Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Хроніка одного дня: як живуть студенти у гуртожитку

12:00 18.11.2015
3329

Мешканці гуртожитку № 6 люблять свою тимчасову домівку та вміють поєднувати навчання з розвагами.

Кажуть, що студентські роки найкращі у житті, особливо якщо минають вони у гуртожитку. Район.Луцьк спостерігав, що протягом дня роблять студенти в одному з гуртожитків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Студенти – люди не вибагливі, адже для повного відчуття комфорту їм потрібно всього лише трохи часу, аби поспати і хоча б іноді поїсти.

Ранок починається не з кави

Більшість мешканців гуртожку так полюбляють спати зранку, що не завжди мають час на сніданок.

«Прокидаюся за 20 хвилин до початку пари, тож встигаю тільки одягнутися і відразу біжу на маршрутку. Поїсти можна і в університетській їдальні – в гуртожитку холодильник все одно порожній», – розповідає першокурсник Сергій.

Дівчата також снідають не часто, бо окрім сну, багато часу витрачають на те, аби причепуритися.

Старшокурсники можуть собі дозволити поспати до обіду, адже здебільшого навчаються у другу зміну. А от молодшим залишається тільки позаздрити такому розпорядку дня, бо графік змушує їх просинатися вранці.

Обід – час поспати

Переважно всі студенти шостого гуртожитку сповідують культ сну. Час, аби прилягти на годинку-другу в обідню пору є у кожного, незалежно від віку та статі.


Готують їсти студенти також не часто – чекають передачі з дому. А коли у холодильнику стає порожньо, то можна зайти у гості до сусідів. Головне у цій справі – бути обережними, стежити, щоб сусіда не було вдома, або дочекатися, поки він засне.

Проте у гуртожитку живуть і справжні гурмани, які можуть їсти лише те, що зготували самі.

«Люблю готувати – варю борщ, навіть вареники можу ліпити у гуртожитку. Проте не завжди маю час, бо сон для мене – святе», – ділиться студентка третього курсу Олександра.

Відпочивши ти поївши, студентство масово сідає за комп’ютери «тероризувати» соцмережі. Про навчання згадують лише вночі, коли шукають «де розрукувати». Проте це прерогатива старших курсів. Першокурсники розповідають, що за конспекти беруться відразу після того, як приходять з університету. Адже «першачки» поки що відвідують усі пари без винятку. Тож і на відпочинок часу багато не мають.

Вечір активний: де темно, там приємно

Вирувати життя у стінах гуртожитку починає тоді, коли за вікном темніє. У цю пору кортить і спортом позайматися, і у кімнаті прибрати, і про сенс життя поговорити.

Покращувати своє здоров'я студенти приходять у спортзал, та оскільки місця всім не вистачає, дехто займається спортом просто у коридорі чи у своїх кімнатах.


Людям тонкої натури заняття також знаходиться. До прикладу, студент першого курсу Владислав Король сам пише вірші і влаштовує літературні вечори для поціновувачів.

А нічні пригоди починаються тоді, коли мешканці гуртожитку збираються на «гульки». Проте це відбувається вже за межами тимчасової домівки студентів.

Софія СІЧКУН та Оксана ВЛАСЮК


Коментарі

неУстимчук

20:30 18.11.2015

Боже...мій рідний гуртожиток. Аж серце закололо ностальгією(((( смітник на коридорі,в який ніколи не можна впхнути сміття,ліфт, який їде так довго,що швидше добратись пішки із 8 поверху, чергвання і провєрки Славки, перепустки, вахтери і сердельки,які завжди крали з нашого холодильника)...ооооо) 806б форевер)

Андрій С

16:22 19.11.2015

Не жив там - тільки заходив. Але ліжка ті самі )))))))))

23 лютого
Вчора
21.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин