Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Сергій Шевчук
Сергій Шевчук

Будівельник поділився секретами своєї роботи на ЖК Caramel Residence. ФОТО

13:53 13.08.2018
703

У неділю своє професійне свято, 12 серпня, відзначали будівельники. З нагоди цього свята Район.Луцьк поспілкувався з одним із луцьких будівельників, який працює з 2006 року в Будівельній компанії ЛДБК, а саме на житловому комплексі Caramel Residence.

Журналісти Район.Луцьк завітали на будівництво цього комплексу і поговорили з виконробом Сергієм Шевчуком, який веде будівництво ЖК Caramel Residence.

Сергій Шевчук зазначив, що ніколи не задумувався, чи хотів в своєму житті бути будівельником. І вже в цій сфері Сергій працює з 1995 року.

«Доля так розпорядилася, що я став будівельником. Мій тато будівельник, і я пішов по його шляху, теж вступив свого часу на будівельника. Просто мені ця робота подобається, виходить робити її якісно», – поділився Шевчук.


Як розповів Шевчук, починав взагалі з муляра-штукатура, потім став бригадиром, майстром і вже сьогодні виконроб на житловому комплексі Caramel Residence. Прийшов працювати на нього по рекомендаціях.

«Мені передзвонили та запропонували роботу. Довгий час працював за кордоном, тоді повернувся в Україну, і вже тут шукав роботу. З 2006 року працюю в ЛДБК. Мені подобається тут те, що наша компанія старається робити якісно та швидко», – зауважив будівельник.

За словами Шевчука, кожне будівництво – це окремий живий організм, який залежить від людей та якісно виконаних робіт. На ЛДБК працює багато субпідрядників: електрики, дорожники, будівельники, бурильники та ін. Працівники Будівельної команії ЛДБК – це мулярі, які зводять коробку будинку. Загалом на будівництві працює 80–90 людей. Більшість чоловіки, хоча є й жінки – оздоблювачі, які шпаклюють та фарбують будинки.


Серій Шевчук поділився з нами, які обов’язки виконує на ЖК Caramel Residence. Зокрема він відповідає за будівництво будинку, розподіляє процеси, що, за чим, і як виконувати, та перевіряє якість.

«Я звик до цієї роботи, я знаю, що це моє. Це не легко, але в кожній роботі є свої нюанси, та й кожна людина пристосовується до свого місця роботи. Наша компанія подобається мені через наший колектив, адже він є дружним. Ми завжди знаходимо спільну мову, мінімум конфліктів, тому й виконуємо свою роботу якісно, та зводимо чудові багатоповерхівки для його мешканців. Та й не даром нашу фірму позиціонують в Луцьку, як одну з найкращих по якості. І мені однозначно подобається, що наші клієнти купують у нас квартири саме через якість», – розповів Сергій Шевчук.За словами будівельника Сергія, в Будівельній компанії ЛДБК є сертифікована лабораторія, в якій перевіряють, чи відповідають нормам матеріали. Будівельна компанія ЛДБК повністю випускає залізобетонні вироби: перемички, плити-перекриття, блоки фундаментні – все це обов’язково перевіряють в лабораторії. Також всі матеріали, які беруть на інших підприємствах, перевіряють в лабораторії, і тільки тоді, як підтвердять, що вони справді якісні, використовують на будівництві.

«Наше будівництво також відрізняється креативністю та яскравістю. Це неординарне рішення ЛДБК, адже ми рухаємося до чогось нового, йдемо в Європу. Ми своєю яскравістю виділяємося з-поміж інших будівельних компаній в Луцьку», – пояснив виконроб Сергій Шевчук.На завершення ми запитали, яким, на думку Сергія, повинен бути будівельник, адже це дуже відповідальна професія. Як відповів Шевчук, будівельник має бути позитивно налаштованим, комунікабельним, вміти знаходити підхід до людей та мотивувати їх.

«Всі люди різні на нашому житловому комплексі, проте одна людина доповнює іншу. Потрібно знати людей, і використовувати їхні сильні сторони, а нівелювати слабкі», – ствердив Сергій.


Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у Twitter, Google+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram

Коментарі
17 лютого
Вчора
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин