Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В автопарку виконкому міської ради одні «Ланоси» і велосипеди

17:55 17.03.2016
855

Ще тільки восьма ранку, а машини міського голови уже немає, тобто не особистого авто Миколи Ярославовича, а службової, за ним закріпленої.

Таблоїд Волині побував у автопарку виконкому міської ради.

«Наш міський голова багато працює», - киває в підтвердження своїх слів Олексій Антонович, завідувач автогосподарством виконкому Луцької міської ради.

Це невеличка репліка-вступ до нового «дослідження» «Таблоїда Волині». Цього разу ми промоніторили службові машини наших посадовців і таки знайшлося про що говорити. Автопарк луцького виконкому має у своєму розпорядженні не багато - не мало 12 машин, які закріплені за певним керівником відділу і його підлеглими. Штат автогосподарства невеликий: завідувач Рибак Олексій Антонович, 16 водіїв, робітник, зайнятий на ремонті і наладці устаткування, 2 охоронця.Завідувач Рибак Олексій вже близько 10 років працює у автогосподарстві. Він пам’ятає, як колись на цій території ще була пустинна земля, як їздили наші посадовці на «металобрухті», як купували перші машини і закладали фундамент перших боксів.Чоловік розповів, що все на території парку водії зробили своїми руками, навіть клумбу, і вишню з яблунею свої мають. «Ось потепліє – приходьте фотографувати. Така краса», - тішиться Олексій Антонович.

Поки ми розмовляємо, охоронець на посту приймає розпорядження від заступників міського голови, куди, кому і о котрій потрібно доставити машину . Потім усе це у свій табель фіксує і завідувач: «У нас все строго контролюється».​


Коли машини повертаються з обслуговування посадовців і охорона проводить загальний огляд, всі бокси закриваються. На території лишається лише охоронець. Якщо є потреба залишити ремонтника чи водія на ніч на території, охоронець повинен щогодини перевіряти, чи все порядку.


Заходимо у перший бокс, де свого виклику чекає DaeWoo Lanos. Поки ми розглядаємо автомобіль Олексій Антонович пригадує дні минувші: «Коли я прийшов, замість машин був один металобрухт, навіть не уявляю, як вони тоді їздили. Пам’ятаю, що тодішній міський голова Богдан Шиба ще на приватній машині їздив».

Оновлювати машини в автопарку почали 2007 року. Останні покупки були здійснені 2009 року. Олексій Рибак засмучено говорить, що зараз коштів на придбання нових авто нема.

Машину теперішнього міського голови Миколи Романюка нам «зловити» не вдалося, оскільки вона вже поступила в розпорядження очільника нашої громади. «Багато працює..»У гаражі заступника міського голови Тараса Яковлева авто теж не виявилося, однак стояв… велосипед. Хоча жовтий велосипед Тараса Володимировича легко впізнати, він частенько на ньому «заїжджає» на фестивалі чи інші заходи, які проводять на свіжому повітрі.


Ось тут водії у вільний час відпочивають, можуть перекусити. Тут також ведеться планування поїздок.


А цей красень обслуговує заступника міського голови Сергія Григоренка та працівників відділів, якими він курує.


Згідно з розпорядженням міського голови, на території автогосподарства знаходиться також автомобіль головного редактора газети «Луцький замок» Віктора Трофімчука.

«Коли погода погана чи доїзд», наші чиновники використовують оцей червний «джипік», але загалом машина призначена для працівників відділу екології Луцької міської ради. За ним заховався білий ВАЗ 2107, який використовують «муніципали», якщо кудись їдуть групою, а також для перевезення вантажів по місту.
Найдорожча машина в автопарку - Chevrolet Lacetti, яка закріплена за заступником міського голови і керуючого справами виконкому Юрієм Вербичем і його відділом.


Поки водії позують перед камерою, завідувач Рибак Олексій вкотре наголошує, що все «тут зроблено руками водіїв». Дуже хочуть фасад доробити, та все фінансування не вистачає.
Далі ми потрапили у «святая святих» автопарку – ремонтний сервіс. Бондарук Олександр Володимирович своїми силами підтримує у робочому стані автомобілі. Він розповідає, що в техсервісі також все шукали самостійно (не без підтримки Миколи Ярославовича, звісно, та все ж), і підйомник, і інструменти.

З техсервісу відкриваються двері до кабінету самого завідувача автосервісом – Рибака Олексія Антоновича.

Поки ми розмовляли на службовій машині приїхали представники управління капітального будівництва.

На завершення розмови працівники автогосподарства розповіли, що ще є багато планів розбудови парку. Нещодавно лучани навіть петицію подали з пропозицією встановити GPS навігатори у кожному авто, щоб громада мала можливість відстежити «використання бюджетних коштів на автотранспортні засоби». На думку Іллі Токаренка, який оформив петицію, «кожен лучанин матиме змогу в он-лайн режимі та через Android додатки перевірити місцезнаходження у робочий та позаробочий час транспорту».


Коментарі
23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин