Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

5 основних тез від ВО «Батьківщини»: з чим партія йде на вибори у Луцьку?

10:51 15.09.2015
843

Партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» братиме участь у місцевих виборах 25 жовтня. Таке рішення одностайно ухвалили делегати з усіх областей, зокрема й з Донбасу та Криму, під час 13-го з’їзду партії. Загалом на зібрання до Києва приїхали близько 10 тисяч людей, для яких Юлія Тимошенко – політик №1 у країні, якому довіряють і від якого очікують важливих змін.

Найперше лідер «Батьківщини» закликала місцеві осередки відкрити списки кандидатів у депутати до місцевих рад, претендентів на посади голів міських та сільських рад. Вона наголосила, що треба заздалегідь прибрати зі списків тих, які скомпрометували себе перед громадою. Адже місцеві вибори – це реальний шанс розпочати реформи з кожного села, міста, селища, району і області.

– Це шанс знищити зневіру і підняти державу, – резюмувала Юлія Тимошенко. – Політологи зараз кажуть, що в «Батьківщини» на цих виборах є золота акція. Та ми не торгівці акціями, не політичний ломбард. Ми патріоти, які вболівають за свою країну. Ми обіцяли владі підставити плече, але точно не обіцяли заплющити очі й прикусити язика. Корупція вбиває нашу націю, руйнує співпрацю з міжнародними партнерами. Ми зобов’язані побудувати таку систему боротьби з хабарництвом, щоб у посадовців не було жодних можливостей красти.

– Люди хочуть оновлення, тому наші кандидати – переважно молоді люди до 35-40 років, – прокоментував Сергій Григоренко, голова Луцької міської партійної організації. Він у партії з 2002 року. – Є кілька відомих у місті постатей. Зокрема вдова загиблого бійця Майя Шостак, яка хоче порушити тему соціального забезпечення родин полеглих воїнів, легендарний танкіст Микола Тишик, який підтримує ініціативу Юлії Тимошенко щодо контрактного війська, офіцер 14 ОМБр Костянтин Байчук. Ми робимо наголос на молоді, громадських активістах, на учасниках АТО і на тих депутатах, які не зрадили принципів партії, гідно працювали впродовж скликання. Всі добрі ініціативи, що втілюють у місті – ремонт вокзалу, шкіл і доріг, будівництво нового садочка, обладнання світлофорів тощо – відбувалися за безпосередньої участі нашої фракції. Ми завжди долучаємося до програм, які розвивають наше місто.

Контрактна армія

Один із пріоритетів партії – захист країни від зовнішньої агресії. Як наголосив розвідник Олег Кравець із 28-ї механізованої бригади, перший заступник голови Миколаївської парторганізації «Батьківщини», для цього потрібно сформувати сильну і професійну армію. Боєць нагадав, що Юлія Тимошенко, будучи на посаді прем’єр-міністра, заявила про необхідність будувати потужну, сучасну професійну армію. Тоді її висміяли, обізвали «генералом у спідниці» і врешті прийшли до рішення, що Україна, мовляв, буде нейтральною країною без ядерної зброї.

– Були б Ви президентом, ми жили б у зовсім іншій країні. Ви – мужніша за багатьох чоловіків-політиків, – звернувся військовий до Юлії Тимошенко. – А ще тисячі людей переконані, що на державу, яку б очолювала жінка, ніхто і ніколи не напав би!

Справедливі зарплати та пенсії

Лідер «Батьківщини» розповіла про звіт Віденського економічного інституту. Фахівці називають концепцію «шокової терапії», яку проводить діючий уряд України, «нищівною» і такою, що «не дасть позитивних результатів у стратегічній перспективі».

За її словами, не вдасться побудувати процвітаючу європейську країну на заробітній платі в 127 доларів у місяць та пенсії в 63–65 доларів.

«Під час військової агресії, важких випробувань не може бути застосована шокова соціально-економічна терапія, яка вивернула кишені кожному українцю. Гроші забрала практично в кожного, хто їх і так не має, в той же час обрані почуваються богами», – підсумувала політик.

Справедливі тарифи

Юлія Тимошенко закликала представників регіональних осередків спільно добиватися встановлення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги. Фракція внесла до Верховної Ради законопроект щодо передачі всього газу українського видобутку на потреби населення. Голова «Батьківщини» наполягла, що треба провести аналіз нормативів споживання тепла і газу на квадратний метр для споживачів без лічильників.

– Якщо у нас на руках будуть рішення місцевих рад про нормативи списання тепла, то ми йдемо до Національної комісії з регулювання тарифів і примушуємо встановити правильний норматив. Тоді люди будуть отримувати платіжки з сумами, меншими у два-три рази, – зауважила політик.

Представники «Батьківщини» у Луцькраді довели, що тарифи на тепло суттєво завищені. Вони проаналізували розрахунки «Луцьктепла» по будинках, де встановлені лічильники, і де їх немає. З’ясували, що на одного жителя списують нормативи, як на мешканців російських міст за полярним колом. Склали детальний звіт і надіслали рішення міської ради до відповідних міністерств з обґрунтуванням, чому ми не згідні з такими тарифами. Ці розрахунки надіслали до всіх обласних центрів, щоби розібралися у тарифах на місцях. Таким чином, обранці громади від «Батьківщини» створюють своєрідний тиск на уряд через рішення міських рад, вимагають змін у державній тарифній політиці.

Земля – не товар!

На думку керівника «Батьківщини», сільськогосподарська земля має залишатися в державній власності. Відкритий ринок землі загрожує втратою незалежності, бо через підставних осіб її може скупити країна-агресор. Крім зовнішнього ворога, маємо і внутрішні проблеми – великі агрохолдинги, що хочуть загарбати родючі ґрунти.

– В Україні на 1 січня 2016 року, коли перестає діяти мораторій, в чергу вистроїлись 5-10 родин. Вони вже мають в оренді до півмільйона гектарів землі. Хочуть, скориставшись крайньою злиденністю людей, тим, що держава ніяк не підтримує фермерство й особисті селянські господарства, створити нові потужні клани, вільно розпоряджатися головним скарбом країни, – пояснила народний депутат.

Волинська «Батьківщина» – це сплав досвіду і молодості

– «Батьківщина» – єдина системна партія в Україні, яка має осередки в кожному населеному пункті. Перший висновок, який можна зробити після з’їзду, – партія «Батьківщина» була, є і буде, – поділився враженнями Григорій Пустовіт, голова Волинської обласної організації ВО «Батьківщина». – Ми дуже серйозно ставимося до кампанії. До кожної міської, районної, обласної ради буде йти рівно стільки кандидатів, скільки є мандатів. Я впевнений, що результат «Батьківщини» буде, як завжди, високим і відповідатиме високому рівню довіри волинян. На з’їзді побачили потужний ресурс, відчули енергетику партії, яка вміє і може робити все для того, щоб Україна перетворилася на сильну квітучу країну. Юлія Тимошенко сьогодні є шансом для держави, вона зможе виправити ситуацію, спрямувати її у потрібне русло. Сподіваюся, що українці цим шансом обов’язково скористаються.

На вибори йдуть як «бувалі» партійці, так і представники волонтерського сектору та учасники АТО. Так, у виборчі списки увійдуть чинні депутати обласної ради Роман Карпюк, Людмила Кирда, обранці Луцької міської ради Юрій Корольчук, Олександр Семенюк, Аскольд Пекарський та інші.

«Це сплав досвіду і молодості, професіоналізму і тих людей, які тільки починають своє професійне життя», – розповів Григорій Пустовіт.

– Ми до мінімуму намагаємося звести випадкових людей у партії, – запевнив керівник обласного виборчого штабу партії Роман Карпюк. – Я вже зустрівся зі всіма керівниками партійних організацій, ми вивчаємо всіх кандидатів, аби не допустити людей, які можуть зрадити.

Роман Карпюк наголосив, що шлях до змін неможливий без лідера «Батьківщини»:

– Ми побачили лідера, який хоче вивести країну з прірви. На сьогодні Юлія Тимошенко пройшла вогонь, воду і мідні труби. Переживши ці події, вона залишається простою людиною, яка турбується про українців.

Юлія КОВАЧ

Коментарі
17 лютого
Вчора
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин