Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Нова мовна школа у Луцьку
Нова мовна школа у Луцьку

У Луцьку навчатимуть англійської та німецької за авторськими експрес-програмами. ФОТО

12:52 11.02.2018
3398

У просторому приміщенні на Винниченка, 67 у Луцьку людно. Діти з прапорцями різних країн, жінки з хлібом та сіллю зібралися на відкриття нової мовної школи «LinguaHouse», яка обіцяє своїм учням унікальний експрес-курс англійської та німецької мов.

Мовну школу в центрі Луцька відкрили дві подруги – Наталія Крупська та Мар’яна Салівончик. Вони розповідають, що ідею не виношували роками. Вона народилася одночасно в обох жінок і вони негайно взялися її реалізовувати.

«Мар’яна дуже хороший спеціаліст з німецької, а в мене непогано виходило розробляти різні авторські програми. І ми спрацювалися», – розповідає викладачка англійської мови Наталія Крупська. Жінка каже, що навчає вже 16 років. Пробувала працювати у середній школі і в приватних мовних центрах.

«В цьому проекті моя власна програма з англійської мови, яка передбачає інтенсивні курси. Повний курс вивчення одного рівня англійської триває в середньому 8-9 місяців. Студенти кажуть, що це довго, але коли ми ідемо за певним підручником, дуже важко викинути якусь інформацію. Тому я створила авторську програму, яка скорочує вивчення мови до чотирьох місяців. За рік ми проходимо три рівні», – пояснює Наталія.

Аудіо для курсу жінка робила також авторське. Його записували друзі з англомовних країн світу. У файлах презентовані кілька вимов, аби учні не губилися, коли почують канадійську англійську чи австралійську. У класах звучатимуть голоси носіїв мови з Америки, Канади, Англії, Уельсу та Австралії.

Цікаво, що окрім звичних аудіо-файлів для учнів підготували також пісні та нарізки реаліті-шоу.

Для вивчення німецької у школі також створили спеціальний курс.

«Ми на самому початку поставили собі питання про те, чим наша школа має відрізнятися від інших мовних центрів або від інших шкіл. Були дискусії, щоб включити польську мову. І це було би логічно. Але сьогодні німецька є другою іноземню мовою у школах, тому ми робимо на цьому акцент. Ми приклали дуже багато зусиль, аби зробити щось своє – власну програму, яка би не йшла за стандартним підручником», – розповідає викладачка німецької у школі Мар’яна Салівончик.

За її спостереженнями, найбільшою популярністю курс німецької користується серед лікарів та студентів – тих, хто планує виїхати в Німеччину на короткочасне перебування чи на роботу.

«Заняття побудовані таким чином, аби дати знання, які людина легко зможе потім використовувати у житті. Люди чують справжню мову, чують досвід, є онлайн-конференції, є завдання з написань блогів. Програма максимально адаптована до вимог сучасності», – каже жінка.

Курси охоплюють різні вікові категорії. Це учні школи, студенти, дорослі, люди похилого віку. Не працюють поки хіба що з дошкільнятами.

Сьогодні в мовній школі працюють троє викладачів: двоє навчають англійської, і одна – німецької. Попит на вивчення мови за інтенсивним курсом змушує думати про приємну перспективу розширення школи: збільшення кількості викладачів, розширення приміщення, відкриття філіалів.

У приміщенні на третьому поверсі офісного центру затишно. Є три класи для навчання, великий хол та зручний коридор. Інтер’єр оформлював дизайнер. Оскільки «LinguaHouse» – це мовний будинок, у інтер’єрі багато дерева, аби зробити місце схожим на дім.

Відкривали школу також по-домашньому. Були тут хліб і сіль, смачний святковий торт і червона стрічка, яку подруги-викладачки перерізали разом. Після відкриття слухали відео-привітання від іноземців, які записували аудіо до курсів, а також від колишніх студентів, які зараз успішно навчаються і працюють за кордоном. На захід прийшли учні, колеги та рідні.


Навчання у «LinguaHouse» розпочнеться уже з понеділка.

Коментарі
23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин