Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У медичному центрі «Боголюби» пацієнтів ставлять на ноги за кілька днів

20:55 10.02.2016
11922

Про «лікарню в Боголюбах» у Луцьку знають, здається, усі. Проте більшість, напевно, не підозрює, що насправді медичних закладів за адресою «село Боголюби, вулиця Лісова» – два. Окрім корпусу Волинської обласної лікарні з кількома відділеннями, тут уже кілька років працює приватний Медичний центр «Боголюби». А від вересня минулого року він переїхав у нове приміщення з власними операційними, лабораторіями та стаціонаром. Це дало змогу розширити штат лікарів, а відтак і перелік пропонованих послуг.

Власний новий корпус постав як будівля, одразу запроектована під потреби клініки. Уже на стадії розробки було відомо, скільки потрібно приміщень для кабінетів, палат стаціонару, маніпуляційних та операційних. Так, суворо дотримувались державних будівельних норм (ДБН) при плануванні опалення, освітлення, інших комунікацій. Особливу увагу приділено системі вентиляції: обладнання, яке в Україні виробляє всього кілька фірм, займає окрему камеру в підвалі. Усе це дозволяє забезпечити пацієнтам найвищий рівень комфорту. Та головний ресурс клініки, звичайно, – люди.


«Наші спеціалісти – переважно люди молоді, енергійні, разом – одна міцна команда, – хвалиться головний лікар Тетяна Петровська. – Відповідальні, небайдужі. Кожен – фахівець найвищого рівня, готовий не просто проконсультувати, а й продіагностувати на сучасному обладнанні, порадити, підтримати. Найкраща реклама для медика – це відгуки. Тож ми намагаємося не просто ставитися до кожного як до пацієнта, що потребує допомоги, а бачити насамперед людину, яка переживає, страждає, хвилюється».Заклад пройшов державну акредитацію – комплексну перевірку на відповідність сучасним вимогам до надання допомоги, ведення документації тощо. Це дозволяє виконувати тут цілий ряд хірургічних операцій. Щодо гінекології, то тут оперують практично все, аж до видалення фіброматозних вузлів розміром 10–11 см. Операції проводяться лапароскопічно, тож замість шва на місці відкритого розрізу залишається два невеликих проколи.

Зменшується і крововтрата: якщо при класичній операції вона становить 200–400 мл, то при лапароскопічній – 20–30мл. На гінекологічні операції пацієнти приїздять із сусідніх областей, рідше з віддалених, навіть одна-дві киянки в місяць бувають.

З урологічних операцій роблять найчастіше ТУР (трансуретральну резекцію) при аденомі простати. Ультразвукове дроблення камінців у нирках – низькотравматична операція одного дня (не потребує госпіталізації). Загальна хірургія – насамперед холецистектомія, апендектомія при апендициті (якщо це не ургентний випадок), судинна – операції на венах нижніх кінцівок.


Наступний етап – пластична хірургія: пластика верхніх повік, вух, обличчя, мамопластика та усі види ліпосакції, у тому числі лазерна. Пластична хірургія планує обслуговувати пацієнтів не лише місцевих, а й з найближчих західних областей та Білорусі.

Впровадження новітніх технологій лікування дозволяє зменшити перебування в стаціонарі до одного дня після операції. Вдома, як відомо, і стіни лікують. Тож на довше тут залишаються лише за власним бажанням. Пацієнт, поступаючи в клініку, підписує договір на обслуговування та інформовану згоду. Того ж дня проходить обстеження, після обіду – підготовку до завтрашньої операції, а наступного ранку – власне операція. Переночувавши, можна відправлятися додому. Важливий фактор – професіоналізм анестезіологів та висока якість препаратів для наркозу, які добре переносяться та дозволяють легко виходити з нього.

До ціни операції включено оплату роботи хірурга та анестезіолога, наркоз, усе необхідне для її проведення та ліки, якщо вони необхідні після втручання. При цьому необхідності у присутності родичів немає – усі витрати включено до вартості послуг. Тож рідним не доводиться бігати в аптеку, носити їжу, доглядати за хворим – усе це робить кваліфікований персонал.

Для звернення до спеціалістів клініки на консультацію, обстеженням чи операцію не потрібне направлення – варто лише зателефонувати, аби вас записали на зручний час. Ви потрапите в руки досвідчених, але готових і далі вчитися фахівців, які нададуть вичерпну інформацію про вашу проблему, порадять способи її вирішення, обстежать і прооперують. За бажанням навіть вручать відеозапис проведеної операції. Раптом вам цікаво?


Коментарі

ого

08:55 11.02.2016

Як всьо красівенько!

лучанка

11:21 11.02.2016

ще б з тих, хто там був про ціни написав. Реклама -це одне, а от кому, крім місцевих олігархів, доступні їхні послуги - це друге

Ольця

09:17 16.02.2016

А що, в обласній - дешевше? Чи там безплатно, може? тут хоч знаєш, за що платиш. В касу і з чеком.

Тетяна

11:15 23.06.2016

Була сьогодні у цій клініці ,я не з Луцька. І мені в обласній все рівно прийшлось платити і благати щоб прийняли. А так там всі розцінки є і ставлення до тебе хороше . А в звичайній лікарні мало того що платиш то ще відчуваєш ніби ти щось винна. Але звичайно це не скрізь так. Бувають і хороші лікарі.

світлана

20:55 03.10.2016

щоб іхати на прийом потрібно розраховувати на яку суму

Аліна

15:16 10.10.2016

550 гривен, консультация, осмотр 2 мазка, и узи

Аліна

15:18 10.10.2016

І чомусь даже не спитали хочу я робити, якийсь там осмотр шийкі матки під мікроскопом.
Гарно,чисто, але якщо записан на якусь годину все одно треба чекати.

Нат.

08:29 04.12.2016

Я була на консультації, ціна першої консультації 150 гр. друга 130. ЛІКАРІ, ПЕРСОНАЛ ДУЖЕ приємно вразили. Я зтикнулася з дуже толерантним лікарем, який терпляче відповідав на всі мої питання, молодець .
Оплата вся через касу. Ніяких товарно-грошових взаємин з лікарем нема. Порівняти є з чим, у 2 міські оплата за консультацію - лікарці в карман і ніякої каси. Операція в 2 м.лік. 25000гр. тут 18000.
Дуже хочеться побажати їм натхнення в їхній нелегкій праці, це чудово що у Луцьку є така лікарна.

Олександр

19:16 13.12.2016

підскажіть переломи лікують і як запис проводиться

пацієнт

16:06 14.06.2017

там тільки гроші здирають а не лікують

Юлія

21:46 25.07.2018

Жінці 54 нетримання сечі,до кого можна звернутися?

Олександр

12:03 25.09.2018

Добрий день. Я хотів би дізнатися за лікування геморрою латексними кільцями ( ризики та післяопераційна реабілітація) а також цікавить ціна операції з усіма консультаціями, аналізами, анастезією і розхідним матеріалом.

тетяна

16:31 14.02.2019

чи можна у вас провіритись на онкологію

тетяна

16:32 14.02.2019

чи можна у вас провіритись на онкологію збільшення лімфовузлів кругом

тетяна

16:32 14.02.2019

чи можна у вас провіритись на онкологію збільшення лімфовузлів кругом

17 лютого
Вчора
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин