Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Співпраця з німецькими партнерами
Співпраця з німецькими партнерами

Луцьке училище співпрацює з німецькими партнерами

20:50 11.10.2018
525

Луцьке ВПУ співпрацює у сфері професійно-технічної освіти з німцями.

Про це йдеться в сюжеті каналу «Сфера-ТВ».

Минулоріч на Волині стартував німецько-український проект, завдяки якому, серед іншого, наша молодь має усі шанси жити та заробляти гідно в Україні, а не шукати щастя за кордоном.

Реалізовувати такий потрібний проект Луцькому ВПУ допомагають німецькі партнери. Благодійна підтримка, стверджує директор навчального закладу Володимир Романюк, дає змогу оновити та підтримувати в належному стані матеріально-технічну базу училища.

Німецькі партнери власне сьогодні приїхали аби проаналізувати перші напрацювання проекту. Представник організації СЕКО Даніель Штрубе констатує факт що проект таки видався успішним.

За результатами візиту німецької делегації мають ухвалили рішення щодо подальшої долі проекту, зокрема, його можливого продовження. А загалом підбити підсумки співпраці буде змога тоді, коли студенти завершать навчання та зрештою влаштуються на високооплачувану роботу на підприємствах-партнерах.

Загрузка...
Коментарі

І кінці в ВОДА

22:13 11.10.2018

З Днем ВЧИТЕЛЯ!
5 жовтня, 08:53 - Відповісти
0
Чужі люди ... Чи задумаються вони, чому значна кількість ПЕДКОЛЕКТИВУ проїгнорувала вчорашню урочистість в актовій залі училища? Чому чужинцям так " важко уявити" училище (слова головного "привітальника" на святі) без працівників технічної служби, їдальні, працівників кадрової служби, працівників юридичної служби??? - Відповідь на це запитання проста: це саме той контингент, з яким чужинцям посильно працювати; який не скаже жодного слова проти "чуйного керівництва"; який проголосує за вказівкою; який .... Саме для цього контингенту чужинці не поскупились на "нагороди" (грамоти) до Дня Вчителя, А ПЕДАГОГИ ?... Вони просто погані для чужинців, які марять, щоб їх позбутись (крім довірених і тих, що ... лижуть)... Не поскупилось на "нагороди" і управління - виділили аж одну грамоту. Ну, ЦЕ просто ..... ШЕДЕВР! ... З Днем Вчителя, шановні ПЕДАГОГИ ЛВПУ!!! Здоров*я ВАМ і благополуччя! Нехай Вас обминають незгоди та бездарні керівники!

реформує П рулює
9 жовтня, 19:25 - Відповісти
0
За 50 років в сумнозівному параді херівників бурси були всякі-різні елементи ,- ... . архіологічні , уголовні , допотопні ... свої ,- очікувані чужі ? ! і вже традиційно дуже сумнівний ... НАСТУПНИЙ елемент .

гардероб
10 жовтня, 09:35 - Відповісти
0
Дирекцією училища започатковано "РУХ" "погані вихователі" з метою вивільнення місця вихователя гуртожитку для "директриси" (жінки директора). Капосні вихователі ... всі пенсіонери... їх травлять, цькують ...., а вони не звільняються; неначе не розуміють, що інні іванівні потрібне місце саме в гуртожитку. Вона (і.і.) хоч і "дуже не хоче і не буде (за словами її чоловіка - директора) працювати в училищі" , але вже четвертий місяць "немає" часу повернути ключ від кабінету, в якому вона базувалась під час незаконного перебування на посаді вихователя - сумісника та забрати свої тапочки і кофту. Кабінет було зроблено спеціально для неї: - як не як , а провідний вихователь, яку мешканці гуртожитку частенько посилали на ... три веселі букви, є дружиною директора по розвалу училища. Кабінет перетворився на приватний гардероб дружини директора у державному навчальному закладі!

ЗЛОЧИН
Сьогодні, 10:16 - Відповісти
0
"Уонівці" (керівники управління освіти) кажуть: "ще три роки , що залишились йому (дірєктору романюку) по контракту і училище буде розвалено повністю"... Знають..., кажуть...., але не більше того... - Бездіяльність злочинна, по вертикалі корупційна ....

див. на сайті батов г ф

22:23 11.10.2018

в кріслі негідники 15 вересень, 23:09
луцьк Показати IP 15 Грудня 2016 18:54 відповісти + 5 - 0
а в дев'ятому училищі зробити і офіційно відкрити музей бездарних директорів і нижчих за рангом училищних керівників. Фундамент вже закладено: зроблено стелу "вони будували, грабували і знищували училище" з портретами дійових осіб.
******************* Головний фігурант в даний час - вгодований бик романюк в в ********************

проєкт відновлють поділ досвідом

07:40 12.10.2018

на жаль
Сьогодні, 00:40 - Відповісти
0
не з таким директором співпрацювати з німецькими партнерами. Колгоспний агроном, рибоохоронець, українсько - туркменський бавовняник, голова сільради, клєрк РДА, .... (всю трудову важко продублювати) ... і, нарешті, директор ЛВПУ (з другої спроби; після відчуження своєї дорогої іномарки). Про які досягнення, про який навчальний процес можна вести мову, якщо (для прикладу) на педраді 27 липня 2018р цей директор заявляє: "мені (тобто йому) достовірно відомо, що 44-а група в повному складі пів року не ходить на уроки". Або пригадати обласне методоб*єднання майстрів та викладачів спецдисциплін ПТУ Волині: на відкритий урок в групі верстатників з*явилось аж два учні. Винахідник - директор забезпечив наповнюваність аудиторії учнями групи комп*ютерщиків, зірваши їх урок згідно розкладу, Виникає запитання: а чому не манекенами? - урок в комп*ютерщиків не прийшлося б зривати... Є чимало запитань, якими варто поцікавитись правоохоронним органам: скажімо, яким дорогоцінним металом накрито корпус майстерень за 540 тисяч гривень по цінах 2015- го року з врахуванням того , що робота виконана далеко не в повному обсязі.? А якщо хоч частково перевірити всі ремонтні роботи, виконані ним в училищі з кумом - завгоспом та списання матеріальних цінностей зі спільниками то .... світить лава підсудних - ? ... Чи не відчуває ганьби управління освіти Волинської ОДА за свій "винахід" на посаду директора ЛВПУ і чи обов*язково утримувати його на цій посаді до закінчення контракту???!

уточнення
Сьогодні, 06:38 - Відповісти
0
Засідання педагогічної ради, про яке йде мова в коментарі відбулось 26 червня 2018р. Воно було заключним у 2017 - 2018 навчальному році. На першому ж засіданні педагогічної ради нового 2018 - 2019 н. р., що відбулось аж у середині вересня 2018р. і на яке з УОН ніхто не прийшов, директор "порадував" присутніх: "зі мною (з ним) в цьому училищі будуть судитися до кінця мого контракту" - самокритично (!) і головне відверто.**************** А ВІН(л) такий - до прибалтів та германців мандрує пожерти; в парк імені Лесі Українки ходить по*рати ,- от так по-життю на всіх і вся ... ************************

знову ЦИРК приїхв

20:16 13.10.2018

З святом!
************************** З свчтом ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ !!! ******************************
0бнуляєм далі на фронтові дії можна все списати ? Пдпілний обком діє . Клубок знаходиться в ВОДА ...
З Днем Захисника Вітчизни! З Покровою! Нехай згинуть вороги України!!! ///// Захист Вітчизни - такий навчальний предмет сьогодні, як ніколи, є актуальним в усіх навчальних закладах України. Якщо проаналізувати, а відповідним службам перевірити, як проводив уроки захисту Вітчизни в училищі, або, точніше скільки уроків не провів прохвесор сільськогосподарських наук, отримавши за непроведені уроки зарплату, то може постати логічне запитання: яку вітчизну підтримує цей осколок комунізму? ... Скільки "наварив" на проекті який був завідомо провальним ? Знову готує фріцам провал ? З ким і як треба було прогинатись , щоб вийти "сухим№ з під " КОВПАКА " по коштах євроспільноти і отримати ...ГУТ ! ГУТ ! ВОЛЬДЕМАР ! Бурсі величина П і= 3.14здарики ?! ....... Фокусники ! Ілюзіоністи ! Клоуни ! ...

аналізуйте про пїхватизаторів

21:02 16.10.2018

Надто довгий час "справи" ЛВПУ фігурують в інтернеті, ЗМІ, прокуратурі, міліції, судах, .... Кінця - краю на разі не видно. І не скоро той кінець буде. Змінюються керівники управління освіти, голови ОДА, прокурори, ..... А віз і нині там. Чому? Та тому, що всі мають єдине завдання - закрити афери, не допустити їх офіційного розголосу. З цією метою управління освіти зініціювало призначення директором училища людини зі сторони. Мовляв, це дасть позитивний результат. - Та хоч ч..та лисого призначте - результат буде таким же або ще гіршим. До тих пір поки в училищі буде сидіти Батов, а в освітніх "офшорах" Попович з Грушкою і не буде знято ембарго на об*єктивне розслідування мільйонних училищно - управлінських оборудок, зрушень на краще НЕ БУДЕ! Не робить честі училищу і той факт, що його перетворили у відстійник ексдиректорів (в т.ч. і засуджених) - сьогодні їх троє. Благо: четвертій вистачило розуму звільнитись. Плачевне (плакали ті, що звільняли) звільнення з училища аферистів Некрасової та Панькевича і ряду працівників управління освіти бажаного результату теж не дасть: крадене ті ділки училищу не повернули. А тому рано чи пізно буде грім серед ясного неба!, який посприяє притягненню до відповідальності багатьох УЧАСНИКІВ ТІНЬОВИХ СХЕМ керуючих освітою Волині і гучним судовим процесам

18 жовтня
Сьогодні
Вчора
16.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин