Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Нагородили творців книги про В'ячеслава Хурсенка
Нагородили творців книги про В'ячеслава Хурсенка

Нагородили творців книги про В'ячеслава Хурсенка

12:03 17.12.2018
917

У Луцьку традиційно нагородили людей, які протягом року займалися активною благодійною, культурною, мистецькою та соціальною діяльністю.

Справжньою культурною окрасою премії стала номінація «Проект року». Перемогу у ній отримало видання книги про В’ячеслава Хурсенка «Соколята», яке здійснив благодійний фонд Рідна Волинь та його очільник Дмитро Глазунов, – пише Таблоїд Волині.

У зворушливому виступі Дмитро Глазунов подякував усьому авторському колективу та сім'ї відомого волинянина В’ячеслава Хурсенка, додавши скромно, що лише допоміг їм.

«Книга «Соколята» про Віру, Надію, Любов, як співається у пісні нашого земляка. Це те, що сьогодні нам так необхідно, щоб ми стали добрішими, можливо, мудрішими, додали ще щось до того набору речей, які роблять нас не політиками і депутатами, не бізнесменами і керівниками, а просто людьми. Ми українці розумні, ми красиві, ми великі сини і дочки великої держави. Пам’ятаймо про це!» – наголосив Дмитро Глазунов.

На завершення вручення премії у цій номінації Ірина Котлицька виконала на бандурі неперевершену композицію «Соколята», чим вразила багатьох гостей аж до сліз. А в той час із екрану за усім дійством спостерігав сам В’ячеслав Хурсенко.

Читайте також: У Луцьку презентували книгу В’ячеслава Хурсенка

Коментарі
25 березня
Вчора
23.03.2019
22.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин