Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як юна лучанка підкорює Польщу

12:00 21.10.2015
4687

Вікторія Яцина ось уже майже два роки вчиться, живе і працює у Польщі. За цей час вона встигла стати героїнею польських серіалів, побувати на престижних конкурсах краси та моди. Юна лучанка розповіла кореспонденту Район.Луцьк, як вона встигає поєднувати навчання та роботу, у чому її секрет успіху та чому за освітою поїхала до сусідньої держави.

– Чому ти вирішила навчатися закордоном і обрала для цього Польщу?

– Я з тих людей, які не можуть сидіти на місті, мені все цікаво. 17 років я прожила у Луцьку і зрозуміла, що я тут засиділась і вже час відкривати щось нове для себе, і через те я вступила до польського вузу у Варшаві, де на мене чекали рідні для мене люди, багато можливостей і улюблене навчання.

– Як сталося, що своє життя ти пов’язала з make up?

– Чесно кажучи, як приїхала до Варшави, то планувала вступити в MSKPU на дизайн і моделювання одягу, але там приймали студентів з 18 років. А я на той час була маленькою неповнолітньою сімнадцятирічною дівчинкою. Щоб не втрачати рік часу, моя «цьоця» (ред. тітка) знайшла академію Make Up. Коли поступила туди , то думала не справлюсь…

Але знаєш, як почала ходити на навчання, нарешті зрозуміла, що це моє, це те, що приносить мені задоволення, це там, де мені цікаво. Мені не хотілося пропускати ні дня, тому що постійно відбувались нові знайомства, контакти з цікавими людьми. Викладачі показували приклад, як правильно одягатись, фарбуватись, як себе поводити на фотосесіях, як спілкуватись з людьми. Я ходила на навчання, бо хотіла, а не через те, що потрібно, як це було у школі. Пригадую, що класний керівник казав: «Боже, Віка, що з тебе виросте, ти ж не вчишся!» Закінчивши рік крутого навчання в академії make up, я отримала диплом стиліста-візажиста.

Зараз я навчаюсь в «Wyższej szkole artystycznej».

– Ти вже брала участь у модних показах і конкурсах?

– Так. Покази були як від академії, де я фарбувала людей, так і від салонів краси, де я була за модельку.
Під час навчання в академії Make up проходила практику на різних показах, серіалах, конкурсах. Ми фарбували моделей зі всього світу, знаних акторів та ведучих.
Перший практичний досвід здобувала в Лодзі в Ptak Fashion City. Це був конкурс «MISS FASHION WORLD 2014».Також я представляла Салон «Gnatyshyn»
Крім того, я брала участь і у різних фешнконкурсах. Моя «цьоця» перукар, тому брала мене за модель декілька разів. Одного разу ми поїхали у Вроцлав представляти Польшу на міжнародному конкурсі «Kreator 2015». Тоді зайняли перше місце: було багато подарунків, емоцій і радості. Це був великий крок вперед .
– Наскільки мені відомо, то ти розпочала вже і акторську кар’єру…

– Так. Випадково під час практики від академії Make up, мене помітив один із польських режисерів, і тепер як я маю час, то ходжу на зйомки! Я знялася вже у трьох серіалах:
«Pakt» – серіал про письменника і про його нещасне кохання, «Szpital» – це про лікарню, де рятують і лікують людей та у сімейній мелодрамі «Na Wspólnej». Мала різні ролі, була і медсестрою, і офіціанткою, і лікарем, і в масовці...

– Чи платять тобі за участь у серіалах?

– Зйомки – це справа, яка приносить мені і задоволення, і дохід. Що може бути кращим?! Я хочу якнайшвидше забезпечувати себе сама, а не брати гроші у батьків. Зйомки надзвичайно захоплюючий процес. Цікаво спостерігати, як все відбувається, хто як говорить, яка в кого роль, нові люди, якісь певні враження. Мусиш бути то серйозним, то веселим, то здивованим, і це класно.


– Плануєш після навчання повернутися до Луцька?

– В мене у Луцьку було і є все: моя родина, весела компанія друзів, люди, які мені допомагали і підтримували у будь-який час. Куди не підеш – одні знайомі, можна було б залишатися на всьому готовому, знайти перше кохання, вийти заміж, народити дітей і життя вдалось. Але я вирішила по-іншому, пішла складнішим шляхом. І я щаслива! Перші пів року я їздила в Україну, дуже сумувала і знала, що точно повернусь назад. А зараз я розумію, що хочу ще кудись, хочу бачити світ, хочу подорожувати, хочу закінчити університет і летіти до Англії або Америки. Не хочу сидіти завжди на одному місті, а на старості можна буде повернутися до рідного Луцька , але ніхто не знає як воно буде.

Спілкувалася Ольга ЗЕЙЛИК

Коментарі
23 липня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин