Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ростислав Ганейчук: «Житловий комплекс «Яровиця» є зразком якісного підходу до будівництва»

18:00 05.02.2016
1404

У центрі Луцька триває будівництво нового житлового комплексу «Яровиця». Партнером з продажу квартир є Волинська міжрегіональна біржа, яка на ринку нерухомості України успішно працює з 1997 року. Про співпрацю з ЖК «Яровиця» розповідає директор Ростислав Ганейчук.

– Пане Ростислав, розкажіть про особливості роботи Вашої компанії.

Ми спеціалізуємося на операціях з нерухомістю, проте не лише продаємо і купуємо, але і готуємо весь пакет необхідних документів для придбання чи продажу житла, якщо цього потребує замовник. Що мається наувазі? Готуємо техпаспорта, оцінку майна, узаконення самовільних реконструкцій, перепланувань, тобто підготовка всіх необхідних документів для цього. Єдине чим не займаємося – не будуємо.

– Яких принципів дотримуєтеся у своїй роботі?

– Чесності та порядності. Тобто ми стараємося якісно і професійно робити те, що справді вміємо. За роботу, яка нам не під силу – не беремося та марних надій клієнтам не даємо.

– Чому вирішили співпрацювати з компанією «Яровиця»?

– Наша компанія має велику довіру до Житлового Комлексу «Яровиця», адже ми давно тісно співпрацюємо. Його Забудовником є Обслуговуючий Кооператив «Яровиця» спільно з компанією «Єврохолдінг», що на ринку нерухомості з 1998 року, яка здійснювала будівництво торгових центрів по Україні. Першим житловим проектом було будівництво нового мікрорайону в місті-атомників Кузнецовську, де на сьогодні збудовано та введено в експлуатацію 6 під’їздів. На разі розпочато будівництво 7-го під’їзду, який введуть в експлуатацію у IV кварталі 2016р. Також знаю, що паралельно ведеться будівництво у м. Калуш, Івано-Франківської області. А от у Луцьку тепер реалізовує найкращий проект міста - зведення житлового комплексу «Яровиця». Все це говорить про колосальний досвід, саме тому ми співпрацюємо.

Чим вам особисто, як керівнику Волинської біржи нерухомості імпонує компанія «Яровиця»?

– Мені подобається місце будівництва: розвинута інфраструктура, планування квартир, індивідуальний підхід до клієнта, закрита територія, підземний та наземний паркінг, спортивні та дитячі майданчики, озеленення, тобто всі зручності для жителів будинку та гостей житлового комплексу. Все продумано і раціонально поєднано для комфорту тих, хто тут проживатиме!

Також, якщо подивитися з практичного боку, на сьогодні важливим елементом в будівництві є енергоощадність. Весь будинок побудований з якісної керамічної цегли, з утепленням стін мінераловатними плитами та з облицювальною цеглою. Загалом зовнішні стіни мають 77 см товщини. Цікаво, що будинків з такими характеристиками у Волинській області ще не має. Адже більшість споруд в регіоні зазвичай утеплюють пінопластом. Окрім того у квартирах передбачене індивідуальне опалення з двоконтурними котлами та металевими радіаторами з регулюванням тепла Європейського виробництва, за допомогою яких можна регулювати на свій розсуд температурний режим у кімнатах. На мою, думку ще однією унікальністю є підземний паркінг, де мешканці будинку зможуть паркувати свої автомобілі. Також передбачений ліфт, який дасть змогу власникам авто з підземного паркінгу з комфортом та безперешкодно потрапити до своєї оселі. Особисто мені імпонує, що у житловому комплексі передбачено торговий центр площею 2000 м2.

Тобто, замовник максимально передбачив всі необхідні потреби мешканців для комфортного проживання. Це справді Європейський підхід до будівництва.

– Що Ви можете сказати, щодо цінової політики Комплексу?

Цінова політика є не найвищою, тобто по місту Луцьку є значно вищі ціни на житло. І маю сказати, що якість і ціна у житловому комплексі має найкраще співвідношення. Компанія «Яровиця» і Волинська міжрегіональна біржа працює на партнерській основі. Загалом багато людей телефонують та цікавляться, чимало квартир уже продано. Ми прагнемо в результаті одного – щоб наш клієнт завжди залишався задоволений.

Іван СИДОРЧУК

Коментарі

Леся

10:54 07.02.2016

Славко - супер!

19 січня
Сьогодні
Вчора
17.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин