Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Зацепи: заради дитмайданчика об’єдналися жильці, мерія і Фонд

13:55 26.11.2015
2436

Завдяки ініціативним мешканцям висотки на вулиці Зацепи,3 у їхньому дворі облаштують сучасний дитячий майданчик, який збудують спільними зусиллями ОСББ, міськради і «Нового Луцька».

Профінансувати цю ідею планують за рахунок міського бюджету та благодійного фонду «Новий Луцьк». Сприяло цьому те, що в серпні проекти «Створимо новий якісний простір для дітей» і «Дитяча радість» стали одними з переможців конкурсу громадських ініціатив.

Дитячий майданчик житлового комплексу на вулиці Зацепи,3 був дуже маленький, постійно оточений припаркованими авто. У будинку проживає багато сімей з дітьми, проте вони не мали де бавитися. Батьки постійно хвилювалися, щоб діти не потрапили під колеса машин. Тому жителі об’єдналися і розробили проект благоустрою прибудинкової території.

«У нас у дворі дуже багато діток, а майданчик не пристосований для повноцінних ігор. Я вирішив зробити щось. Бо, на моє переконання, зміни починаються з маленької площадки, з під’їзду і будинку. Не можна змінити країну, не змінивши маленький двір», – каже ініціатор проектів: «Створимо новий якісний простір для дітей» і «Дитяча радість» Петро Лавринюк.

За його словами, «буде зовсім інша площадка: якісно зроблена, сучасна». Тут планується огородження ігрової території. Обладнають майданчик новими ігровими спорудами: каруселями, гірками, балансирами. Зроблять спеціальні доріжки для катання на роликах, скейтах тощо. А також передбачається встановлення зручних лавок зі спинками, покращення освітлення дитячої площадки та озеленення території.


Благоустрій дитячого майданчика здійснять за 90 тисяч гривень з міського бюджету – кошти, отримані в результаті перемоги проектів у конкурсі громадських ініціатив. Ще дофінансовує проект сумою у 45 тисяч гривень Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Усі інші видатки оплачують мешканці з бюджету ОСББ «Зацепи Об’єднане».

«Кошти Фонду вже надійшли давно, міська рада теж все оплачує, коли рахунки виставляються. Немає ніякої проблеми і затримки з тими коштами, все в роботі», – зазначає Петро Лавринюк. – Очікуємо, як буде гарна погода, що за тиждень-два у нас все буде готово».

Зараз на Зацепи,3 вже зроблені доріжки, демонтовано старе обладнання. У зв’язку з тим, що йдуть дощі, деякі роботи наразі не можуть виконувати.

«Коли підсохне, вирівняють майданчик і завезуть новий ґрунт. Будуть тротуарні доріжки, плиткою вкладені. Зараз практично зроблений дитячий майданчик. Залишилося доробити огорожу, додаткове освітлення, зелені насадження. І можна буде монтувати нове обладнання. Погодні умови дещо відсунули роботи, ми вже мали би завершувати. Але зараз там зроблені всі повністю розмітки», – додає Петро Лавринюк.

Текст: Світлана КОВАЛЬЧУК

Фото: Петро ЛАВРИНЮК
Коментарі

сусід

16:01 26.11.2015

це нормально.

17 лютого
Вчора
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин