Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Експеримент: лучанка прочитала за місяць 10 книг

17:07 23.11.2015
1447

На початку осені письменники Марк Лівін і Катерина Бабкіна поширили моду на читання книг. Ця ініціатива стала неймовірно популярною. Український простір Вконтакте став основним майданчиком поширення інформації про challenge, до офіційної спільноти доєдналося майже 900 людей, запис про проект з'явився у «Вікіпедії».

Місяць тому і я доєдналася до ініціативи. «So many books, so little time» – у чому переконалася, проживши кінець жовтня – початок листопада у товаристві книг. Можливо, не прочитала заплановану кількість. Зараз відстаю від плану аж на чотири книги, проте десять книг за місяць не читала ніколи за жодних умов.

Читаю щодня, можливо, інколи не дочитую заплановану кількість сторінок, але намагаюся не допускати і дня без книги. Читаю справді всюди: на зупинках, у громадському транспорті, у чергах, в кав'ярнях і, звичайно, вдома.

На одну книгу витрачаю залежно від обсягу у середньому три дні. З десятка книг сподобалися усі, а вразили лише деякі. Як і багатьом, особливо запам'яталася «Мій дідусь був черешнею» Нанетті Анджела. Більш теплої і справжньої історії годі й шукати. Потішила й сама книга як комерційний продукт. Чудове художньо-технічне оформлення, ілюстрації.

Обіцяла, що не купуватиму нових книг, поки не прочитаю те, що вже є вдома. Проте у листопаді моя колекція стала більшою на дві книги. Це «Життя та інша хімія» Марка Лівіна, знайдена зовсім випадково, та придбаний на презентації роман Артема Чапая «Понаїхали». Впевнена, скоро доведеться писати й на них рецензії.

Щаслива, що завдяки мені про bookchallenge_ua дізнались усі мої знайомі. Деякі з них теж долучилися до флешмобу, деякі просто стали читати трохи більше. Завдяки книгам познайомилася з однодумцями з різних куточків України. З ними цікаво спілкуватися, обмінюватися досвідом, обговорювати вже прочитані книги. Добре,що книги можуть так об'єднувати.

За місяць мого bookchallenge_ua читання справді увійшло в звичку. Двадцять один день я протрималась, далі буде легше. Хочу повторити твердження організаторів: «Великі цілі досяжні».

Олена ЛАУЩЕНКО

Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин