Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Делегація з міста Луцька побувала в Польщі
Делегація з міста Луцька побувала в Польщі

Делегація з Луцька відвідала колонію в Польщі

14:48 08.10.2018
1772

Делегація з міста Луцька побувала в Польщі.

На запрошення полковника Томаша Добровського, директора Пенітенціарного закладу у Старих Притулах делегація з міста Луцька побувала на офіційному заході з нагоди вручення особливої відзнаки — прапора Пенітенціарного закладу, — повідомляють в міськраді.

Делегація у складі — Ліни Галан — начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Федора Шульгана — начальника служби у справах дітей, Інни Романової — заступника директора юридичного департаменту, Сергія Кірєєва — керівника Луцького слідчого ізолятору, Івана Абрамчука — керівника державного закладу «Ковельська виправна колонія» мали можливість побувати у двох виправних колоніях, які знаходяться в Старих Притулах та Червоному Борі. Детально ознайомилися з утриманням ув’язнених, судовим законодавством та медичним, побутовим, соціальним забезпеченням людей, які відбувають покарання. Мали можливість побачити навчальний показ з припинення бунту в тюремному закладі, ознайомитись з матеріально-технічним забезпеченням працівників тюремного закладу.

Була презентована психолого-корекційна програма, яка проводиться із ув’язненими. В тюремному закладі Червоний Бір, у співпраці з приватним підприємством, діє цех з виготовлення меблів. Тож учасники делегації мали можливість ознайомитись із роботою цеху та механізмом залучення ув’язнених до суспільно-корисної праці.

Спільно з делегацією Міністерства юстиції України відвідали виховну колонію для неповнолітніх. Ознайомились з роботою закладу, умовами утримання неповнолітніх, залучення до виховного та навчального процесу. Під час презентації соціально-психологічних програм, яка проходила у форматі конференції, вивчили міжнародний досвід ресоціалізації та підготовки виходу з колонії неповнолітніх.

Відбулася офіційна зустріч з президентом міста Остролека. Президент наголосив на зацікавленості у міжнародній співпраці з Україною. В місті впроваджена програма соціальної підтримки студентів з України, налагоджено культурні та туристичні обміни між молоддю України і міста Остролека. Між делегацією та керівництвом міста відбувся обмін подарунками.

5 жовтня 2018 року в тюремному закладі Старі Притули під час офіційної церемонії вручення особливої відзнаки — прапора Пенітенціарного закладу, делегація з Волині вручила цінний подарунок закладу та привітала з високою відзнакою.

Ознайомились й з історією та культурою Мазоветського повіту. Відвідали музей культури Курпів та побували у музеї винаходів Коперніка у м. Варшава.

Довідково: У травні 2018 року в Луцькій міській раді відбулася міжнародна конференція «Правові, соціальні, духовні, психологічні аспекти роботи закладів тюремного ув’язнення, тимчасового ув’язнення, закладів виправного типу та органів пробації», у якій взяла участь делегація з Польщі, Міністерства юстиції України та Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Директор карного закладу Старі Притули Томаш Домбровський підписав меморандум про співпрацю з управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Луцьким слідчим ізолятором та Ковельською виправною колонію.


Читайте також: Студенти луцького «політеху» зможуть вигідно навчатися в Любліні.

Загрузка...
Коментарі

Ігор Сергійович

10:44 09.10.2018

З якого часу Ковельська колонія стала ВИПРАВНОЮ??? Може я чогось не знаю?

17 серпня
Сьогодні
Вчора
15.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин