Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дерев'яна інженерія
Дерев'яна інженерія

Як австрійці поблизу Луцька міст зводили

16:42 01.06.2018
1558

Цього року минає сто років з часу завершення Першої світової війни.

Близько 65 мільйонів людей брали участь у цій війні. З них десять мільйонів солдат загинуло. Крім цього, війна забрала 12 мільйонів життів мирних жителів. Майже дві третини смертей в епоху Першої світової війни сталися під час бойових дій серед військових, що робить її першою великою війною, яка вбила більше людей, ніж хвороби.

Мережа траншей Першої світової війни охопила приблизно на 40 тисяч квадратних кілометів. А загальна вартість тієї війни для всіх учасників склала більш ніж $ 200 млрд. у перерахунку на тодішній курс валют (тобто, близько 11 трильйонів сучасних доларів).

У фондах Австрійського державного архіву знаходиться цікава папка світлин, на яких був зафіксований процес зведення дерев’яного мосту через річку Стир у часии Першої світової війни (1914-1918). Оскільки фото були розміщені разом із світлинами Луцька, ймовірно, міст, а можливо, кілька мостів, які ми бачимо на фото, свого часу знаходились поблизу обласного центру Волині.
Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у Twitter, Google+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

Коментарі

Тамара Дмитренко

20:21 01.06.2018

Для австрійців сам Луцьк був стратегічним об'єктом, коли вони у фронтових умовах будували такі міцні мости. В Дубні міст через Ікву розбомбили, а відновлювали його росіяни. Щоправда в селах прокладали шляхи (умощували) з деталями мостів.

Тетяна

13:33 02.06.2018

Дякую за коментар

22 травня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин