Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Відомий волинський історик та краєзнавець презентував книгу
Відомий волинський історик та краєзнавець презентував книгу

Волинський історик презентував нову книгу

19:55 10.10.2018
621

Відомий волинський історик та краєзнавець Олександр Середюк презентував нову книгу.

Про це йдеться в сюжеті каналу «Сфера-ТВ».

Аби волиняни і загалом українці не забували історію свого народу, та пам'ятали про витоки духовності Олександр Середюк написав книгу «Український рік. Історія, традиції, звичаї, обряди. Сценарії проведення свят». Познайомити з твором автор вирішив, насамперед, дітей, адже саме вони, як ніхто інший, мають знати деталі та цікавинки історичних свят. Дата обрана теж символічна, адже у цих трьох датах історія минувшини поєднується з сьогоденням.

У центральній дитячій бібліотеці Луцька семикласники уважно спостерігали за дійством.

Олександр Середюк зазначає, що створення нової книги для автора, як народження дитини: новий початок, якому всі радіють. До того ж керівництво музеєм-скансеном історії сільського господарства не минуло дарма. Історія свят завжди була цікавою, чому почали відзначати, звідки черпали ідеї, саме тому вирішив заглибитися у витоки та найдавніші джерела відомих свят.

За словами Олександра Середюка, усі свята були апробовані на своєрідній сцені в музеї.

Зустріч обмежилася не лише презентацією книги. Дітям коротко розповіли історію свят, які українці будуть відзначати вже у неділю. Показали короткі фільми, де особливу увагу приділили захисникам нашої країни. Діти висловлювали свої міркування, чому ж ці три свята вирішили об'єднати.

Загрузка...
Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин