Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Луцьку просять створити центр денного перебування та реабілітації для повнолітніх
У Луцьку просять створити центр денного перебування та реабілітації для повнолітніх

У Луцьку хочуть створити центр денного перебування та реабілітації для повнолітніх

18:33 08.10.2018
1332

Громадські організації, що опікуються людьми з інвалідністю, просять створити центр денного перебування та реабілітації для повнолітніх.

Про це йдеться на сторінці голови Волинської ОДА Олександра Савченка у Facebook.

«У Луцьку людьми з інвалідністю, які досягли повноліття, займаються виключно громадські організації. Проте вони потребують більшого. Хочемо звернутися та порадитися з вами, аби створити спеціальний центр для таких людей. Ми вже бачили такі заклади у Вінниці та Києві. І дуже важливо, аби в центрі була денна зайнятість, не менше шести годин в день», – розповіла голова громадської організації «Даун-синдром» Олена Мельник.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зазначив, що розділяє прагнення керівників громадських організацій зробити життя людей з інвалідністю більш соціалізованим.

Мами дітей з інвалідністю зауважили, що такий заклад повинен очолювати професійний керівник – з відповідною освітою, досвідом та підготовкою. Він повинен розуміти практичні проблеми батьків.

Також батьки розповіли про проблему стоматологічного лікування людей з інвалідністю. Для них необхідне повне знечулення, яке не по кишені батькам.

Ще однією незручністю є відсутність соціального таксі в Луцьку. Олександр Савченко запевнив, що звернеться з листом до міської ради, аби відновити такі перевезення.
Читайте також: Лучанам з синдромом Дауна допоможуть працевлаштуватися

Загрузка...
Коментарі
26 квітня
Сьогодні
Вчора
24.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин