У Луцьку на подвір'ї Ківерцівської знайшли змію

08 Жовтня 2018, 23:29
На подвір'ї Ківерцівської знайшли змію 22315
На подвір'ї Ківерцівської знайшли змію

На подвір'ї приватного сектору, що на вулиці Ківерцівській, лучани знайшли величезну змію.

Про це в соцмережі написав користувач Ігор Шевчук, – повідомляє Перший.

«Підкажіть, що за змія, сьогодні зловили в Луцьку у власному подвір'ї приватного сектору», – йдеться в дописі.

У коментарях до допису уточнили, що подія трапилася на вулиці Ківерцівській.

Змію вбили.

7
Лучани знайшли величезну змію
Лучани знайшли величезну змію

3
Змію вбили
Змію вбили

 

Коментарі
09 Жовтня 2018, 12:58
хороший удавчик був,шкода що забили...
09 Жовтня 2018, 14:44
Жовточеревний полоз. Занесений до Червоної книги. Раніше масово (аж занадто масово) зустрічався на Федотовій косі (Запорізька область). З роками забудовники турбаз і відпочивальники винищили практично всіх. Вже три роки відпочиваючи на "Федотці" їх не бачу...
15 Жовтня 2018, 03:27
Просто потвори! Спочатку вбили, а потім питають, що воно таке. Нехай і з вами, і звами виродками так пороблять...
15 Жовтня 2018, 09:36
падлы падлов
17 Жовтня 2018, 17:29
Вы знаете. что у ядовитых змей глаза как у кошек, а у ужей и полозов круглые .А вообще не трогайте их и они Вас не тронут. Сначала голову отрубал, а потом спрашивает дебил.
26 Жовтня 2018, 12:46
А викликати працівників МНС? Так було б гуманніше?
31 Жовтня 2018, 00:09
ПРАВИЛЬНО СДЕЛАЛ ЧТО УБИЛ ТЫ ЕЕ А НЕ ОНА ТЕБЯ , А ТО КАК ВСЕГДА ПО БОЛЬНИЦАХ ПРОТИВОЯДИЙ НЕТ И МНС ПОКА ПРИЕДИТ.....
02 Листопада 2018, 14:24
Наталко, ця змія не може вбити! Вона не отруйна! (хоча досить агресивно шипить і лякає). Але вбивати все, що не подобається (або в силу своєї неосвіченості) нерозумно! Не ображайтесь, але з таким відношенням можна вбивати агресивних гммм.... коментаторів, не дожидаючись поки "она тебя"!
02 Листопада 2018, 17:42
Ее чіпати змію яка влізла на подвіря дуже небезпечно. І вуж може вбити людину. Хай собі в лісі живуть але коли лізуть на подвірья це небезпечно і не просто так. Змії дуже подлі тварюки і вони не питаючи можуть вбити.
02 Листопада 2018, 21:14
у каждого своя територия.хотел бы я видеть природолюба когда в лесу на него с ветки неожыданно прыгает змея или с кустов без всякого предупреждения.полностью согласен с яяйей.
05 Листопада 2018, 12:16
Не водяний вуж