Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. БПП Солідарність

10 Листопада 2015, 11:25
6849

Луцька міська виборча комісія 3 листопада оголосила результати виборів до Луцької міської ради та назвала прізвища нових обранців громади. Хто ж вирішуватиме долю міста у найближчі роки і чим ці люди прославилися? Район.Луцьк продовжує серію публікацій про нових депутатів Луцької міської ради.

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Микола Романюк. Перший номер списку

З 2010 року Луцький міський голова.  

Народився 24 серпня 1958 року у с. Золочівка Млинівського району Рівненської області.

Має дві вищі освіти за спеціальностями «інженер-технолог» (Львівський лісотехнічний інститут, 1982 р.) та «економіст» (Луцький індустріальний інститут, 1995 р.)

Трудову діяльність розпочав у 1975 році робітником на Луцькому меблевому комбінаті.

Після здобуття вищої освіти повернувся на це ж підприємство, де працював майстром з 1982 до 1983 року. З 1983 до 1993 рр. — на комсомольській та партійній роботі. Цей період включає роботу на посадах інструктора, заввідділом Луцького міськкому комсомолу, першого секретаря Луцького міськкому комсомолу (1984—1988 рр.), заввідділом Луцького міському КПУ (1988), першого секретаря Волинського обкому ЛКСМ України (1988—1991 рр.), голови комітету у справах молоді і спорту Волинського облвиконкому (1991 – 1992 рр.), заступника начальника управління у справах молоді і спорту Волинської облдержадміністрації (1992 – 1993 рр.).

З лютого 1993 до листопада 2007 року очолював Волинське головне регіональне управління ЗАТ КБ «Приватбанк».

Указом Президента України від 10 грудня 2007 року № 1199/2007 призначений головою Волинської обласної державної адміністрації. Звільнений з цієї посади 26 березня 2010 року. З квітня 2010 року до листопада 2010 року – директор Волинського головного регіонального управління Публічного акціонерного товариства КБ «Приватбанк».

На виборах 31 жовтня 2010 року обраний міським головою Луцька. Позапартійний. Депутат Волинської обласної ради трьох скликань. Нагороди. Заслужений економіст України. Нагороджений Почесною грамотою Національного банку України, Грамотами Верховної Ради України, орденом «За заслуги» II,ІІІ ступеня.

Одружений. Має двох дорослих синів.

Джерело Луцька міська рада

 

Євгеній Ткачук. Округ 3, ДПЗ

З 2007 р. по даний час – директор ПП «Автоцентр Плюс». У Луцькій міській раді 6-го скликання був керівником депутатської групи «Рідне місто», котра послідовно підтримувала чинного мера Миколу Романюка. Депутат відомий активною життєвою позицією та діяльністю на рідному окрузі, де, власне, знову отримав квотум довіри від лучан.  

Народився 7 квітня 1970 року в м. Луцьк. З 1978 р. по 1988 р. навчався в середній школі №17. Вищу освіту здобував з 1990 по 1994 рр. у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Через рік вступив до Львівського політехнічного інституту, який закінчив у 1997 році. 

Відразу після школи Євгеній Ткачук проходив службу в лавах Радянської Армії. Підприємницькою діяльністю займається з 1993 року. 

ЗМІ неодноразово підіймали питання видачі земельних ділянок в оренду синові та братові депутата, однак він закиди щодо лобіювання інтересів своєї родини спростовував тим, що, мовляв, це було лише продовження оренди землі, а насправді ділянки виділялися ще до того, як він отримав депутатський мандат. 

З 2004 року депутат зайнявся суспільно-політичною роботою. Спочатку був заступником директора філії Фонду ветеранів Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області. Згодом подався у політику. До Луцької міської ради у 2010 році обирався як член політичної партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка. Однак у березні 2012 року з’їзд партії прийняв рішення про саморозпуск. На цих місцевих виборах Євгеній Ткачук приєднався до президентської політичної сили. 

Одружений, двоє дітей.

Джерело Твій місцевий депутат

 

Микола Яручик. Округ 4, ДПЗ

Засновник та директор ТзОВ «Апельсин», фірми, що займається продажем комп’ютерної техніки. Був депутатом Луцької міської ради 6-го скликання.

Народився 28 травня 1980 року в с. Новостав Луцького району в сім'ї робітників.

В 1987 році Микола Яручик пішов у перший клас Боратинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, яку закінчив в 1995 році з відзнакою.

З 1995 року по 1999 рік навчався в Луцькому педагогічному училищі імені Ярослава Галана за спеціальністю «Початкове навчання», здобув кваліфікацію вчителя початкових класів та техніка-лаборанта з обслуговування технічних засобів навчання і електронно-обчислювальної техніки.

З 2002 року по 2006 рік навчався у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна», де і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Комп'ютерні системи та мережі» та здобув кваліфікацію спеціаліст з комп'ютерних систем.

Трудову діяльність розпочав з 2000 року на посаді менеджера у різних приватних підприємствах, а у 2002 Микола Яручик започаткував власний бізнес – ТзОВ «Апельсин».

З 2006 року – голова Волинської Палати Молодих Підприємців та Професіоналів. У 2008р. заснував Волинський обласний благодійний фонд Миколи Яручика. Неодружений.

До Луцької міської ради потрапив від ВО «Свобода», до березня 2012 року був членом фракції цієї політичної сили. Проте на 22-ій сесії Луцької міськради головуючим було зачитане рішення фракції ВО «Свобода» про виключення депутата Миколи Яручика із фракції «за зраду ідей українського націоналізму, порушення партійної дисципліни, та за зраду виборців...».

З 17 серпня 2011 року - член депутатської групи «Рідне місто», яка займала активну промерську позицію. 

Джерело Твій місцевий депутат

 

Наталія Бунда. Округ 1, Гнідава

Начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Народилася 19 липня 1987 року в м. Славута, Хмельницької області. Неодружена.

У першому класі Наталія Бунда у 1993 році навчалася в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 у м. Славута.

Після закінчення школи у 2000 році перейшла до Славутському спеціалізованому обласному ліцеї-інтернаті на філологічному факультеті, який закінчила із «золотою» медаллю.

У 2004 році приїхала на навчання до Луцька: вступила до Волинського державного університету імені Лесі Українки на факультет міжнародних відносин. По закінченні отримала диплом з відзнакою та здобула освітньо-кваліфікаційний ступінь бакалавра.

У 2008 році Наталія Бунда продовжила навчання у Волинському державному університеті імені Лесі Українки та здобула освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за спеціальністю «міжнародні відносини» та кваліфікацію політолога-міжнародника, перекладача.

Свою політичну діяльність депутат розпочала з членства у ВО ВМГО «Батьківщина молода». Ще під час навчання в університеті Наталія Бунда розпочала працювати помічником-консультантом депутата фракції «БЮТ» Луцької міської ради. До цих виборів місцевих депутатів політична кар’єра Наталії Бунди була винятково пов’язано з партією «Батьківщина»: вона була членом у ВО «Батьківщина», головою первинної партійної організації Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина» та член бюро Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина», завідувачкою відділу діловодства, обліку та кадрами Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина» та керівником громадської приймальні фракції Блоку Юлії Тимошенко Луцької міської ради в Луцькій міській раді на громадських засадах.

Також Наталія Бунда активно працювала під час президентської кампанії Юлії Тимошенко у 2009-2010 роках. Очевидно за значні досягнення під час цієї роботи і була нагороджена почесним знаком Юлії Тимошенко.

Депутатом Луцької міської ради була обрана в мажоритарному окрузі №1, балотувалася від ВО «Батьківщина».

На чиновницьку роботу Наталія Бунда перейшла у 2011 році, відтоді опікується міським туризмом та промоцією.  

На цих місцевих виборах балотувалася від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Джерело Твій місцевий депутат

 

Олександр Козлюк. Округ 31, 33-ий квартал

З січня 2011 року начальник управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради.

Народився 18 вересня 1976 року у Луцьку. 

З вересня 1992 року до червня 1996 року навчався у Володимир-Волинському сільськогосподарському технікумі.

Вищу освіту Олександр Козлюк здобув у 2004 році в Луцькому державному технічному університеті, факультет «машини та обладнання» (спеціальність інженер-механік).

Другу вищу освіту здобував у 2009-2011 рр. у ПрАТ «ВНЗ» Міжрегіональна академія управління персоналом» за спеціальністю бухгалтер-аналітик.

Трудову діяльність розпочав у серпні 1996 року контролером на Луцькому ринку.
З вересня 2002 року до червня 2007 року – менеджер зі збуту, заступник начальника відділу ТзОВ «Каскад-Продакшн».

З липня 2007 року до липня 2008  року – директор ПП РТА «Ліга-Центуріон».

З липня 2008 року до січня 2011 року – радник міського голови, директор департаменту підприємництва Луцької міської ради.

Джерело Луцька міська рада

 

Артем Запотоцький. Округ 17, Центр

Старший юрисконсульт ТОВ «Континіум». 

Народився у Луцьку. Навчався у 4-тій школі. Потім вчився на юридичному факультеті Волинського державного університету. Брав академвідпустку, бо пробував займатися бізнесом. Там познайомився з дружиною. «Поновився» на заочне відділення, і пішов працювати на будівельну фірму. Підприємство займалося промисловим і цивільним будівництвом.

Працював і навчався паралельно. Після закінчення університету пішов працювати на «Континіум».

Був учасником Майдану, де отримав важке вогнепальне поранення в грудну клітину і хребет, внаслідок чого – ускладнення у вигляді параліча.

Джерело Волинське агентство розслідувань

 

Андрій Покровський. Округ 18, Київський майдан – Балка

Начальник юридичного відділу ТзОВ «Консалтингова компанія «ЛІСЕТ»

Свого часу він вже балотувався до Луцької міської ради під брендом партії «Молода Україна» в 11-му виборчому окрузі Луцька та поступився перемогою двом іншим претендентам.

Під контролем Андрія Покровського – торгово-розважальний центр «Сіті-парк», розбудова кінотеатру «Промінь», будівництво скейт-парку та розчищення річки Сапалаївки.

У минулому Андрій Покровський займався гральним бізнесом. Адже є одним із засновників ТзОВ «Альфа-К-Луцьк», яке свого часу було мережею казино. Нині наймасштабніший проект Покровського – реконструкція кінотеатру «Промінь», яку він здійснює спільно з англійською фірмою-засновником ТЗОВ «РЦ «Промінь».

Джерело ВолиньПост

 

Петро Нестерук. Округ 22, Балка

Приватний підприємець

Навчався у ЗОШ №19. Вищу освіту Петро Нестерук здобув у Луцькому національному технічному університеті. Одружений.  

Із відкритих джерел у мережі можна з’ясувати, що ТзОВ «Олександрія-БЛіг» займається виробництвом лікеро-горілчаних напоїв.  

Читайте також:

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. Об’єднання «Самопоміч»

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. УКРОП

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. ВО Свобода

Нові депутати Луцькради: хто вони і чим займаються. ВО Батьківщина

Коментарі
10 Листопада 2015, 22:59
Яким чином Яручик навчаючись з 1987 по 1995 закінчив школу з відзнакою?? він ж не довчився до повної середньої освіти.
Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023