Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Лікар навчився зцілювати нетрадиційним способом

15:26 22.02.2016
7155

Ніколи не замислювалися, чому в людини швидше кліпають верхні повіки, ніж нижні? Чому із давніх-давен ходимо вертикально, немов прагнемо бути ближче до небес, до Всесвіту? Чому зникає біль, коли ступаєш босоніж? Лікар Олександр Харченко знає відповіді, бо вони закладені в його вченні – новітній науці сенсофізіологіці.

«КОЖНА ПРИЧИНА ХВОРОБИ ЗВОДИТЬСЯ ДО ЄДИНОГО ЗАПИТАННЯ: ДЛЯ ЧОГО?»

Лікаря з майже 40-річним стажем Олександра Харченка вважають новатором. Він першим поставив знак рівності між вертикальністю людини і її здоров’ям. Вирахував алгоритм, за яким вертикальність зцілює. Лучанин є творцем і дослідником новітньої науки – сенсфізіологіки і фізіологічної культури (сенс – мета користі, фізіс – процесуальне вираження дій для цієї користі, логіка – чітка, але свідома послідовність рішень і дій). З-під пера професора вийшли трактати про культ здорового тіла за посередництвом масажування ступні і кисті рук. На зразок поняття «гомо сапієнс» він запровадив нове поняття «гомо сенсус» – людина свідома, тобто людина, яка аналізує фактори свідомості і життя, задаючи єдине запитання: для чого?

«Технологія мислення базується на понятті Ноосфери – винаході 1936 року вченого Володимира Вернадського. Це інформаційне поле, яке оперезає нашу планету. Інформація записується в молекулах води, і ми через воду вбираємо цю інформацію, яка впливає на наші прагнення, думки і вчинки. Чому верхня повіка кліпає швидше, ніж нижня? Бо сила гравітації допомагає закрити повіки», – роз’яснює професор.

Людський організм в усьому прагне до вертикальності. Якщо її немає, то організм намагається її відновити.

«Шукайте відповідь – для чого організм захворів? І знайдете відповідь для зцілення. Наука сенсофіліологіка шукає сенс захворювання, мету запалення в організмі і так далі», – радить Олександр Харченко.

Лікар переконує, що його методика здатна вилікувати безліч хвороб – від дитячого сколіозу до гіпертонії.

І ЗІЙШЛО ПРОЗРІННЯ…

Якось у 1992 році Олександр Харченко прочитав у газеті про Су Джок-медицину (кисть-ступня). Працював тоді головним лікарем профілакторію Луцького шовкового комбінату. І то треба було, щоб під час відрядження до Києва там виступав корейський професор Пак Джі Ву, який є засновником цього вчення. Напевно, почуте від корейця залишилося би просто цікавою версією оздоровлення, якби не доленосний випадок. Коли повертався до Луцька, на автостанції почув крики про допомогу. На лаві конав чоловік. Люди гукали лікаря. Олександр підоспів.

«Я підбіг до бідолахи, почав реанімувати методами Пака Джі Ву, які поверхнево перейняв на семінарі. Туди-сюди натиснув на точки, круть-верть. І, о диво, чоловік оклигав, опритомнів і кричить на мене: «Ой, не давіть, мені боляче!» На мене ніби прозріння зійшло: виявляється, методика дієва, воістину рятує людей», – розповідає професор.

Відтоді Олександр Харченко розпочав прискіпливо вивчати досвід корейського академіка. Їздив на його семінари в Росію. На кількох симпозіумах навіть був асистентом професора, бо мав практику зцілення за методикою вченого. А 1994-го запросив Пака Джі Ву до Луцька, де відомий кореєць начитав кілька лекцій для українських лікарів.

ВИЛІКУВАВ КАНАДІЙКУ ЧЕРЕЗ SKYPE

Упродовж років надрукував сім повноцінних книжок із власними дослідженнями, спостереженнями і настановами щодо практичних теорій сенсфізіологіки. Першу книгу «Швидка допомога в кишені або довідник розумної людини» написав у 1994 році.

«Тут є хімія, фізика. Це інноваційна технологія здоров’я хворобобачення», – каже автор.

Надрукував ще й 20 посібників, серед яких резонансні «Ритуал для схуднення», «Організм – це космічний корабель: як отримати в нього дозвіл на проникнення їжі та води», «Міні-планета в роті або як використати жування жуйки для постійної реновації здоров’я».

«Звертався до Бориса Клімчука із проханням допомогти з книжками для школярів.У нього з дитинства хвора рука. Каже мені: з дитинства проблема. Я на прийомі діагностував недугу і принагідно почав лікувати. Кілька маніпуляцій – готово. Клімчук руку піднімає, дивується, що не болить. «Ну, каже, ліпшого підтвердження й не треба». Але потім скільки разів оббивав пороги заступників – ніхто не допоміг», – пригадує лікар.

Натомість методикою професора Олександра Харченка зацікавилися за океаном. Якось до лучанина надіслала електронний лист медик із Канади. Жінка страждала через рідкісну виразку кишечника. Просила допомогти, бо традиційні методи не допомогли.

«Уявіть, я лікував її через Skype. Зробили відеосесію, я розповідав їй – що і як робити. А вона виконувала мої вказівки. Згодом дякувала: каже, допомогло. Затим написала, що запрошує до Канади. Хоче організувати низку моїх лекцій у Монреалі», – каже лучанин.

Ще іноземка пообіцяла приїхати до Луцька наприкінці лютого з колегами із Нью-Йорка. Бо методика теж зацікавила лікарів США. Будуть обговорювати умови співпраці та виробляти необхідні папери.

А поки лікар Олександр Харченко приймає пацієнтів у себе вдома. Коли ми завершували розмову, у двір заїхала «Жигулі». Привезли хвору молоду жінку з Любешова. Відняло ноги, лікарі не знають – чому. Професор Харченко не відмовив – сказав, буде лікувати.

Роман ЖИЖАРА («Сім’я і дім»)

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

Коментарі

лучанка

15:44 22.02.2016

як знайти цього ЛІКАРЯ?

валентина

16:05 22.02.2016

http://www.ex.ua/74259491

VSC

17:08 22.02.2016

Що, опять? )))) он этим занимается уже более 20 лет, а где результаты, где те десятки тысяч исцеленных лучан?

123

17:42 22.02.2016

Він вже "лікував", що людина ледь на той світ не пішла через нього (була хвороба серця). "Повідміняв" талетки, а діагностував, пардон, по кольору сітківки і язика. Шарлатан. Створює лише собі рекламу.

Оксана

17:20 13.03.2016

А моїй дитині він дуже допоміг,і результат був зразу.

Юлія

15:09 15.03.2017

Він врятував мені життя

19 лютого
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин