Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку нагадують, що не можна ловити рибу в Центральному парку

19:16 15.10.2018
1262

Попри заборону рибалити в каналах Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, про що свідчать відповідні інформаційні таблички, лучани продовжують ловити там рибу.

Практично щоранку інспектори департаменту муніципальної варти Луцька, які чергують в парку, помічають рибалок, — повідомили мунвартівці.

Муніципали проводять з рибалками профілактичні бесіди та нагадують, що в каналах ловити рибу заборонено відповідно до правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України.


Довідково

Ловити рибу не можна у підвідних і магістральних каналах, відводах рибогосподарських та меліоративних систем, в шлюзових каналах тощо; на водоймах, що не визначені органами рибоохорони як такі, на яких дозволено любительське рибальство.

Також з метою відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану меліоративної системи в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки шляхом біологічної меліорації весною 2018 року за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища проведено зариблення каналів парку 2-річним мальком рослиноїдних видів риб: білий амур – 72 кг, білий і строкатий товстолобики – 150 кг.

Читайте також: Лучанин пішов рибалити і потонув
Загрузка...
Коментарі

валентин

12:11 18.10.2018

беспредел!!! горсовіт прийняв постанову всупереч водному закону україни!!! де вилов 1 вудкою дозволено скрізь крім охороняемих обьектів(аес-ж/д мости-насосні та фільтраційні станції а також в риб. хозяйствах та міліративних водоймах)!!! а вони переробили паркові рови під меліоративні-ШО ВОНИ З НИХ ОРОШАЮТЬ????? ТИМ ПАЧЕ НА ФОТО ХЛОПЦІ ЩУКУ ЛОВЛЯТЬ ЯКУ ВІДРОДЯСЬ ТУДИ НЕ ХТО НЕ ЗАПУСКАВ!!! вона навпаки всю ікру і малька на весні викошуе!!! тож вони щей допомогають водоймі!!!

валентин

12:18 18.10.2018

плюйте на неправові дії влади і ловіть в свое задоволення як я а ті муніципали ні штрафувати ні тим паче фотографувати ів нет викладати не мають права вони не проф. журналісти!!!! влада в тому розі воду спустила серед літа і газонами тонами доху рибу вивозила!!! а зробити нічого не зробила тільки береги поцюкала!!!! а як запустила пару центнерів то зась ловити???? косила вона там машину наймала та то як мертвому припарки!!!))) все життя після розпаду союзу там і карася і щуку ловили і риби вдосталь всім було. а тепер сама влада рибу угробила а рибалки вингі!!! ГАНЬБА!!! А ДЕ ТОДІ ОХОРОНА ПРИРОДИ І РИБНАДЗОР БУЛИ КОЛИ ВОНИ РИБУ МОРИЛИ!!! ТРЕБА ДОМОВИТИСЬ ХЛОПЦІ І ПРИЙТИ В ЯКИЙСЬ ВИХІДНИЙ І ТУО ВСІМ ЛОВИТИ І НАХ МУНІЦИПАЛІВ СЛАТИ І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВИЗВАТИ І ПОЯСНИТИ ВСЕ ЯК Е А НЕ ЯК ВЛАДА НА АВЕРСІ РОЗЧЕСУЕ І ПІАРИТЬСЯ. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!

валентин

12:20 18.10.2018

СОРІ ЗА ПОМИЛКИ-КЛАВА СТАРА ЗАЛІПАЕ))

сергій

12:35 18.10.2018

а влада наша міська якшо глуха і сліпа то хай протре очі і вуха і гяне на інші парки в містах україни ів києві в гідропарку( і не тільки на дніпрі а ів старицях) ловити можна ів ровно лови нехочу ів вінниці ав тернопілі навіть рибу в озеро в парку навпаки запускають щоб люди ловили і пінсіонери хоть на пательню собі бескоштовно наловили та ще може якого внука до рибалки привчать і менше молоді по паркам з бульбуляторами та бутилками никатсь буде!!!

тоха

12:41 18.10.2018

а покажет ли власть сколько рыбы весной там к верху бьрюхом плавать будет???))) задохнется ведь и глубина для карпика не та да и проруби сверлить никто не будет у нас как всегда ни сибе не людям вернее лучше пусть пропадет чем людям бесплатно-европа мля)))

26 квітня
Сьогодні
Вчора
24.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин