Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Електронні торгові майданчики
Електронні торгові майданчики

Комерційні торги онлайн

17:17 09.10.2018
654

Електронні торгові майданчики пропонують прекрасні перспективи для розширення вашого бізнесу. Крім того, інтернет об’єднує людей з усього світу, що має позитивний вплив на розширенні клієнтської бази і, відповідно, зростання ефективності бізнесу.

Торговий майданчик smarttender.biz

Smarttender.biz — це інтернет-майданчик, заснований в 2013 році. Його послугами скористалися вже понад 90 000 компаній. На smarttender.biz можна проводити державні торги онлайн, а також комерційні. Майданчик пропонує:

  • оптимізацію витрат;

  • безпеку кожної угоди;

  • зниження тимчасових витрат і впливу людського фактору;

  • підвищення точності планування;

  • оперативність і якість закупівель.

Щоб приступити до роботи, вам необхідно отримати електронний підпис, пройти акредитацію на сайті і внести гроші на особовий рахунок. Далі ви можете приймати участь в торгах в якості замовника або виконавця.

Комерційні торги в інтернеті

Існує 2 форми торгів:

  • аукціон;

  • тендер.

Аукціон буває відкритим і закритим. У першому випадку приймати участь можуть всі бажаючі. У другому — організатори самі складають список учасників. Також бувають аукціони на:

  • підвищення ціни, коли замовник встановлює мінімальну ціну і далі учасники вносять свої пропозиції — виграє той, хто пропонує найвищу ціну;

  • зниження ціни, коли замовник встановлює мінімальну вартість, а торги починаються з максимальною — перший, хто запропонує найвищу ціну, стає переможцем.

Тендер — це ще один вид торгів. Також буває відкритим і закритим. На відміну від державних, комерційні торги ведуться, як правило, на умовах замовника. Відкриті тендери іноді проходять в 2 етапи. На першому етапі замовник надає чорновий план і потенційні виконавці вносять свої пропозиції. На другому етапі відбувається відбір кандидатур і на підставі їх пропозицій формується завдання і ціна.

На користь проведення тендера на електронному торговельному майданчику варто зазначити виключення можливості змови між потенційними виконавцями з метою підвищити ціну на надані послуги. Пов’язано це з тим, що учасники не мають можливість ознайомитись з пропозиціями від конкурентів. Таким чином замовник може бути впевнений в раціональності суми, встановленої виконавцем.

Загрузка...
Коментарі
25 березня
Сьогодні
Вчора
23.03.2019
22.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин