Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Окупанти в центрі Луцька
Окупанти в центрі Луцька

Луцьк в часи війни: фото з аукціону

10:48 10.02.2018
2487

У 2000-х роках в інтернет-магазинах стали з'являтися фотоальбоми солдат Вермахту періоду Другої світової війни. Більшість німецьких фото складно атрибутувати, це справжні ребуси, якщо немає підпису. Їх намагаються розгадати спільними зусиллями місцеві краєзнавці та історики.

На відомому світовому аукціоні e-bay кілька днів тому, з’явились нові світлини, зроблені в Луцьку в часи Другої світової війни. Фото датуються 1941 роком.

На першому фото можна впізнати сучасну вулицю Винниченка, інші фото показують побут солдатів Верхмахту та їх озброєння, проте їх важко ідентифікувати в плані місцезнаходження в Луцьку.

Такі фото можуть бути цікавим джерелом для всіх, хто вивчає історію нашого міста в роки Другої світової війни. З якості світлин видно, що це любительська чорно-біла фотографія. Автор невідомий.

Джерело фото: https://www.ebay.com
Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

загрузка...
Коментарі
АФІША
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром
28 лютого
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин