Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У день боротьби з поліомієлітом у Луцьку буде забіг

13:51 16.10.2018
1023

У Луцьку в межах відзначення Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом влаштують забіг, конкурс дитячих малюнків, перегляд 3D фільму та інші заходи.

Дійство відбудеться 27 жовтня на Театральному майдані, початок о 9:30, — повідомили організатори.

Тема акції — запобігання поліомієліту. Вона є актуальною для України, оскільки досі перебуває в переліку країн, де зберігається ризик спалаху поліо через низький рівень охоплення щепленнями.

Окрім забігу, на Театральному майдані відбудеться конкурс дитячих малюнків, перегляд 3D фільму, майстер-клас «Числографіка» та виступи на тему вакцинації.

Також 24 жовтня відбудуться лекції в Луцькому та Ківерцівському медичних коледжах. Тго ж дня в школах Луцька відбудться уроки на тему «Всесвітній Поліо День».

«Ми закликаємо усіх, кому небайдужа безпека наших дітей і суспільства в цілому, долучитися до відзначення Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом, щоб сприяти вирішенню проблем з доступністю вакцини та роз’ясненню батькам важливості профілактичних щеплень від поліо. Ми наближаємось до історичного моменту - знищення (ерадикації) вірусу поліомієліту на планеті Земля! Проте нам залишився один крок - зробити щеплення своїм дітям, щоб не залишити жодного шансу для вірусу», — кажуть організатори.

Ініціатор проведення заходів до Всесвітнього дня боротьби з поліо в Україні – Ротарі в Україні, партнер — ГО «Батьки за вакцинацію» за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.


Довідка

Головною гуманітарною програмою Ротарі є END POLIO NOW (Фонд Polio Plus), метою якої є остаточне викорінення поліомієліту у світі. З початку роботи всесвітньої ініціативи Ротарі та партнерів (ВООЗ, ЮНІСЕФ, Фонд Білла і Мелінди Гейтс та CDC Центр по контролю и профілактиці захворювань США) GLOBAL POLIO ERADICATION INITIATIVE, з 1985 року, поліомієліт був викорінений практично у всьому світі завдяки всеосяжній вакцинації дітей. Завдяки зусиллям Ротарійців та їхніх партнерів хвороба, яка ще 50-100 років тому вбивала або залишала інвалідами сотні тисяч дітей, на сьогодні викорінена на 99,9% і зовсім скоро зникне зовсім.

Своїм успіхом програма по боротьбі з поліомієлітом завдячує мільйонам небайдужих людей по всьому світу, які жертвували свій час, кошти, інтелектуальні та інші ресурси на цю справу.

Загрузка...
Коментарі
25 квітня
Сьогодні
Вчора
23.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин