому ми так живемо.

Ну і звичайно, радив би книгу «Борис Клімчук: Я - син волинської землі», видану фондом «Рідна Волинь», яка може слугувати навчальним посібником для молодих політиків і дипломатів, про те, як треба любити рідну землю незалежно від політичних розкладів».

Мій пріоритет – це здоров'я та безпека людей і духовне відродження нації. Деталі згодом».

Нагадаємо, під час з'їзду партії «Сила і Честь» у Києві, під час заключної промови голови партії Ігоря Смешка, Дмитро Глазунов від усієї волинської делегації, під бурхливі оплески залу, подарував лідеру копію ікони Холмської Чудотворної Богородиці і запросив усіх присутніх відвідати Музей Волинської ікони, в якому зберігається її оригінал.

«Нехай пресвята Богородиця благословить усіх нас на перемогу», — завершив виступ Дмитро Глазунов.


Ольга Холодна

Коментарі
27 червня
Сьогодні
Вчора
25.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин