Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку квітне ворожільний бізнес

12:17 08.08.2015
8831

Гадалки, знахарі і мольфари добре заробляють на довірливих і нещасливих лучанах

У Луцьку зараз повно розклеєних на стовпах оголошень із допомогою. Провидиці обіцяють: «Зніму порчу, допоможу вирішити проблеми в бізнесі та особистому житті, передбачу долю». У перелік послуг, так би мовити, включено все: від зняття пристріту й виведення із запою до причарування коханої людини і лікування майже всіх хвороб.

До знахарок і ворожок ставлюся скептично, в їхні чари не вірю. Однак заради маминого заспокоєння, яка дуже переймається відсутністю у мене пари, просто з цікавості вирішую скористатися нагодою привернути удачу і щастя в своє життя. Звісно, не за спасибі.

Домовляюся про зустріч телефоном. Гадалка попереджає, що в неї запис, треба вклинитися у чергу. Але прийти мені обов’язково треба, бо заміж вийти не можу, діток нема (коротко описала їй свою проблему). Призначає на наступний день, каже передзвонити ближче до вказано часу, вона уточнить адресу. Приходжу до новобудови у 40–му кварталі. З першого разу в домовлену годину на прийом не потрапляю. Гадалка відказує, що буде зайнята ще мінімум годину.

Приходжу вдруге, вже вільно. «Тільки люди пішли, я підлогу помила, заходь», – проводить на кухню смаглява чорнява жіночка, на вигляд років 33–35, дуже схожа на циганку. Вдягнута в довгий смугастий халат, чорні шкарпетки, на голові зав’язана хустка. У коридорі й кухні, де веде прийом, – гарний ремонт і нові меблі. Двері на балкон відчинені, там світло і прибрано. Плитка на підлозі, шпалери на стінах, тюль, фасади кухні – в бежево-рожевих спокійних тонах. Обстановка заспокоює і розслабляє. Пані Марія відразу запалює свічку в старовинному підсвічнику. На столі стоїть три іконки, лежить товста книжка в подертій шкіряній палітурці.

– Розказуй з чим прийшла. Якась втомлена. Зразу видно, що в тебе слабка аура, все погане чіпляється. Так і віє негативом, – заохочує до розмови ворожка.

– З чоловіком розвелася, пив, не працював. І зараз п’є, повертатися до нього не хочу, а іншого знайти не можу. Дітей у нас нема. Спершу не хотіли, бо молоді. Потім побачила, що толку з нього не буде, то й дітей не треба. Тепер ніяк не можу своє життя влаштувати, і він ні з ким не зійшовся.

– Треба тобі доброго серйозного чоловіка, щоб заробляв, сім’ю глядів. Така гарна молода жіночка. Я допоможу. Тільки то треба буде потратитися. Корінь у трьох монастирях змовлений при собі носити 21 день. То сильний оберіг, привертає долю, удачу, погане проганяє. Я ще на тебе його змовлю, обряд проведу і все наладиться, зустрінеш хорошого чоловіка, – переконує мольфарка. – Я тільки травами, корінцями лікую, без чорної магії. Сила від прабаби передалася. До мене і з Львівської області люди приїжджають, з Івано-Франківської, всім помагаю.

Вона ще довго розказує, що причин для негараздів у житті є багато: хтось глянув недобрим оком, позаздрив, на нещастя чи смерть поробив, на перехресті вступила в щось підкинуте, в таких місцях небезпечно ходити людям зі слабкою енергетикою. «Понімаєш», – чи запитує, чи стверджує в кожному реченні віщунка. Киваю головою, хоч не «понімаю» і не хочу вірити в такі дурниці.

– Треба поносити кусочок кореня. І ще настойку трав дам, як покупаєшся, то треба трохи розвести у воді і злити на себе. Змиє все погане, повне очищення від зглазу, від заговорів.

– Це справді комусь допомагає? – сумніваюся.

– Майже всім! – впевнено заявляє Марія. – Зараз багато в людей проблем, хто звертається, я кажу, що цей корінь треба, він велику силу має. Алкоголізм лікую, сахарний діабет в кого, печінку, всякі хвороби. Трави і корінці не нашкодять. Гроші привертають, удачу, любов, судьбу. Скільки до мене приходить людей після тих отців і провидців, які обіцяють відучити пити, курити. Я такого не понімаю, щоб батюшка лічив алкоголізм. В церкві чи як?

– Я тобі не казала, що з собою взяти? Яйце вилити треба, подивитися. І так видно, що приліпає до тебе негатив, але це треба побачити. Покачаєш яйце по ліжку, де спиш, по одежі, я виллю, проведу обряд. Настій трав тобі готовити? Коли прийдеш? – заглядає в очі.

– Ви ж казали, що перше на яйці погадати треба?

– Я й так бачу, що на тобі порча задавнена. Корінь можеш вже брати, тисячу гривень коштує, він усім помагає, – запевняє гадалка Марія.

Відказую, що наступного разу прийду з яйцем і вирішу, чи треба мені той корінь. За консультацію ворожка бере 100 гривень, за викачування яйця і обряд (так і не уточнила, який саме) – 200.

Спускаюсь у новому чистенькому ліфті. На площадці першого поверху зустрічаю знайомого: «О, ти тут живеш? Я й не знала». – «А ти чого тут?» – дивується. – «До гадалки ходила, долю свою виправити хочу, – сміюся. – Багато в неї людей буває, не бачив?» – «Взагалі не знав, що в мене такі сусіди», – каже. «Ото виникнуть фінансові труднощі чи з жінкою посваришся, не прийдеться далеко ходити, вже в курсі, до кого звертатися», – жартую.

Галина СЕВЕРИН

Коментарі

Ото

23:32 13.09.2017

Дибіли.

20 лютого
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин