Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Сферичний кінотеатр у Луцьку
Сферичний кінотеатр у Луцьку

У Луцьку діє «мандрівний» планетарій

16:34 02.01.2018
2051

Ви заходите всередину, і ніби потрапляєте у інший світ, де навіть закони фізики діють інакше. Звук тут розповсюджується повільніше, а темрява навколо здається густішою, ніж деінде.

Сферичний кінотеатр «AtmaSfera», що гостює у культурно-розважальному центрі «АдреналінСіті», пропонує глядачам повністю зануритися у фільми, які вони переглядають.

Про технологію

Сферичний кінотеатр – це технологія кінотеатру майбутнього, який створює ефект 3D без окулярів. Зображення із чотирьох проекторів проектується на 360 градусів, і глядач відчуває себе частиною фільму, який переглядає.

Сфера, у якій показують фільми, зовні виглядає як футуристичний намет. Два шари цупкої тканини натягнуті на металевий каркас. Повітря між шарами тканини викачують, через що всередині звук розповсюджується дуже цікаво.

Звук також подають з різних боків, аби зробити його об’ємним.

Фільми

Часто сферичний кінотеатр називають «мандрівним планетарієм», адже більшість фільмів, які демонструють тут – про зірки і космос. Цікаві науково-популярні стрічки показують масштаби всесвіту, який враз заповнює темний простір навколо вас сотнями тисяч планет-зірок-галактик-туманностей.
Подивитися тут можна і веселі розважальні короткометражки. Динамічні історії, які глядач переживає разом із персонажами, однаково цікаві як для дорослих, так і для дітей.

Сеанси

Сеанс кіноперегляду триває годину. За цей час глядачі встигають передивитися три короткометражки. Дві з них можна обрати у програмі. Третю в кінотеатрі вмикають як святковий бонус.

Сферичний кінотеатр приїхав до Луцька з Києва і гостюватиме тут до 28 січня. Перелік фільмів можна знайти за посиланням.

Коментарі
22 лютого
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин