Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дмитро Глазунов
Дмитро Глазунов

Встановити системи відеонагляду в усі школи і садочки Луцька, –  Дмитро Глазунов

10:43 21.09.2018
1179

«Прикрі нещодавні випадки пограбування дітей в низці шкіл Луцька змушують задуматись небайдужих. Забезпечення безпеки дітей в тих місцях, де вони найбільше проводять часу, а саме в школах та садочках це і є суттю поданої петиції. Всі батьки хотіли б бути впевненими в тому, що поки їх дитина в школі, садочку, вона - під наглядом і у повній безпеці, - каже голова благодійного фонду «Рідна волинь» і ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» Дмитро Глазунов.

«Переваги системи відеонагляду:безпека дітей, привчає до дисципліни, правил поведінки, запобігає поширенню наркотиків, сигарет і алкоголю, здатна зафіксувати будь-які дії вчителів та персоналу тощо. Окрім того, батьки отримають можливість відслідковувати в режимі реального часу, все що відбувається в закладі.

Вважаю також необхідним вивчити питання щодо забезпечення охорони в школах і садочках міста. Там вчаться діти наших учасників АТО, а в країні 5 рік триває збройне протистояння. Вахтери цього не забезпечать», - мовив Дмитро Глазунов.

Щоб підтримати петицію, натискайте тут: https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1166

Коментарі

завгосп

11:24 21.09.2018

все правильно тільки за які кошти болтовня це ще не вирішене питання

Микола

19:14 21.09.2018

Глазунов дасть

Лучанин

07:13 22.09.2018

Все правильно каже Глазунов. Петиція для того і існує, щоб громада зверталася до влади для вирішення питань. Він же не влада

Гроші

07:15 22.09.2018

Гроші на таке діло можна знайти, було б бажання

23 липня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин