Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку просять перейменувати вулицю

09:52 12.10.2018
648

У Луцьку просять назвати вулицю на честь Віктора Чебліна.

Про це йдеться в петиції, опублікованій на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«Звернення до Луцької міської ради.

Ми, випускники, викладачі Луцького культурно-освітнього училища різних років, педагогічний колектив і студенти Волинського державного коледжу культури та мистецтва ім. І. Стравінського, учасники проведення вечора пам’яті видатного діяча культури і мистецтва Волині Віктора Михайловича Чебліна з нагоди його 90 річчя від Дня його народження та 10 річниці смерті і видання книги про відомого жителя міста Луцька, заслуженого працівника культури України, депутата багатьох скликань Луцької міської ради, звертаємось до керівництва і депутатів Луцької міської ради щодо вирішення питання перейменування однієї з вулиць міста – ВУЛИЦЕЮ ВІКТОРА ЧЕБЛІНА.

Віктор Михайлович Чеблін на посаді багаторічного директора Луцького культурно- освітнього училища і на заслуженому відпочинку зробив значний внесок у соціальний, економічний та культурний розвиток міста Луцька.

Вважаємо, що вулиця названа на честь нашого знаного земляка, мудрого вчителя, справного будівничого, талановитого майстра організації і проведення багатьох культурно - мистецьких заходів у місті Луцьку, невтомного громадського діяча, стане шаною пам’яті його діяльності у місті Луцьку та у всьому Волинському краї», – пише Віталій Іваницький.

Підтримати петицію можна за посиланням https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1177.

Загрузка...
Коментарі
21 березня
Сьогодні
Вчора
19.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин