Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото мисливської здобичі біля Луцька в 1914 році
Фото мисливської здобичі біля Луцька в 1914 році

Мисливська здобич біля Луцька в 1914 році

21:38 18.04.2018
1132

У мережі Інтернет вдалось натрапити на вражаюче фото, на якому зображені мисливці й здобич після полювання. Масштаби впольованої дичини вражають і викликають суперечливі емоції. Проте для початку ХХ століття фото було досить типовим. Світлина була зроблена поблизу міста Луцька Волинської губернії в тутешніх мисливських угіддях.

На жаль, сьогодні тваринний світ Волині вже не такий багатий, як це було сто років тому, крім того, мисливство не носить такого масового характеру, як раніше. Раніше на Волині полювали тут на турів, зубрів, лосів, оленів, а також тварин з дорогоцінним хутром: білок, куниць, лисів різних типів, бобрів у річках.

Приїздили сюди мисливці навіть з європейських країн, проте раніше й тваринний світ був набагато багатший, ніж зараз. Полювання — це ще й важливий захід, який завжди готували ретельно й заздалегідь. Як правило, все це відбувається на спеціальних угіддях, під охороною з підгодованої дичиною.

Сьогодні світлини з полювання в соцмережах викликають осуд серед користувачів, адже часи змінились і людям вже не потрібно вбивати тварин, для того, щоб себе прокормити. Дехто навіть вважає це дикунством.

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

Коментарі
17 лютого
Сьогодні
Вчора
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин