Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Кого з кандидатів до облради підтримали лучани

17:13 30.10.2015
3352

Луцька міська виборча комісія підвела підсумки голосування з виборів депутатів Волинської обласної ради у багатомандатному виборчому окрузі в межах територіальних виборчих округів №№ 49-60.

На п’ятий день свого безперервного засідання Луцька МВК перевірила всі дані, занесені до зведених протоколів та ввечері у четвер, 29 жовтня, зачитала їх присутнім членам комісії, довіреним особам партій та кандидатів, спостерігачам.

За результатами підведених підсумків найбільшу підтримку серед лучан отримали наступні партії, які балотувалися до Волинської обласної ради:

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" – 36,18% (27 098)
  2. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" – 12, 03% (9 012)
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" – 11,38 (8 526)
  4. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" – 8,34% (6 246)
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" – 8,12% (6 083)
  6. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" – 7,1% (5 321)
  7. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА – 5,14% (3 856)
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" – 2,46% (1 843)
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" – 2,29% (1 721)
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" – 2, 07% (1 553)
  11. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" – 1,98% (1 484)
  12. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ – 1,01% (759)
  13. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ – 0,98 (737)
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" – 0,62% (466)
  15. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" – 0,24% (181)

Нагадаємо, що остаточні результати виборів депутатів Волинської обласної ради у багатомандатному виборчому окрузі в межах територіальних виборчих округів №№ 49-60 оголосить обласна виборча комісія. Саме тоді стане відомо, який депутат отримає мандат у Волинській обласній раді.

Наразі ж пропонуємо вам ознайомитися з підсумками виборів депутатів Волинської обласної ради по кожному округу у Луцьку. Межі цих округів можна переглянути у матеріалі «Хто з луцьких кандидатів хоче стати обласним депутатом».

ОКРУГ №49

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) МУСІЙЧУК ЛАРИСА НИФОНТІВНА – 523 голоси.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) ЛЄЩИНСЬКА ОКСАНА ПЕТРІВНА – 167 голосів.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) САМОСИК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ – 696 голосів.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) ДМИТРУК ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ – 768 голосів.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) ЧУРІКОВ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ85 голосів.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) РОМАНЮК МИКОЛА КОСТЯНТИНОВИЧ – 355 голосів.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович)30 голосів.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) МОТРІЙ ЛЮБОВ ГРИГОРІВНА – 12 голосів.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) МАКАРУК ІГОР ВАЛЕНТИНОВИЧ – 399 голосів.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 93 голоси.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) СИРОТЮК ТАРАС ВАЛЕРІЙОВИЧ – 39 голосів.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) РАБОМІЗО АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ – 112 голосів.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) – 391 голос.
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) ЛІПИЧ ЛЮБОВ ГРИГОРІВНА2 310 голосів
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) БУСИГІН СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ66 голосів.

Недійсних бюлетенів – 200.

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 6046.

ОКРУГ №50

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) БАНАДА ВОЛОДИМИР В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ – 366 голосів.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) – 129 голосів.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) ГЕРАСИМЕНКО ПЕТРО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ – 571 голос.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) ТЕЛІЦИН В’ЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ – 991 голос.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) 104 голоси.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) ПЕТРОЧУК ОЛЕНА ДЖАНІВНА – 288 голосів.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович)18 голосів.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) ТОРЧИНСЬКА ІННА СВ’ЯТОСЛАВІВНА – 10 голосів.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) РИЖКОВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – 333 голоси.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 58 голосів.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) РУСІНОВА АННА ВОЛОДИМИРІВНА – 37 голосів.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) МАЦЮК ЮРІЙ СТЕПАНОВИЧ – 99 голосів.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) – 376 голосів.
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) КОНСТАНКЕВИЧ ІРИНА МИРОСЛАВІВНА1 943 голоси.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) МОСКВИЧ СТЕПАН ОВСІЙОВИЧ58 голосів.

Недійсних бюлетенів – 156

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 5 381

ОКРУГ №51

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) ГРИБ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ – 545 голосів.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) – 108 голосів.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) СЕРБА ЛЮБОВ ДМИТРІВНА – 757 голосів.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) ВАВРИЩУК ВАДИМ ПЕТРОВИЧ – 671 голос.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) 137 голосів.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) ДАВИДЮК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ – 353 голоси.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович)30 голосів.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) – 14 голосів.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) ФОКІНА ВІКТОРІЯ ЄВГЕНІВНА – 555 голосів.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 76 голосів.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) КОРЕЦЬКИЙ ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ – 46 голосів.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) БІРЮЛІНА ОЛЕНА АНДРІЇВНА – 120 голосів.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) БОНДАРУК ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ – 423 голоси.
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) САВЧУК ПЕТРО ПЕТРОВИЧ2 453 голоси.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) КІЧИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ 87 голосів.

Недійсних бюлетенів – 206

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 6 375

ОКРУГ №52

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) БОНДАРУК ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ – 520 голосів.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) КРИВИЦЬКИЙ АНТОН ФЕДОРОВИЧ – 148 голосів.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) КУДРЯВЦЕВ СЕРГІЙ АЛЬБЕРТОВИЧ – 754 голоси.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) ДОМАНСЬКА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА – 683 голоси.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) 134 голоси.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) РАДЧУК ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ – 243 голоси.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович)41 голос.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) КОМОРАШ ОЛЕНА СТЕПАНІВНА – 22 голоси.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) МИРКА ІВАН ІВАНОВИЧ – 555 голосів.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 151 голос.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) ФЕДОСОВА-ЦИБУЛЬСЬКА ВЕРОНІКА ДМИТРІВНА – 59 голосів.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) – 167 голосів.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) – 419 голосів
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) РАДЧУК ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ2 120 голосів.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) КОЧУЛАП ВОЛОДИМИР АДАМОВИЧ 54 голоси.

Недійсних бюлетенів – 202

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 6 070

ОКРУГ №53

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) СТЕПАНЮК ОКСАНА МИКОЛАЇВНА – 438 голосів.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) ГОЦАЛЮК ПЕТРО ПАВЛОВИЧ – 129 голосів.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) ЛИМАР ЛЮБОВ АРКАДІЇВНА – 558 голосів.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) ЧЕРНИШ ВАЛЕНТИНА ПЕТРІВНА – 653 голоси.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) ФІЛІПЧУК АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ137 голосів.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) – 276 голосів.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович)75 голосів.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) КОМОРАШ ДІАНА ОЛЕКСАНДРІВНА – 18 голосів.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) ВУСЕНКО ЮЛІЯ ВАСИЛІВНА – 479 голосів.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 225 голосів.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) ОСТАПЧУК АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ – 71 голос.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) ДЕВІЦЬКИЙ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ – 99 голосів.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) – 450 голосів
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) РУБЛЬОВ ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ2 249 голосів.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) 68 голосів.

Недійсних бюлетенів – 257

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 5 925

ОКРУГ №54

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) КРИЖАНІВСЬКИЙ ОЛЕГ ЗІНОВІЙОВИЧ – 546 голосів.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) МУДРИК АНДРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ – 166 голосів.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) СКИБА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ – 751 голос.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) ЧОРНУХА ІГОР ВІКТОРОВИЧ – 850 голосів.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) СТАСЮК ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ 198 голосів.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) ПАРФЕНЮК АНДРІЙ СТЕПАНОВИЧ – 280 голосів.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович)57 голосів.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) РЕВІНА ОЛЕНА ІВАНІВНА – 22 голоси.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) СМОЛЯРЧУК ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ – 585 голосів.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 154 голоси.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) ВЕРЕМЧУК СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ – 81 голос.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) ЛАШИНА СВІТЛАНА ІВАНІВНА – 118 голосів.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) – 550 голосів
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) ВАХОВИЧ ІРИНА МИХАЙЛІВНА2 207 голосів.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) КУЗЬМІНСЬКА ГАЛИНА АНДРІЇВНА51 голос.

Недійсних бюлетенів – 270

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 6 616

ОКРУГ №55

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) ПАТЛАШИНСЬКА ІРИНА ВІКТОРІВНА – 577 голосів.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) УНІГА ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ – 122 голоси.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) ПИРОЖИК ОЛЕКСАНДР ВЕНІАМІНОВИЧ – 832 голоси.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) МЕЛЬНИК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ – 701 голос.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) БОГОРОДЕЦЬКА МАРІЯ АНАТОЛІЇВНА136 голосів.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) – 287 голосів.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович)25 голосів.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) КОМОРАШ ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – 10 голосів.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) ГРИМАРОВИЧ ТАМАРА МИКОЛАЇВНА – 535 голосів.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 105 голосів.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) ГУСАР ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА – 62 голоси.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) ВОРОНКОВА МАРИНА КУЗЬМІВНА – 152 голоси.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) ЛЕНАРТОВИЧ ТЕТЯНА ПЕТРІВНА – 410 голосів.
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) ПАВЛОВИЧ ГРИГОРІЙ ГРИГОРОВИЧ2 352 голоси.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) 70 голосів.

Недійсних бюлетенів – 217

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 6 376

ОКРУГ №56

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) БОНДАРЧУК АЛЛА МИКОЛАЇВНА – 594 голоси.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) КОЖЕВНІКОВ ГЕННАДІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ – 200 голосів.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) СІВАК СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ – 813 голосів.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) ЛУКАНЮК ПАВЛО СТЕПАНОВИЧ – 762 голоси.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) 122 голоси.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) ПЕТРОЧУК КОСТЯНТИН ПАВЛОВИЧ – 394 голоси.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович) МОЛЧАНОВА РАЇСА ІВАНІВНА40 голосів.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) БОЯРСЬКА МАРІЯ ВАСИЛІВНА – 14 голосів.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) НАБУХОТНА МИРОСЛАВА МИРОСЛАВІВНА – 414 голосів.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 91 голос.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) КІНАХ НЕЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА – 61 голос.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) ГОЛОВАНЬ МИКОЛА МИКИТОВИЧ – 135 голосів.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) БОНДАРУК ЛАРИСА ВАСИЛІВНА – 316 голосів
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) ХВИЩУН НАДІЯ ВІТАЛІЇВНА2 359 голоси.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) СЕЛЕЗНЬОВ ЕДУАРД ЛЕОНІДОВИЧ56 голосів.

Недійсних бюлетенів – 214

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 6 371


ОКРУГ №57

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) СОКОЛОВСЬКА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА – 590 голосів.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) ДАНИЛЕНКО ГАЛИНА ПЕТРІВНА – 155 голосів.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) ВОВК ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ – 799 голосів.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) ШАЙКО СТАНІСЛАВ ПАВЛОВИЧ – 774 голоси.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) СЛЮСАР НЕОНІЛА ВОЛОДИМИРІВНА225 голосів.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) СВИРИДА СВІТЛАНА ДМИТРІВНА – 331 голос.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович) 36 голосів.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) БОРДУН ВІТА МИКОЛАЇВНА – 16 голосів.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) ПЛІСЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ – 651 голос.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) ЩЕРБАКОВА ЛЮДМИЛА АДАМІВНА – 137 голосів.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) ЖУКОВСЬКИЙ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – 59 голосів.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) СКАЛЮК ВЯЧЕСЛАВ ПЕТРОВИЧ – 128 голосів.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) – 547 голосів.
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) ЛЕОНТЬЄВ СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ2 349 голосів.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) 70 голосів.

Недійсних бюлетенів – 196

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 6 887

ОКРУГ №58

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) КОРЕЦЬКА ТЕТЯНА КОСТЯНТИНІВНА – 588 голосів.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) ХОМЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ – 207 голосів.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) МАТВІЮК НАТАЛІЯ РОСТИСЛАВІВНА – 726 голосів.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) БУТКО ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ – 798 голосів.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) БАЖАНЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ154 голоси.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) БУЛА СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ – 457 голосів.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович) 38 голосів.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) БАТУЛА ОКСАНА СТЕПАНІВНА – 14 голосів.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) ФОМЕНКО ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ – 626 голосів.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 153 голоси.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) – 103 голоси.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) ПАНЧУК ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ – 143 голоси.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) ДРОГАН ЛЮБОВ ВІТАЛІЇВНА – 551 голос.
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) КВАРЦЯНИЙ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ2 423 голоси.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) КОЦУН БОРИС БОРИСОВИЧ72 голоси.

Недійсних бюлетенів – 275

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 7 073

ОКРУГ №59

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) КРАТІК АНТОНІНА СЕМЕНІВНА – 483 голоси.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) МАРТИНЮК ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА – 164 голоси.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) КАРПЮК ІГОР ІГОРОВИЧ – 611 голосів.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) РОМАНЮК РОМАН В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ – 770 голосів.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) ВІТІНСЬКИЙ ВАДИМ ЮЛІАНОВИЧ119 голосів.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) ЛЮБЧИК ОЛЕНА ФЕДОРІВНА – 280 голосів.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович) 33 голоси.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) – 13 голосів.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) МАЛИНОВСЬКИЙ ВАЛЕНТИН ЯРОСЛАВОВИЧ – 514 голосів.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 84 голоси.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) – 70 голосів.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) РУЗАК ФЕДІР ВОЛОДИМИРОВИЧ – 100 голосів.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) – 480 голосів
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) КУРИЛЮК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ1 977 голосів.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) СИДОРЧУК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ 55 голосів.

Недійсних бюлетенів – 170

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 5 753

ОКРУГ №60

  1. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Карпюк Роман Петрович) КОСТІВ НАДІЯ ІВАНІВНА – 486 голосів.
  2. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" (Кравчук Святослав Євгенович) МАКСИМОВИЧ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ – 148 голосів.
  3. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" (Вітів Анатолій Миколайович) КОЛІСНИК ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВИЧ – 658 голосів.
  4. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (Гунчик Володимир Петрович) ЧОРНА НАТАЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА – 591 голос.
  5. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Красуля Володимир Анатолійович) КРАСНЕВИЧ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ170 голосів.
  6. РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Кучер Володимир Григорович) СОЛОМАТІН АРКАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – 312 голосів.
  7. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ДЕРЖАВА" (Кононович Олександр Адамович) ЛІСІН ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ43 голоси.
  8. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" (Ревіна Віта Степанівна) КОСТЮЧУК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА – 16 голосів.
  9. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Імберовський Михайло Юрійович) НАДТОЧІЙ АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА – 437 голосів.
  10. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" (Башкаленко Олександр Костянтинович) – 157 голосів.
  11. ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ (Лебідь Володимир Володимирович) РУДЬКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ – 49 голосів.
  12. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" (Голєва Олена Василівна) – 179 голосів.
  13. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Данильчук Павло Петрович) – 407 голосів
  14. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (Палиця Ігор Петрович) ЗІНЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ2 356 голосів.
  15. АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Волошенюк Ігор Васильович) ШЕВЧУК ОРИСЯ ВАСИЛІВНА 52 голоси.

Недійсних бюлетенів – 177

Загальна кількість виборців, які віддали свої голоси за політичні партії – 6 061

Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин