Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Придбати квартиру в Луцьку та Ковелі буде дешевше, ніж орендувати

09:00 11.10.2017
2230

Лучани та ковельчани можуть придбати житло в кредит на вигідних та простих умовах під акційну відсоткову ставку 10%. Також на покупців квартир у сучасних будинках чекають додаткові сюрпризи.

Про це стало відомо 10 жовтня на прес-конференції, присвяченій спільній програмі кредитування будівельної компанії «Інвестор» та ПАТ «Кредобанк».

Директор Будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський та регіональний директор ПАТ «Кредобанк» Катерина Фурманюк розповіли присутнім про спеціальні умови іпотечного кредитування, яке відтепер стає більш доступним і простим.

З жовтня 2017 року «Інвестор» та «Кредобанк» пропонують придбати житло в кредит за акційною відсотковою ставкою. Лише для клієнтів Будівельної компанії діють спеціальні умови кредитування:

  • доступний місячний платіж – від 3 500 гривень;
  • у перший рік виплат акційна відсоткова ставка – 10%;
  • перший внесок – від 30% від загальної вартості;
  • простий пакет документів;
  • термін кредитування – від 5 до 20 років;
  • можливе дострокове погашення кредиту.

Андрій Разумовський пояснив, що оренда житла у Луцьку сьогодні є надто дорогою. До прикладу, винаймати хоча б однокімнатну квартиру в центрі Луцька вартуватиме до п’яти тисяч гривень. Компанія-забудовник разом із «Кредобанком» пропонує уже за власне житло щомісячно сплачувати від 3500 гривень.

Усі кредити видають у національній валюті. Ставка – фіксована, тому не залежить від інфляційних процесів. Це означає, що, не зважаючи на економічну ситуацію в країні, ніяких додаткових надбавок чи переплат покупцю не нараховуватимуть.

Як зауважила Катерина Фурманюк, в середньому люди погашають кредит протягом п’яти-семи років. Навіть, якщо іпотека взята на 10 чи 20 років, за дострокову виплату кредиту банк також не стягує додаткових відсотків. Це регламентовано законом України.

Андрій Розумовський розповів ще й про сюрпризи, які чекатимуть на потенційних власників житла від «Інвестора». У ЖК «Супернова» розпочалася суперакція – 5 двокімнатних квартир можна придбати за ціною 740 тисяч гривень.

Також «Інвестор» пропонує безвідсоткове відтермінування виплати за житло площею від 80 метрів квадратних. Якщо покупець вносить 50% від вартості квартири одразу, то на виплату іншої частини йому дають рік, а то й два. Забудовник намагається дослухатися до потреб кожного та підібрати найоптимальніший варіант, який гарантував би мешканцю максимальний комфорт та впевненість у вдалій житловій інвестиції.


«Інвестор» – прогресивна компанія, яка за 2-3 роки є лідером ринку в будівництві сучасного житла. Їхні квартири та таунхауси яскраві, неординарні, модернові, прогресивні…», – пояснила вибір конкретного забудовника Катерина Фурманюк.

За спеціальними умовами кредитування можна придбати квартири у житлових комплексах «Супернова» (Луцьк), «Юпітер» (Луцьк) та «Парковий Квартал» (Ковель).
Для оформлення кредиту на квартиру необхідно мати наступні документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • довідка про офіційні доходи.

Якщо квартиру у кредит купує подружжя, то такий пакет документів потрібен від обох, а також свідоцтво про шлюб. Братимуть до уваги сукупний дохід сім’ї. Якщо ж купує квартиру молода людина, то можливий варіант, що батьки стануть поручителями.

Додаткову інформацію щодо умов придбання квартир можна отримати у відділі продажів на вул. Коперника, 13в, або ж за телефоном: (096) 030 20 10.

Дізнатися детальніше про іпотечну програму можна у відділеннях «Кредобанку» на проспекті Волі, 42, вул. Кривий Вал, 31 та Лесі Українки, 28а, або ж за телефоном: 0 (332)77 65 11; (050) 506-43-49.

20 травня
Вчора
18.05.2019
17.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин